Popüler Konu 2025 Mayıs Anneleri Paylaşım Alanı

şehir değişmesine gerek yok aynı ilde olunca da fiyat değişiyor ist Maltepe medicalpark 80 bin ist pendik medicalpark 90 ile 115 bin arası Gebze medicalparka 55 bin TL fiyat verdi
Neye göre bu kadar fark var acaba, ben medicalpark a neden bu kadar farklı diye sorduğumda bizde canlı doğum oranı daha yüksek, ölü doğum az demişti. Yanlış bir anlatış biçimi ve ürkütücü..

Neye göre bu kadar fark var acaba, ben medicalpark a neden bu kadar farklı diye sorduğumda bizde canlı doğum oranı daha yüksek, ölü doğum az demişti. Yanlış bir anlatış biçimi ve ürkütücü..
doktorun anlaşması hastanenin bulunduğu ilçenin konumu gibi şeyler etkendir diye düşünüyorum. müşteri danışmanının söylediğine göre paket içerikleri tüm hastanelerde aynı. maltepe medicalparkda sadece doğum, doğum fotoğrafçısı ve ikramlıkların olduğu bir paket var 45 bin TL olduğunu söylediler

Bende de 6.haftada oldu gece yarısı. Önce pembe lekelenme geldi peçeteyle. O kadar çok korktum ki eltimdeydik sakin ol yerleşmedir dedi. Hafif kaşık ağrım vardı. Eve gittik saat 3-4 sabaha karşı feci bir kasık ağrısı başladı. Zaten korkudan uyuyamadım hep lavaboya gidip peçeteyle bakıyordum.
Sonra kalktım gittim acıle ebe alttan baktı acilde doktor yoktu. Pembe leke kahveye dönmüş sıkıntı yok yerleşmedir dedi. Önlem amaçlı betaya felan baktı eve geldik sabahına da kendi doktoruma gittim oda yerleşme dedi 🤷🏻‍♀️
Bebek tutunuyor yer yapıyor Buda böyle aralarda bu tarz lekelenmeye sebep olabilir dedi. Kırmızı kan olmadığı sürece korkma dedi. Çok şükür şimdi 10+1 olduk bidaha olmadı. (Alttan baktırmama da kızdı doktorum )
Benimki cok açık kahverengi. İnsallah dediniz gibidir🥰🥰

doktorun anlaşması hastanenin bulunduğu ilçenin konumu gibi şeyler etkendir diye düşünüyorum. müşteri danışmanının söylediğine göre paket içerikleri tüm hastanelerde aynı. maltepe medicalparkda sadece doğum, doğum fotoğrafçısı ve ikramlıkların olduğu bir paket var 45 bin TL olduğunu söylediler
Fiyatlar asiri artmış ya, ben Kasım 2022 de 15 bine doğurmuştum Liv hospital da. ki o zaman normal özel hastaneler 6-7 bin falandi. Çok memnun da kalmıştık. Liv den fiyat aldınız mı hiç.

Dedigin yeri bana da bir arkadasim baya övmüştü ama nedense ben bir türlü isinamadigim icin hic degerlendirmeye bile almadim. Bir arkadasim lokman hekim etlikte dogum yapti o da cok memnundu. Ama ben orayi da pek degerlendirmeye almak istemedim. Simdi gittigim hastanede sevilen bir doktora gittim mesela cok sicakkanli konuskan bir dr ve enerjisi de yüksek yorumlarinda normal doguma tesvik eden bir dr oldugunu da okudum direkt sezaryen de düşünmüyor o da iyi geldi. Ayni hastanede bir de prof var. Bir sonraki muayenemde de ona görünmeyi düşünüyorum . Sonra doktorumu secmis olurum gibi geliyor bana. O ikisinden birine giderim galiba.
Gerçekten bu süreç çok kıymetli o yüzden kalbine yatan ile devam et yoluna canım sağlıkla kucagimiza alalım inşallah bebeklerimizi 🙏💓

Fiyatlar asiri artmış ya, ben Kasım 2022 de 15 bine doğurmuştum Liv hospital da. ki o zaman normal özel hastaneler 6-7 bin falandi. Çok memnun da kalmıştık. Liv den fiyat aldınız mı hiç.
canım ben Anadolu yakasındayım orası uzak kalıyor bana. çamlıca erdem hastanesinden paket aldım vefa hanımdan bu 3. bebeğim olacak farklı farklı dr lara gittim ilk defa enerjisi bu kadar yüksek pozitif yaklaşım %100 iletişim kuran dr gördüm 😊 dr un muayenesinden çıkınca direk gittim doğum paketi aldım 😅 üstelik 37 bin TL idi doğum paketi

Aynen oyle yaa. Insan secenek cok olunca ona da bakayim buna da bakayim diyor. Özel muayenehanesi olan doktorlara yöneldim aslinda ama oralarda da anlamadigim garip bir fiyat farki cikariyorlar. Insanin kafasi hepten karisiyor o zaman. Zaten islemler hep ayni biri 100bini bile geciriyor digeri devlette ücretsiz ilerliyor😁 cok zor bu dr secme işi
Yani o kadar paralar da neye veriliyor onu da bilmiyoruz ki

Sağlık ocağına gitmediniz mi ? Ben test yaptım pozıtıf çıkar çıkmaz 2 gün sonra sağlık ocağına bazı tahliller yapmam için yönlendirdi özeldeki doktorum. Normalde her doktorun yonlendırme zorunluluğu var. Çünkü kayıt yapılıyor aşılar için vs.
Bide ne saçma doğum doktoru ultrasonda baksa zaten anlar rahımden . Kotu tecrübe olmuş sizin için 🙏
Gebeliğim tedavi ile olmuştu test günüm hafta sonuna denk gelince beklemeden özel bir klinikte verdim kan canım. sonra ki tahlili devlette verdiğim halde beta yeterli gelmedi onlar için demekki. kese görmek için vajinal muayene yapmak istemedi ısrar ile doktor bende tekrar özele devam ettim bu esnada sağlık ocağına da gidip kayıt yaptım o kadar ilgisizdi ki onlarda düşün ben kürtaj oldum 4 ay sonra aradılar kan değeriniz nasıl kansızlık var mıydı sizde diye sordu bende bebeğimi kaybettigimi söyleyince saçma bir ayy vahtan sonra kapadık telefonu. gerçekten çok zor geçirdim o süreci biraz karışık yazdım galiba kusura bakma lütfen 🙏

Hiç belirti hissetmeyen arkadaşlar çok şanslısınız 😂 bunu bu hamileliğimde anladım oğlumda ne bulantı ne de başka bi belirti yoktu ve prenses gibiydim 🤣🤣 ama bu seferki kendini çok belli ediyo çok zorluyo 🤦🤦
Bende öyleyim herkes kilo aldığını söylüyor ben iyice zayıfladım. Herşeyden iğreniyorum hiçbir şey yiyemiyorum. Hayırlısıyla ilk 3 ay geçseydi 🥲

Tabi ki, hastanenin iyi olması da önemli ama doktor da iyi olmalı dediğiniz gibi. Hepimize en güzel şekilde en güzel yerde ve en önemlisi sağlıkla bu süreci geçirmek nasip olsun.

Gebeliğim tedavi ile olmuştu test günüm hafta sonuna denk gelince beklemeden özel bir klinikte verdim kan canım. sonra ki tahlili devlette verdiğim halde beta yeterli gelmedi onlar için demekki. kese görmek için vajinal muayene yapmak istemedi ısrar ile doktor bende tekrar özele devam ettim bu esnada sağlık ocağına da gidip kayıt yaptım o kadar ilgisizdi ki onlarda düşün ben kürtaj oldum 4 ay sonra aradılar kan değeriniz nasıl kansızlık var mıydı sizde diye sordu bende bebeğimi kaybettigimi söyleyince saçma bir ayy vahtan sonra kapadık telefonu. gerçekten çok zor geçirdim o süreci biraz karışık yazdım galiba kusura bakma lütfen 🙏
Estf canım talihsizlik olmuş. Tüp bebekle mı kaldın . Şimdi nasılsın

Estf canım talihsizlik olmuş. Tüp bebekle mı kaldın . Şimdi nasılsın
Evet canım pazartesi günü kanama yaşadım gittim doktora bebekte kese de duruyor bir kanama alanı yok çok şükür bazı gebeliklerde olabileceğini söyledi doktor istirahat edip ilaçlarımı kullanıyorum çok şükür kesildi kanama cuma günü kontrole gideceğim inşallah.

Lekelenmeniz ne zmn oldu ben 4+4 oldum bugun yarınki randevuyu bugune cektim
İlk öğrendiğim zaman bende de olmuştu canım yerleşme kanamasıdır büyük ihtimal 4+5 de kese gözüküyordu doktor bebek gözükmediği için ilaca başlayamam şuan demişti öyle kendiliğinden geçti geçenlerde de kahverengi akıntı oldu progestan kullanıyorum o da geçti canım sıkıntı yapma

İlk öğrendiğim zaman bende de olmuştu canım yerleşme kanamasıdır büyük ihtimal 4+5 de kese gözüküyordu doktor bebek gözükmediği için ilaca başlayamam şuan demişti öyle kendiliğinden geçti geçenlerde de kahverengi akıntı oldu progestan kullanıyorum o da geçti canım sıkıntı yapma

Ben de lekelenme yaşadım, doktor progestan verdi , sabah akşam fitil olarak kullanıyorum. Şu an lekelenme görünmüyor ama devam ediyorum pazartesi başladım kullanmaya.
İlacı almaya devam ediyor musunuz acaba? Ne kadar süredir kullandınız?

Biz özel anlaşmalı doktora gidip Fulya acıbadem düşünüyoruz, fiyatlar 85-100 arası

Ben de lekelenme yaşadım, doktor progestan verdi , sabah akşam fitil olarak kullanıyorum. Şu an lekelenme görünmüyor ama devam ediyorum pazartesi başladım kullanmaya.
İlacı almaya devam ediyor musunuz acaba? Ne kadar süredir kullandınız?
Benim 6. Haftada oldu, doktor yerleşmedir dedi ama 8 gün kullandım bıraktım bir daha lekelenme kanama olmadığı için

Ben bugün kalp atışını duydum kızlar doktor 6+1 olarak ölçü 5 gün geç yumurtlamış olabilirsin dedi. Haftaya tekrar çağırdı şuan 4,5mm bebek en az 12 mm olarak bana gelmen gerek dedi

Evet canım pazartesi günü kanama yaşadım gittim doktora bebekte kese de duruyor bir kanama alanı yok çok şükür bazı gebeliklerde olabileceğini söyledi doktor istirahat edip ilaçlarımı kullanıyorum çok şükür kesildi kanama cuma günü kontrole gideceğim inşallah.
Maşallah ❤️ sağlıkla doğsun inşallah.

X