2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kızlar yine kötü haberle geldim sabah yine bir kanamayla uyandım doktora gittim ve yapacak birşey olmadığını söyledi doktor düşük önleyicileri de yapamıyorlar alerjimden dolayı halâ kanamam devam ediyor ne olacak nasıl olacak bilmiyorum
Sizin sadece düşük önleyici ilaca mi alerjiniz var, yoksa genel olarak ilaçlara mi alerjiniz var? Benim annemde de aynı durum var. Maalesef çok çok kısıtlı ilaç kullaniyor, kullanamadığı ilacın da muadilini uyarlamaya çalışıyorlar. Boyle bir alternatif var mı? Bir de hep aynı doktora mi gidiyorsunuz? Acaba birkaç gorus daha mı alsaniz. Allah'ın izniyle inşallah bir şey olmaz güzel düşünmeye calisin

Kızlar yine kötü haberle geldim sabah yine bir kanamayla uyandım doktora gittim ve yapacak birşey olmadığını söyledi doktor düşük önleyicileri de yapamıyorlar alerjimden dolayı halâ kanamam devam ediyor ne olacak nasıl olacak bilmiyorum
Geçmiş olsun cnm inşallah düzelir sin sağ sağlim bebeğini kucağına alırsın💕

Kızlar merhaba,

Benimde bu akşam kanamam oldu. Çok siddetliydi. Dışarda yakalandım. Ambulansla doktorumun takip edeceği hastaneye geldik. Yatıyorum şimdi. Serum fitil iğne.. inşallah bebeğim benimle kalır 🙏🏻🙏🏻
Allah yardımcınız olsun, inşallah hiçbir şey olmayacak. İçinizi ferah tutun

Sizin sadece düşük önleyici ilaca mi alerjiniz var, yoksa genel olarak ilaçlara mi alerjiniz var? Benim annemde de aynı durum var. Maalesef çok çok kısıtlı ilaç kullaniyor, kullanamadığı ilacın da muadilini uyarlamaya çalışıyorlar. Boyle bir alternatif var mı? Bir de hep aynı doktora mi gidiyorsunuz? Acaba birkaç gorus daha mı alsaniz. Allah'ın izniyle inşallah bir şey olmaz güzel düşünmeye calisin
Belirli ilaçlara var bir kaç doktor gezdik verebilecek başka ilaç yok malesef

Biz 12+0 ız bugün. Bulantım baya azaldı ama bazı şeylerden tiksinme hala devam ediyor. Ara ara yine bulantı da oluyor ama önceki kadar değil çok şükür 🙏 ama bu ara hamur işlerine sardım 🤭 bu gidişle kilo alcam çok
Bu günlerin tadını çıkart. Kilo alacam deme şifa olsun ye gitsin. Ben 3.de gece gece sıcak poğaça aşererdim başka herşeyden tiksindiğim için ne et ne yemek. Sadece poğaça. İnan yedim yedim ama ne kilo aldım ne hantallaştım. Gayet sağlıklı bir bebeğim oldu. Niyet çok önemli. Yerken şifaya niyet. Kiloyu düşünmek yok. Hayatta en keyif alarak yemek yediğin zamanlar bence gebelik ayları.

Biz 12+0 ız bugün. Bulantım baya azaldı ama bazı şeylerden tiksinme hala devam ediyor. Ara ara yine bulantı da oluyor ama önceki kadar değil çok şükür 🙏 ama bu ara hamur işlerine sardım 🤭 bu gidişle kilo alcam çok
Ayrıca MaşaAllah darısı bana olsun. İnan tam rahat ediyorum dedim gene başladı. Hele bugün çok zordu.geceden başladı gerçi. Sağlıklı olalım , az kaldı bende hafta sayıyorum.

Kızlar gebelik sonrası özel sağlık sigortası yaptırmak mantıklı mı ? Doğumu falan kapsar mi bilginiz var mı?
Gebelik sonrası doğumu kapsayan poliçe yok canım gebelik öncesi alabiliyorsun olanlarda aşırı pahalıya denk geliyor ben araştırdım baya yaptırım diye ama olmadı gebelik sürecinde olduğum için.

Kızlar merhaba,

Benimde bu akşam kanamam oldu. Çok siddetliydi. Dışarda yakalandım. Ambulansla doktorumun takip edeceği hastaneye geldik. Yatıyorum şimdi. Serum fitil iğne.. inşallah bebeğim benimle kalır 🙏🏻🙏🏻
Çok geçmiş olsun canım. Dualarımız seninle 🙏 Rabbim yardıncın oldun bebeğini sana bağışlasın. Bebeğin durumu nasılmış baktılar mı?

Çok geçmiş olsun canım. Dualarımız seninle 🙏 Rabbim yardıncın oldun bebeğini sana bağışlasın. Bebeğin durumu nasılmış baktılar mı?
Baktılar. Şu an benimle.. Doktor gerçekten yoğun bir kanaman olmuş dedi. muayene ederken hemşireye çöp kovası getir çöp kovası diye bağırdı. Sanki iki saat kanamamış gibii orda da içim boşaldı. Sizinde bizimde elimizden bir şey gelmez dedi. İlaçlarla düşmesin diye destekliyoruz işte. Bundan sonrası Allahtan 🙏🏻 İnşallah bu saatten sonra her şey yolunda gider

Kızlar hepinize sağlıklı güzel gebelikler ve doğumlar diliyorum 🥰 ben Eylül 2022 annesi oldum. Burda sizi görünce duygulandım geçen yılı hatırladım 🥰 kendinize çok çok dikkat edin. Gebeliğinizin tadını çıkarın bol bol.
Bu arada benim de kanamam olmuştu, stresli bir süreçti ama geçti bitti. Stres yapmamaya çalışın. İnşallah güzelce geçecek en güzel aylarınız 🙏🏻🥰❤️

Arkadaşlar c vitamini kanama alanlarına iyi geliyor diye okudum bı yerde.c vitamini yüksek meyveler tüketelim. C vit iyileşmeyi sağlıyormuş kanamalı bolgede

Baktılar. Şu an benimle.. Doktor gerçekten yoğun bir kanaman olmuş dedi. muayene ederken hemşireye çöp kovası getir çöp kovası diye bağırdı. Sanki iki saat kanamamış gibii orda da içim boşaldı. Sizinde bizimde elimizden bir şey gelmez dedi. İlaçlarla düşmesin diye destekliyoruz işte. Bundan sonrası Allahtan 🙏🏻 İnşallah bu saatten sonra her şey yolunda gider
Geçmiş olsun daha önce bir kanama olmuş muydu ilkkez mi oldu

X