2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
inşallah bu hamileliğini sorunsuz geçer sağlıkla alırsınız bebeğinizi kucağınıza :) benim doktorumda riskli gebeliklerle ilgileniyormuş yeni öğrendim kendi doktorunuzla alakalı bir problem yaşarsanız tavsiye ederim
Amin insallah hepimiz sağlıkla alırız miniklerimizi kucağımıza🙌 teşekkür ederim mutlaka araştırcam😊

Canim plasentanin yerini de sor mutlaka, internetten de arastirirsin o da agrisiz kanama yapiyormus. Ama rahimde kanama alanin zaten varsa baska… evet insallah bugunler de gecicek, yine de oyle ya da boyle 12. haftalara kadar gelebildik 🙏🏻
İnşallah canım benim ya. Allah büyük kanamalar bazen korkutuyor insanı negatif düşünmeye itiyor inşallah sağlıkla doğup sağlıkla büyüsün ler 🌸

Bende 13 un yeni icindeym. Gündüz azaldı bulantılar ama öğlen akşam çok kotu özellikle akşam var midem çok wksiyor hala reflü gibi sürekli içerik boğazıma geliyor akşam az brz ekmek arası yedm çok az. Bir bardak ayran inanın o ayda. Sanki midemde kıvranıyor :KK43: sabah uyaninca açlıktan basim dönüyor. Gözüm karariyor yiyincede miden agriyor napicam bilmiyorum inanın blyrm gececek ama hayat kalitem düştü bir oğlum var çocukla ilgilenemyrm en çok ona uzulyrm. Şimdi TV izliyor :KK43: brzdan. Ona kitap okucam. Ama oyun oynayamyrm pek çok pasif oyunlar
İlk gebeliğinde de böyle miydin 🥹
Geçmiş olsun canım ne diyelim umarım hemen geçer❤️

Kızlar benim gibi ayak üşümesi yasayan var mı? Ilk haftalarımdan beri bu ayaklarımı ısıtamıyorum. Donuyor resmen. Önceden de regl öncesi böyle olurdu sonra geçerdi. Şimdi asla geçmiyor.
Bende de öyle asla geçmiyor
Kat kat çorap giysem yine aynı 🥹

Bana kız görünüyor iki erkekten sonra sağlıklı hayırlı bir kız evlat isterim bende merak ediyorum bakalım nolcak 😊
Bana seninki yine erkek gibi hissetiriyor niye öyle bilmiyorum 🙈
Rabbim gönlüne göre versin ❤️Başka bir topiğimiz var orada bana çok sorarlar genelde tahminlerim doğru çıkar 🙉

Öyle gerçekten ya o ultrasonda onu görünce her seferinde aşk yaşıyorum bıraksalar 24 saat izlerim bir de sonuncu gidişimde hareket etti minik minik🥰şimdi haftaya bugünü iple çekiyorum onu görebilmek için
İkili teste kadar 3 haftaya yakın var daha 🥺 nasıl geccek zaman bilmiyorum

Gerçekten kendim gibi düşünen birini bulmak harika üstelik tezimde doğrulandı demekki doğunca unutuluyor. Doktorum normal hayatınıza devam edin hamile gibi davranmayın panik yapmayın yaşadiginiz hersey normal dedi ama hamileyim sonuçta değil mi ve kime göre normal ??? 🤣 İstiyorum ki Bi an evvel temmuz gelsin sağlıkla kucağıma alayım. .. Ah bide yeni doğum yapanların bunlar iyi günlerin hamilelik ne ki sözleri var oraya hiç girmiyorum. Denemeden bilemeyiz 🤣
Canım o kadar çok unutmuşum ki hamilelikte yaşadıklarımı sanırsın ki 2 çocuklu kadın değilim. Bulantilarimi unutmuşum kaçıncı haftada bitti unutmuşum tabi en son hamileliğimin üstünden 7-8 yıl geçti Cook olmuş. Zaten böyle unutmasak tekrar hamile kalamazdik 😂 bak ben normal doğurdum sancinin acittigini hatırlasana nasıl bir acıydı hatırlayamıyorum. Bence beyin dogumdan sonra herşeyi resetliyor

merhaba tekrar, karnınızda siz de şişlik hissetmeye başladınız mı acaba 9+2 deyiz, ama çok erken değil mi ? kot pantolonlar sanki baskı yapıyor gibi geliyor. tabi psikolojik de olabilir 😊
Ben 2 gün sonra 12.haftaya giriyorum ve karnımda şişlik hissediyorum. Hatta dün eşime benim iç karnım hiç geniş değil mi acaba başladı karnım çıkmaya dedim. Ama muhtemelen şişkinlikten falan oluyordur diye düşünüyorum şimdi kabızlık falan da var.
Ben de aynı dalamıyorum gece uykuya ayaklarım ısınmadan. Bizde kansızlık olabilir
Ayak üşümesi bende de acayip oluyor bu günlerde. Sıcak su torbası yapıyorum sürekli başka türlü ısınmıyor. Bende kansızlık var evet, sizde de olabilir😞
Kızlar aranızda decavit kullanan var mı?
Folbiol çok yüksek diye decavit verdi doktor öğlen iç dedi mide bulantısı yaptı şimdi akşam içtim midem yine çok fena
Decavit'i ben kullanıyorum. Decavit pronatal. Mide bulantısı yapmadı bana ama tok karnına içmesem kesin yapardı büyük bir ilaç çünkü. Ben onu içiyorum ardından bir küçük ekmek atıyorum ağzıma şimdilik iyi gidiyor.
Ah bide yeni doğum yapanların bunlar iyi günlerin hamilelik ne ki sözleri var oraya hiç girmiyorum. Denemeden bilemeyiz 🤣
"Bunlar daha iyi günlerin"ciler hiç bitmiyor ki😂 evlilik hazırlığı yaparken bunlar iyi günlerin dediler yeni evliyken bunlar daha iyi günleriniz dediler. Simdi hamileyim bunlar daha iyi günlerin tadını çıkar diyorlar. Çocuk doğunca da aman ikinci olmadan bunlar iyi günlerin diyecekler herhalde 😂

Evet
İlk gebeliğinde de böyle miydin 🥹
Geçmiş olsun canım ne diyelim umarım hemen geçer❤️
Boyleydm hatta onda daha kotu olduğum anlar oldu mesele onda korkudan yemekte yemiyordm. Dört kılo vermistm bunda iki kilo verdim midem bulansada az az ekmek yoğurt yedim ekmek arası yedm tost yedim için dişim ekmek hamut oldu bunda daha zor olan mide ağrım oldu onda bu kdr varmiydi hatrlmayrm ay evet hepsi zor geçti ya :KK43:(((

Ben 2 gün sonra 12.haftaya giriyorum ve karnımda şişlik hissediyorum. Hatta dün eşime benim iç karnım hiç geniş değil mi acaba başladı karnım çıkmaya dedim. Ama muhtemelen şişkinlikten falan oluyordur diye düşünüyorum şimdi kabızlık falan da var.
iç karın küçük mü oluyormuş böyle durumlarda :/

Benim de öyle oldu ya benim de bu 2 hafta baya bı zor geçti şimdi son bir haftam haftaya bugün ikili test yaptırıyorum. Hem sonucu merak ediyo insan hem bebeği görmek istiyo 3 hafta bebeği görmemek baya zormuş ya
Ben sadece kendimi acaba bebem napiyor diye endişeleniyor sanıyodum canım hamiş arkadaşlarım😀 Şaka bir yana 3 hafta beklemek gerçekten çok zormuş Allah'tan Pzt günü kavuşuyoruz miniğimle🫠

X