2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Yaa çok sevindim artık sen önden söylersin her şeyi bize😀 Kan sonucum E nabız a düşmüş ama neye bakmak gerekiyor bilmiyorum doktordan haber bekleyeceğim mecburen😀
Evet evet dokturun yazar zaten :) bende anlamamıstım suan tam kac haftalıksın sen benım suan uygulama12+4 diyor

Merak asla bitmiyor Gazi üniversitesi hastanesinde verdim lab sonuç kismi da tadilatta😀 tam 12 haftayı doldurduk gözüküyor canim ☺️
Olsun acıklanır o en fazla bir iki gün sarkar aman 4 gün aramız varmıs aynıyız aynı :) kimi zaten zaten ultrasonda geri cıkıyor benim bazen tam günü gününe cıkıyor 🙃🙃 hiç bebiş için bisey aldınız mı

Olsun acıklanır o en fazla bir iki gün sarkar aman 4 gün aramız varmıs aynıyız aynı :) kimi zaten zaten ultrasonda geri cıkıyor benim bazen tam günü gününe cıkıyor 🙃🙃 hiç bebiş için bisey aldınız mı
Ben toplu iğne bile almadım daha 🙈 aslında 2023 zamlarını görmeden alsak iyiydi ama doğmamış çocuğa don biçilmez, boş beşik sallanmaz gibi şeyler yüzünden hiçbir şey almadım. 7 yaşındayken duymuştum boş beşik sallanmaz diye o zamandan beri korkarım 🤦🏻‍♀️ cinsiyeti de belli olsun da sonrasında başlarım heralde yavaş yavaş 🤗

Hayırlısıyla sağlıkla gelsin de cinsiyetin önemi yok sadece merak.
Kendilerini 9 sene bekledik cinsiyet içinde bekleriz
Aslında ben hep normal doğum olacaksa cinsiyet öğrenmek istemem supriz olsun hem merak doğum sancısını azaltır derdim de iş başa gelince öyle değilmiş
Kesinlikle hiç önemi yok ama insan hep merak ediyor ve ben hiç sürpriz insanı değilim zaten😁😁

Ben özelde verdim baktırdım 300 tlydi ikili test ama sehirden sehire degisir hiç yoktan sadece bunu yaptırmak mantıklı geldı bana zaten haftan geldigi için doktorun teklıfte bulunuyor
Bende sıra bekliyorum ve ücretini soracaktım ve burada da 300tl dedi ama ben yarın şehir hastanesinden de randevu aldım kabul ederse orada kan veririm hayat şartları zor oluyor bakalım ne diyecek görmeyeli 1 ay olacak çatlayacak meraktan nasıl diye

Evet zıbın aldım birkaç tane, cam biberon, ses çıkaran çorap, pijama altı , yaz çocuğu olacagı için müslin aldim bunlar da hep bim a101 kumaşını beğendiğim için heveslenmiştim😀 cinsiyet bilmeden renkle ilgili bir sey yoktu tabi☺️ kayinvalidem hırka ördü annem battaniyesini bitirdi😀
Kuzenimin 1 yaşında oğlu var anne yanı yatağı, park beşiği, anne kucağı gibi şeyleri de o gönderecek 😀

Ben toplu iğne bile almadım daha 🙈 aslında 2023 zamlarını görmeden alsak iyiydi ama doğmamış çocuğa don biçilmez, boş beşik sallanmaz gibi şeyler yüzünden hiçbir şey almadım. 7 yaşındayken duymuştum boş beşik sallanmaz diye o zamandan beri korkarım 🤦🏻‍♀️ cinsiyeti de belli olsun da sonrasında başlarım heralde yavaş yavaş 🤗
Dogru dedin ya varya sorma bende yeni yıldan sonra zamlardan asırı korkuyorum burda sohbetlerde gezerken bizden daha ileri aylarda olanlar alıyorlar falan diyorlarkş cok zam gelicekmiş sunuda alın falan diyorlardı e bebekte en az yuzde 20 zam demişler oranın biseyi falan diye konusuyorlardı beni bi korku aldı ama cinsiyet bile ortada yok bebişlerimizin yapcak bisey yok acaba diyorum bu katlanabilir banyo falan var ya onları alsam mı sonra diyorum bu hafta yılbası zaten olmuşla ölmüşe cagre yok 😂😂😂😂 yavas yavas ödicezz

Bende sıra bekliyorum ve ücretini soracaktım ve burada da 300tl dedi ama ben yarın şehir hastanesinden de randevu aldım kabul ederse orada kan veririm hayat şartları zor oluyor bakalım ne diyecek görmeyeli 1 ay olacak çatlayacak meraktan nasıl diye
Ayyy valla dogru dedin bir ay sonra gel diyince doktor insan bi garip oluyor cok uzun insan bebişini özlüyor napıyor merak ediyor oyy oyyy 🙃🙃🙃

Evet zıbın aldım birkaç tane, cam biberon, ses çıkaran çorap, pijama altı , yaz çocuğu olacagı için müslin aldim bunlar da hep bim a101 kumaşını beğendiğim için heveslenmiştim😀 cinsiyet bilmeden renkle ilgili bir sey yoktu tabi☺️ kayinvalidem hırka ördü annem battaniyesini bitirdi😀
Kuzenimin 1 yaşında oğlu var anne yanı yatağı, park beşiği, anne kucağı gibi şeyleri de o gönderecek 😀
Ooooo yasadın sen valla masalllah ben bi corap bile almadım daha bebişe 😂😂😂😂😂 kıza erkege uygun olduktan sonra bisey olmaz iyi yapmıssın 🫶

Ben de daha hiçbir şey almadım eşimi zor tutuyorum almamak için bazı şeyler var beğendiği aklının kaldığı cinsiyeti cuma belli olursa çıkışta hemen gidip alcakmış öyle diyo😂 beğendiği şeyler hep kız cicisi galiba kız istiyo ama farketmez diyo😂😂

Ben de daha hiçbir şey almadım eşimi zor tutuyorum almamak için bazı şeyler var beğendiği aklının kaldığı cinsiyeti cuma belli olursa çıkışta hemen gidip alcakmış öyle diyo😂 beğendiği şeyler hep kız cicisi galiba kız istiyo ama farketmez diyo😂😂
bende eşime soruyorum ne hissediyorsun falan diye de asla söylemiyor. Sağlıklı olsun diyor. İnsan hiç mi ağzından kız ya da erkek diye bir şey kaçırmaz. Asla ama asla yorum yapmıyor 🤣

Siz baya yol almışsınız biz daha bebeği söylemedik 😬

bende eşime soruyorum ne hissediyorsun falan diye de asla söylemiyor. Sağlıklı olsun diyor. İnsan hiç mi ağzından kız ya da erkek diye bir şey kaçırmaz. Asla ama asla yorum yapmıyor 🤣
Ben de yapmıyorum ya ben kız desem erkekse ya da erkek dersem kızsa üzülür gibi geliyo eşime de öyle dediğim için bence kız istiyorum diyemiyo😂

X