2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
:nazar::nazar: maşallah gözünüz aydın galiba bu sene kız senesi çok kız bebek duydum :)) kaç haftalıksınız şuan net görünmüş bende bir heyecanlandım biz 13 hafta olduk bizde öğreneceğiz inşallah gösterirse :)
Çok teşekkür ederim🌸 bugün tam 12+0 aslında ama gelişim olarak birkaç gün önden gidiyormuş. 13 haftalıksa siz de görebilirsiniz diye düşünüyorum. Tabi bebeğin duruşuyla da alakalı oluyormuş bizimki bugün baya uygun pozisyondaydı yaylanmış yatıyordu🙈😂

Çok teşekkür ederim🌸 bugün tam 12+0 aslında ama gelişim olarak birkaç gün önden gidiyormuş. 13 haftalıksa siz de görebilirsiniz diye düşünüyorum. Tabi bebeğin duruşuyla da alakalı oluyormuş bizimki bugün baya uygun pozisyondaydı yaylanmış yatıyordu🙈😂

amaan keyfi pek yerinde o zaman :-) darısı başımıza hızlandırdım bile randevu işlerimi :))) muazzam bir sabırsızlık yani tarif edilebilir bir durum değil bendeki:)))

amaan keyfi pek yerinde o zaman :-) darısı başımıza hızlandırdım bile randevu işlerimi :))) muazzam bir sabırsızlık yani tarif edilebilir bir durum değil bendeki:)))
Anlıyorum vallahi insan çok merak ediyor🙈 Allah'ım inşallah güzel haberler verdirsin sana da, gönlünüze göre olsun. Bekliyoruz haberlerini😍

benimde aynı haftalarda bulantım çok vardı yemek yiyemiyordum şuan 12+1 deyim iki gündür mide bulantım kalmadı neredeyse bitti 2 3 hafta sabret sonrasında hamileliğin balayı kısmına geçicez :KK70:
Daha demin istiğfar ettiğim için hıçkırarak ağladım eşim biliyorum çok zor dayan diyor zavallim 🥺😂 balayı hemen gelsin
İnsan öyledir canım benim de umudum var daha ama tabi kaç gündür moralim ister istemez çok bozuldu.. tüp bebek doktorumdu bunu söyleyen bana. Başka bi yere daha mı gitsem acaba şuan 6+4 , 3 gün geçti bu ultrosunun üstünden. Daha bekliyim mi sence canım?
Canım bana 5+5 de neler neler demişlerdi 3-4 gün sonra bebisimi görmüştüm biraz daha bekle geç dollenmedir belki

Kızlar hepinize merhaba, bugün sonunda görebildim miniğimi bende☺️ 12 haftalığız ense kalınlığında çok şükür bir sıkıntı görmedi doktorumuz kan verdim şimdi onun sonuçlarını bekleyeceğiz. Doktorumuz %51 ihtimalle kız ama 2 hafta sonra cinsiyeti tam söyleyebiliriz diye ekledi 😀

X