2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kızlar hepinize merhaba, bugün sonunda görebildim miniğimi bende☺️ 12 haftalığız ense kalınlığında çok şükür bir sıkıntı görmedi doktorumuz kan verdim şimdi onun sonuçlarını bekleyeceğiz. Doktorumuz %51 ihtimalle kız ama 2 hafta sonra cinsiyeti tam söyleyebiliriz diye ekledi 😀
Aynıyızz fıstıgım bizde aynı süreci 2 gğn önce yasadıkkk bize erkek dedi sadece kan sonucumuzda iyi geldi seninde güzel gelir emin ol 😍😍😍🙃 ay benimle aynı haftalık denk gelmemiştimmm

Bizde 12+3 olarak gittik bugün doktor kıza benziyor kız yazalım dedi ama 16. Haftada tekrar bakıcam dedi erken mi acaba alışveriş için. Bence görmüştür görmese tahmin yürütmez dimi
Benimde erkek dedi ama riske atmaya deymez :) ortak kullanım esyalarına bak istersen ama renk işine girme derim 😂 yani ben beklicem kız derse birden şoka girmeyim 😍🫶

İyi akşamlar hamisler nasılsınız 😍
Heryerim kırılıyor. Boğaz ağrısı burun tıkanıklığı ve öksürük. Eklem ve kemik ağrıları.

İlaçsız nasil geçiririm fikirlere açığım. Ateşim de yükseliyor hafiften.

Resmen kısır döngü ya. Hamileliğin başında da böyle ağırlastim, sonra eşim sonra kızım şimdi yine ben.

Heryerim kırılıyor. Boğaz ağrısı burun tıkanıklığı ve öksürük. Eklem ve kemik ağrıları.

İlaçsız nasil geçiririm fikirlere açığım. Ateşim de yükseliyor hafiften.

Resmen kısır döngü ya. Hamileliğin başında da böyle ağırlastim, sonra eşim sonra kızım şimdi yine ben.
Geçende ben senin durumun saydım bol bol meyve ve su iç suyu kesinlikle eksik etme yanından

Bizde 12+3 olarak gittik bugün doktor kıza benziyor kız yazalım dedi ama 16. Haftada tekrar bakıcam dedi erken mi acaba alışveriş için. Bence görmüştür görmese tahmin yürütmez dimi
Bende 11+3 Ken gidicem randevum ozmana bakalım bama cinsiyetini soyliycekmi haftaya salı

Kızlar merhaba, grup cıvıl cıvıl olmuş. Hep böyle iyi haberler iletelim inşallah birbirimize. Benimde bugün randevum vardı. Ultrasonda baktık, aynı sizin dediğiniz gibi çok hareketliydi. Herşey sağlıklı ilerliyormuş çok şükür. Doktor bey tahminime göre kız dedi. Bakalım eşimde ben de kaç kez videoyu izledik bilemiyorum. Hamileliğin bu aşaması çok heyecanlıymış. Umarım hep böyle devam eder hepimiz için. Çarşamba günü de kan testi vereceğim hepimiz güzel haberler alalım hep 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Evet insan hecanlanıyor bide sap olsun gören cinsiyet soruyor sürekli artık insan şu yada şu demek istiyor tek merak edilen o iyimisin diye soran yok :)
Iyi misin deyince kötüyüm ya da suns ihtiyacım var dersin diye ödü patlıyor insanların ne yazık ki o yüzden en basiti ve uzamayan konuyu seçip gidiyorlar . Aman onu ultrasonda görmek bile heyecan verici

Hayırlısıyla zamanı gelince belli eder cnm 😍😍
Yok çok erken senin için 12den önce olmaz sabretmelisin😁😁

Hayırlısıyla sağlıkla gelsin de cinsiyetin önemi yok sadece merak.
Kendilerini 9 sene bekledik cinsiyet içinde bekleriz
Aslında ben hep normal doğum olacaksa cinsiyet öğrenmek istemem supriz olsun hem merak doğum sancısını azaltır derdim de iş başa gelince öyle değilmiş

Aynıyızz fıstıgım bizde aynı süreci 2 gğn önce yasadıkkk bize erkek dedi sadece kan sonucumuzda iyi geldi seninde güzel gelir emin ol 😍😍😍🙃 ay benimle aynı haftalık denk gelmemiştimmm
Yaa çok sevindim artık sen önden söylersin her şeyi bize😀 Kan sonucum E nabız a düşmüş ama neye bakmak gerekiyor bilmiyorum doktordan haber bekleyeceğim mecburen😀

Günaydın kızlar benim başım ozellikle sabahları çok değişik bir şekilde ağrıyo sanki ortadan ikiye ayrılacak gibi yukarı aşağı olarak çok şiddetli bir zonklama sonrasında da basınç hissi hiç geçmiyo sersem gibi geziyorum böyle olan var mı migrenim var normalde ama bu tam onun zonklaması da değil tansiyondan falan mı

Günaydın kızlar benim başım ozellikle sabahları çok değişik bir şekilde ağrıyo sanki ortadan ikiye ayrılacak gibi yukarı aşağı olarak çok şiddetli bir zonklama sonrasında da basınç hissi hiç geçmiyo sersem gibi geziyorum böyle olan var mı migrenim var normalde ama bu tam onun zonklaması da değil tansiyondan falan mı
Canım benim de migrenim var özellikle boynumdan başlayarak ağrı yayılıyor dün doktora sordum normal ilac olarak parol içebilirsin dedi ama parol içeceğime dua etsem daha iyi bana hiç etki etmezdi normalde de😀

Canım benim de migrenim var özellikle boynumdan başlayarak ağrı yayılıyor dün doktora sordum normal ilac olarak parol içebilirsin dedi ama parol içeceğime dua etsem daha iyi bana hiç etki etmezdi normalde de😀
Ya ben de parol içeceğime buz falan koymayı tercih ediyorum ama bu baya bı güçlü sabah uyandım daha gözümü açtım nasıl girdi

Ya ben de parol içeceğime buz falan koymayı tercih ediyorum ama bu baya bı güçlü sabah uyandım daha gözümü açtım nasıl girdi
Benim gece daha çok geliyor bende dediğin gibi buz koydum rahatlattı. Yastık değiştirmeyi de düşünüyorum belki iyi gelir. Senin de dediğin gibi tansiyonsa diye düşünüyorum o yüzden tansiyon aleti de alıp takip edeceğim

X