2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kızlar öğleden beri kasığımın sağ tarafında şiddetli bir ağrı var. Sanki bir şey bastırıyor gibi ayakta durunca daha çok ağrı yapıyor. Allah hayır etsin inşallah 😢 daha önce de olmuştu bi kaç kez ama bu kez farklı ve şiddetli 😩

Günaydın canım 🥰bende de uykusuzluk başladı yüzüstü artık ben de yatamıyorum rahatsız oluyorum gece uykumdan uyandırıyo dönsem bile psikolojik mi gerçek rahatsızlık mı emin olamıyorum. Mide bulantım benim baya gecti ama canım hiçbir şey yemek de istemiyo iştahım yok başlardaki gibi yemem lazim diye diye yiyorum. Ben de en son 3 hafta önce gördüm cuma günü randevum artık zaman çabucak geçsin de göreyim istiyorum son 2 günüm inşallah güzel şeyler duyarız doktordan 🥰baya büyümüştür heralde dimi 3 haftada bir haftada bile baya fark ediyodu
Ya tek değilmişim
Sende az bulantı yaşayanlardandın sanki doğru hatırlıyorsam
Bende senin gibi iştahsızlık çekiyorum ki başta çok yiyordum şimdi tam tersi oldu
Evet bence de büyümüştür ya 🥰🥰
Benim daha randevum 5 Ocak bakalım inşallah hayırlı haberler alırız 🥹❤️

Kızlar öğleden beri kasığımın sağ tarafında şiddetli bir ağrı var. Sanki bir şey bastırıyor gibi ayakta durunca daha çok ağrı yapıyor. Allah hayır etsin inşallah 😢 daha önce de olmuştu bi kaç kez ama bu kez farklı ve şiddetli 😩
Sen de olumluyu düşün canım, ya bak kaç gündür çok hastayım, bugün karnında değişik bir ağrı var. Ama diyorum ki normal öksürük hapşırık yoğun kemik ağrısı yaşıyorsun aurora, normal, kötüye yorma.
Aynı şey senin için de Minesuu Minesuu için de geçerli. Bu topikte Survivor bebisler çok 🥰

Sen de olumluyu düşün canım, ya bak kaç gündür çok hastayım, bugün karnında değişik bir ağrı var. Ama diyorum ki normal öksürük hapşırık yoğun kemik ağrısı yaşıyorsun aurora, normal, kötüye yorma.
Aynı şey senin için de Minesuu Minesuu için de geçerli. Bu topikte Survivor bebisler çok 🥰
Oyle cnm iyi dusunmekten baska caren yok. Ben eminim bir sey.olmayacak.icim.rahat Allah'ın izni ile

Gördüğüm rüyaları anlatsam gül gül ölürsün 😁 saçma sapan rüyalar görüyorum ben de. Yanlış hatırlamıyosam fetal arastiriyodun canım naptın bi karar verdin mi . Ben hala kararsizim ikili test konusunda
Ahahah ben de aynı böyleyim sanıyorum bir dizi senaryosu çıkar bu dönem gördüğüm rüyalardan.

Kizlar günaydın 🌞
Günlerdir giremiyorum
Şimdiye kadar 2 defa midem bulanıyordu diye diyordum ya sürekli birkaç gündür herşeye öğütmeye başladım 🙁
Uykusuzluk çekiyorum ayaklarım sürekli soğuk 😖
Bu durumu yaşayanlar var mı benim gibi ?
Sıcak su torbası denedim çok fayda etmedi
Bide karnımın üzerinde yapamadığım için artık uykuya dalamıyorum çok kötü
Bu arada hala 11 haftalık minikle randevu bekliyorum en son 3 hafta önce görmüştüm çok özledim 🥹
benim bazen hiç bulantım olmuyor bazen mahvoluyorum bulantıdan. Ağzımın tadı hala kötü Sanırım 16. Haftaya kadar böyle geçecek. İlk üç ay karnının üstüne yatmakta sorun yok diye biliyorum canım.

Kızlar gebelik sonrası özel sağlık sigortası yaptırmak mantıklı mı ? Doğumu falan kapsar mi bilginiz var mı?
Maalesef gebelik başladıktan sonra bir çok sigorta şirketi doğumu ödemiyor. Ve rutin gebelik muayenelerini de ödemiyor. Biraz araştırdım kapsayan poliçeler tüm hastene masraflarından daha pahalıya geliyordu ben de vazgeçtim.

Uzanınca geçen bi ağrıysa korkmayın diyor doktorlar genelde uzanınca geçen bir ağrı mı ? Dün benim de oldu ayağa kalkınca hissediyordum bugün kontrole gittim sanırım gaz sancısıymış 🤭 öyle bir şeydir belki. Ama çok şiddetli hissediyorsan bir acile git istersen hem tedbir olur hem için rahatlar

benim bazen hiç bulantım olmuyor bazen mahvoluyorum bulantıdan. Ağzımın tadı hala kötü Sanırım 16. Haftaya kadar böyle geçecek. İlk üç ay karnının üstüne yatmakta sorun yok diye biliyorum canım.
Bende genellikle yüz üstü yatıyorum. Zaten progestan iğneden dolayı yan yada sırt üstü yatarken kalça açısından uyuyamiyorum. Ki otururken bile ağrı yapıyor dikkat etmezsem

Kızlar ortalıkta bir salgın var. Mide bulantısı yaşanıyor bu salgında. Bi değişik neşki ondan bu aralarda pek arttı bulantılar halsizlik üşümeler. Rabbim esirgesin.

Bende de var ayni agri keskin ve birden giriyo ben acikcasi gerilen baglara yoruyorum rahim buyuyo sonucta cok takılmiyorum geciyo cunku gecmeyen bi agri olursa belki panik yapabilirim 🤔

Bende genellikle yüz üstü yatıyorum. Zaten progestan iğneden dolayı yan yada sırt üstü yatarken kalça açısından uyuyamiyorum. Ki otururken bile ağrı yapıyor dikkat etmezsem
Evet iğne acısı uzun süre geçmiyor çok iyi anlıyorum. İğne yapıldıktan sonra yerini olmazsan daha sonra daha az acıyor gibi geldi bana

Uzanınca geçen bi ağrıysa korkmayın diyor doktorlar genelde uzanınca geçen bir ağrı mı ? Dün benim de oldu ayağa kalkınca hissediyordum bugün kontrole gittim sanırım gaz sancısıymış 🤭 öyle bir şeydir belki. Ama çok şiddetli hissediyorsan bir acile git istersen hem tedbir olur hem için rahatlar
Hayır geçmiyor. Sancı gibi zonkluyo resmen. Hiç durmadan zonk zonk. Yarın kliniğe gideceğim geçmezse.

[QUOTE
Evet iğne acısı uzun süre geçmiyor çok iyi anlıyorum. İğne yapıldıktan sonra yerini olmazsan daha sonra daha az acıyor gibi geldi bana
Her yolu denedim iğneyi elimde ısıtıp verdim yine oldu.
Bezeler için alkolle ovun dediler bir onu denemedim. Artık 5 gün sağ ,5 gün sol yaptiriyorum ama yine kesiştiği 1 2 gün oturmam kalkmam zorlaşıyor

X