2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
çok geçmiş olsun biz 14.haftaya girdik rutin kontrolde doğum kanalına yakın yerleşmiç durumda şuan çıkmasını bekleyeceğiz ama bu süreçte kesinlikle baskı yapmaması lazım dedi sadece. cm vs bilgisi vermedi aktif çalışıyorım olabildiğince az ayakta kalmaya gayret edeceğim inşallah sorunsuz geçer

rapor vermedi aktif çalıştığımı da biliyor herhangi bir kanama da olmadığından sanırım rapora gerek duymadı böyle sorunsuz devam etsin o zaman inşallah
İnşallah canım o zaman evde olduğun vakitlerde kendini yorma iş yerinde de ayakta kalmamaya çalış erken yat uyu dinlensin vücudun

Uzanıyorum şimdi ama adet sancisina benzer devam ediyor. Dün gece biraz daha şiddetliydi. Geçmiş olsun sana da dinlenelim geçer inşallah
Ağrılar için değil en çok bebisler için endişeleniyorum.Tüm gün dinlendim uzandığım yerde ağrım hala vardı. Bu gün de bilmiyorum ne olacak.insallah geçer canım.Bebekler iyi olsun yete

Ağrılar için değil en çok bebisler için endişeleniyorum.Tüm gün dinlendim uzandığım yerde ağrım hala vardı. Bu gün de bilmiyorum ne olacak.insallah geçer canım.Bebekler iyi olsun yete
Yaklaşık iki aydır yatıyorum hiçbi şey yapmıyordum eşim iş ten arta kalan zamanda ne yapabilirse. Ama dün artık dayañamadim rahat edemedim çok yordum kendimi. Temizlik yaptım tuvalet banyo nevresim değiştim evi sil süpür. Akşam cıktı acısı. Ama ders oldu bu korku. Yapmicam kalsın öyle.

Benim ilk çocuk olmasına rağmen garip bi şişkinliğim var.Hele yemek yedikten sonra sanırsın o şişlik boğazıma dayanıyor.Dışardanda bariz belli ayrıca.
Böyle mi olması gerekiyor anlamadım gitti.
Ya bende de öyle
Sanki 5 aylık hamileyim gibi duruyor

Seninle 9 haftalıkken aynı durumdaydım
Ben zeytinyağı alıp afedersin şimdi oraya sürüyordum ki yumuşasın ve kolay çıksın
Bide kuru incir kuru kayısı çok tüketiyorum o sayede daha da kolay oluyordu herşey
Baktın ki hiç olmuyor mecburen ilaç al kendine

Devlete mi gittin. Ben devlete gidicem söylemiyorlar genelde bakalım senin de belli olduğunu duyunca heyecanlandım şimdi
Ben devlete gidiyorum hiç randevuya bile beklenmedik ikili test için direk yönlendirdi belliyse söylüyor cinsiyetini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…