2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Doktoruna ulasabilirsen bi ara veya mesaj at sor istersen ozel doktordu seninde yanlis hatirlamiyosam
Evet ama kliniğin numarası var doktorun özel numarası yok bende. Sabah arayacağım. Ama dayanamıyorum acile gidip gitmeme arasında kararsızım. İçimde kötü bir his var. Bugün çok yordum kendimi ordan oraya koşturdum sınav yaptım. 😓

Evet ama kliniğin numarası var doktorun özel numarası yok bende. Sabah arayacağım. Ama dayanamıyorum acile gidip gitmeme arasında kararsızım. İçimde kötü bir his var. Bugün çok yordum kendimi ordan oraya koşturdum sınav yaptım. 😓
Esin de evde ise sen acile bir git o zaman. En azından için rahatlar.

Hic bekleme canim o zaman her sey yolundaysa bile stres yapiyosun durdugun kadar.

Kızlar ya gece gece yazıyorum ama. Ben bugün fenalardayım. 10+5 ama mahvetti mide bulantısı kusma. Yani hayattan soğuttu. Nolursunuz dua edin. Yemek yapmak istemiyorum, aç aç olmuyor. Yiyince daha fena. Ne güzel mola vermişti bende dedim bitti herhalde .
15 kasımda günüm geçtiği gibi başladı. 2 aydır ya. Bi sağlıkla gelsinde görcek gününü diyeceğim ama gene o yapacak yapacağını 🤣
@just__married [USER=1099376]@Umutlu Begonya
Diğer kızlar sizlerde durum nasıl ?
İnşallah geçmiştir bılantılar.
A aLin2005 canım , benimde tam tersi kızlarda şaftım kayıyor. Oğlumda zayıfladım ama çok güzeldim al al yanaklar cildim parlaktı.
Bu bebeğimde oğlumda ki gibiyim. Bilemem ama erkek gibi geliyor bana.
Üşüme konusuna gelince, belki kansızlık vardır. Muhakkak baktırın. Rabbim korusun sağlıkla huzurla afiyetle kucağımıza almayı nasip etsin.
Biz 12+0 ız bugün. Bulantım baya azaldı ama bazı şeylerden tiksinme hala devam ediyor. Ara ara yine bulantı da oluyor ama önceki kadar değil çok şükür 🙏 ama bu ara hamur işlerine sardım 🤭 bu gidişle kilo alcam çok

[QUOTE
Her yolu denedim iğneyi elimde ısıtıp verdim yine oldu.
Bezeler için alkolle ovun dediler bir onu denemedim. Artık 5 gün sağ ,5 gün sol yaptiriyorum ama yine kesiştiği 1 2 gün oturmam kalkmam zorlaşıyor
Çok yaptırıyormuşsun sanırım ondan ben haftada 1 yaptırıyordum 2 hafta üst üste aynı tarafa yaptırınca bile acı arttı. İnşallah Allah kolaylaştırsın diyelim

Kızlar yine kötü haberle geldim sabah yine bir kanamayla uyandım doktora gittim ve yapacak birşey olmadığını söyledi doktor düşük önleyicileri de yapamıyorlar alerjimden dolayı halâ kanamam devam ediyor ne olacak nasıl olacak bilmiyorum

Kızlar yine kötü haberle geldim sabah yine bir kanamayla uyandım doktora gittim ve yapacak birşey olmadığını söyledi doktor düşük önleyicileri de yapamıyorlar alerjimden dolayı halâ kanamam devam ediyor ne olacak nasıl olacak bilmiyorum
Canim gecmis olsun kaderde ne yazildiysa onu yasiyoruz hepimiz bunu dememin sebebini kotu yonde anlama lutfen bazen elden hicbisey gelmez ama alacak nefes varsa hicbisey yapilamasa bile sag salim alinir o nefes. Dua et dinlen kendine dikkat Allahin izniyle guzel haberlere ciksin hayra ciksin bunun sonu

Canim gecmis olsun kaderde ne yazildiysa onu yasiyoruz hepimiz bunu dememin sebebini kotu yonde anlama lutfen bazen elden hicbisey gelmez ama alacak nefes varsa hicbisey yapilamasa bile sag salim alinir o nefes. Dua et dinlen kendine dikkat Allahin izniyle guzel haberlere ciksin hayra ciksin bunun sonu
Kanama devam ettikçe çok üzülüyorum ümitlerim azalıyor gücüm tükeniyor

Allah yardımcın olsun hayırlı bir şekilde bu süreci atlatma kolaylığı versin.

Kanama devam ettikçe çok üzülüyorum ümitlerim azalıyor gücüm tükeniyor
Anliyorum seni kanama insani tedirgin edip hayal kirikligi yasatiyo malesef ama cok yaygin olmakla beraber hamileligini kanamali geciren cok kisi var. Kimimiz bu guzel sureci kalbi agzinda geciriyo iste annelik ta burdan basliyomus gercekten. Moralin cok etkili oldugunu dusunuyorum bu zamanlarda dua ve moral yuksekligi 🙏🏻

Anliyorum seni kanama insani tedirgin edip hayal kirikligi yasatiyo malesef ama cok yaygin olmakla beraber hamileligini kanamali geciren cok kisi var. Kimimiz bu guzel sureci kalbi agzinda geciriyo iste annelik ta burdan basliyomus gercekten. Moralin cok etkili oldugunu dusunuyorum bu zamanlarda dua ve moral yuksekligi 🙏🏻
Benim çevremde de var 9 ay boyunca kanaması olup sağlıklı çocuklar dünyaya getiren ama mutlu olamıyorum bu durumda

Benim çevremde de var 9 ay boyunca kanaması olup sağlıklı çocuklar dünyaya getiren ama mutlu olamıyorum bu durumda
Cok normal boyle hissetmen kim hamileyken kanama gorup hee neyse diyebilir haklisin sadece kotuye yorup kendini strese sokma dolayisiyla bebeginide. Suda var bisey olacaksa zaten hic kanama gormeden de olacak agri sizi yasamadan da olacak. Benim hic kanamam olmadi bu gebeligimde ama bi garantisi yok ki insallah yasam sinirina kadar geliriz belki o zaman kafamdan atarim diyorum. Yani bu korkuyu hepimiz her gun yasiyoruz kendine yuklenme. Allahim izin versinde burda birbirimize dogum anilarimizi anlatip cocuklarin halinden hatrindan haberler verebilelim.

Cok normal boyle hissetmen kim hamileyken kanama gorup hee neyse diyebilir haklisin sadece kotuye yorup kendini strese sokma dolayisiyla bebeginide. Suda var bisey olacaksa zaten hic kanama gormeden de olacak agri sizi yasamadan da olacak. Benim hic kanamam olmadi bu gebeligimde ama bi garantisi yok ki insallah yasam sinirina kadar geliriz belki o zaman kafamdan atarim diyorum. Yani bu korkuyu hepimiz her gun yasiyoruz kendine yuklenme. Allahim izin versinde burda birbirimize dogum anilarimizi anlatip cocuklarin halinden hatrindan haberler verebilelim.
İnşallah ama gerçekten ümidim kalmadı artık

X