2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Benimde göğüste basit kis var. Senede 1 kontrol dediler ama 2 senedir baktiramadim. Benimde kullandığım hormon ilaçları çok korkutuyor
Duphaston u ben adet düzeni için kullanmıştım.

Özele gidenler muayene ücretleri neler söyler mısınız ben yarın gidicem randevu alırken fiyatlar güncellendi defi ne kadar dedim 300 tl ile 460 oldu dedi şoka girdim bu nasıl artış böyle şaka gibi
465 ti en son ama Ocak itibariyle ne oldu bilmiyorum umarım artmaz

Bende bugün ikili teste girdim devlete gidiyorum bende çok şükür doktorum gayet iyi ilgileniyor cinsiyetinide söyledi iki hafta sonra tarama sonucun cikar randevu al gel dedi sonucu ozman öğrene bilicem

İyi aksamlar cnm onu bende duydum uzunsa erkek yuvarlaksa kiz benm ilk oglumun ultrasyonuna baktim ve yuvarlar suandaki gebeligimde ise uzun muz gibi yani cinsiyeti ne bklm allh hayirlisini versin oglda tutmadi yani

Kizlar merhaba herkese ben bgn 14+2 oldum ama ultrasonda bilac gün öndeydi. Bgn bikwc hareket hissettim gibi ikinci gebelik olunca brz daha erken hissediliyor yüzde yüz eminim diyemem ama çok heyecanlıydı ya umarm devamı gelir bol bol dua okudum ben ilk cocugumdada emzirmek için çok dua ederdim Ya Rezzak ismiyle rabbim rızkını göğsünden versin diye çok şükür kabul oldu

Bende bugün ikili teste girdim devlete gidiyorum bende çok şükür doktorum gayet iyi ilgileniyor cinsiyetinide söyledi iki hafta sonra tarama sonucun cikar randevu al gel dedi sonucu ozman öğrene bilicem
sonucun 10 gün içinde çıkarsa randevu almadan mi gidiyorsun benim 3 güne cıktı ama randevu yok gitsem bakari acaba

Ben dah hissedemedim yani aslında vücudumda gaz çok o da pıt pitpatliyor bazen acaba diyorum sonra yok diyorum heyecanla bekliyorum. Ultrasonda zıpzıp zipliyordu hiç durmuyordu o yüzden belki erken hissederim dedim ilk bebeğinde 15 hastalıktı hissetmiştim

Özele gidenler muayene ücretleri neler söyler mısınız ben yarın gidicem randevu alırken fiyatlar güncellendi defi ne kadar dedim 300 tl ile 460 oldu dedi şoka girdim bu nasıl artış böyle şaka gibi
Bende yarın ilk kez özele gidicem. Doktor araştırdım tek bir doktorla devam ediyim diye. Güncel fiyat 715 dedi. Mecbur gitcez ama çok arttı çok..

Bende yarın ilk kez özele gidicem. Doktor araştırdım tek bir doktorla devam ediyim diye. Güncel fiyat 715 dedi. Mecbur gitcez ama çok arttı çok..
Evet gereksiz fazla arttırdılar yaşam şartlarından dolayı çok üzgünüm sağlık yiyecek barınma hicbir şeye yetişemiyoruz

Evet gereksiz fazla arttırdılar yaşam şartlarından dolayı çok üzgünüm sağlık yiyecek barınma hicbir şeye yetişemiyoruz
Aynen öyle.. İlk gebeliğim o yüzden henüz bir patiği bile yok erken diye hep erteliyoruz biraz daha büyüsün diye ama artık hersey o kadar pahalanmışki nasıl herseyini birden tamamlıcaz bilmiyorum :) Allah yardımcımız olsun valla..

A devlette söylediler mi sizin de haftamız erken galiba.
Acaba ikili tarama diye mi söyledi. Normalde söyler mi

Cok tesekkur ederim. Sabahları gün kurusu kayısisını sıcak suya ıslatıp yiyorum o da iyi geldi.

Amin gerçekten öyle çok şükür parca parca şeyler var ama yinede çok masraf olacak tabi ve bende cinsiyetle ilgili yanılma payı olduğu için 16 haftadan sonra arada bakarım yavaş yavaş diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…