2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Aynı durum bende de var canım ya, özellikle her gittiğimde kalp atışını duyana kadar içim içimi yiyor😅 bi de gıdıklanıyorum biraz karın bölgemden, iyice kasılıyorum😂 bebiş bir hafta önden gidiyormuş maşallah boyu 63 mm olmuş bile😁 inşallah sağlıkla kucaklarımıza alırız bebeklerimizi hepimiz 🙏🏻 aramızda birbuçuk hafta var galiba seninle canım, senin nasıl gidiyor hamileliğin inşallah herşey yolundadır senin de🙏🤗
Maşallah canım ya çok sevindim inşallah hep böyle gitsin sağlıkla alalım kucağımıza 🥰benim bebişi ben görmeyeli 2 hafta oldu o yüzden baya merak ediyorum haftaya ikili test için gideceğim o zaman benimki de baya büyümüş olur gibi geliyo bana geçen sefer 22 mmdi😍şu an herşey yolunda çok şükür başta kanamalarla uğraştım baya ama çok şükür iki üç haftadır hiç kanamam yok

Maşallah canım ya çok sevindim inşallah hep böyle gitsin sağlıkla alalım kucağımıza 🥰benim bebişi ben görmeyeli 2 hafta oldu o yüzden baya merak ediyorum haftaya ikili test için gideceğim o zaman benimki de baya büyümüş olur gibi geliyo bana geçen sefer 22 mmdi😍şu an herşey yolunda çok şükür başta kanamalarla uğraştım baya ama çok şükür iki üç haftadır hiç kanamam yok
Amin canım hepimiz inşallah🙏🏻🥰 yaa evet özellikle bu zamanlarda çok hızlı büyüyorlar gelişiyorlar, bir sonraki kontrolde sende göreceksin inşallah☺️🙏🏻 başlarda oluyor canım sıkıntılar ama çok şükür inşallah böyle devam eder rahat ve sağlıklı bir hamilelik geçirirsin🤗🙏🏻

Kizlar dahiliyeden ciktim kan tahlilerimde kansizlik varmiş bide tansiyon sıkıntimda var
3 hafta sonra tekrar gel duzenli sekilde kontrol etmem gerekiyormus yine tansiyonlarini olc ve idrar ve dopler istedi doktorum

Aynı durumdayım, 12+6 oldum bugün ama özellikle son birbuçuk haftadır bulantılarım çok şiddetli, ne zaman azalıp bitecek bende çok merak ediyorum🙏🏻
Ben de 11. Haftaya girdim pik yaptı resmen son demleri bitecek falan diyolar ama 12 bitecek halen aynı oturduğum yerden kalkıp bi sey yapasım bile gelmiyor.

Olcmuyo bile artik oyle diyim sana. Kenara not almis, halterde normal cikti degeri, tek olculunce yuksek cikiyo diye. Ebe de yuksek buldu tansiyonunu ana doktor aksiyon almadigi icin kaldi oyle, acil doktoru da ciddiye almadi
Ya seninle resmen yurt dışında aynı şeyleri yaşıyorum
Tansiyonumu şimdiye kadar ölçmedi
Ultrason fotosunda tasarruf yaptıkları için yek foto verdi hep şimdiye kadar birdahaki gittiğimde hepsinde uyaracam
Şimdiye kadar tek bir defa kan aldı
Kilomu bile ölçmedi en başından beri
Sistemlerine ve gerçekten bu kadar baştan salmalarına sinir oldum
Hem nüfus yok çocuk yapın diyorlar çocuk parasını kaç defa yükseltip gaz veriyorlar
Sonra da böyle ilgisizler anlamıyorum 😂

Kizlar dahiliyeden ciktim kan tahlilerimde kansizlik varmiş bide tansiyon sıkıntimda var
3 hafta sonra tekrar gel duzenli sekilde kontrol etmem gerekiyormus yine tansiyonlarini olc ve idrar ve dopler istedi doktorum
Geçmiş olsun canım, evde tansiyon aletin varsa evde düzenli ölç bak bence, çünkü benim de hastanede daha yüksek evde ölçtüğümde daha düşük çıkıyor, tansiyonu ölçmeden önce bir iki dakika oturmak daha doğru sonuç verebilir, bazen insan hastanede daha gergin heyecanlı olabiliyor ve tansiyon da biraz daha yüksek çıkabiliyor🫣

Geçmiş olsun canım, evde tansiyon aletin varsa evde düzenli ölç bak bence, çünkü benim de hastanede daha yüksek evde ölçtüğümde daha düşük çıkıyor, tansiyonu ölçmeden önce bir iki dakika oturmak daha doğru sonuç verebilir, bazen insan hastanede daha gergin heyecanlı olabiliyor ve tansiyon da biraz daha yüksek çıkabiliyor🫣
aynen hastanede benim daha yuksek cıkiyorda
ama evdede bazen yukseliyor ondan

aynen hastanede benim daha yuksek cıkiyorda
ama evdede bazen yukseliyor ondan
Anladım canım, belki beslenme düzeni de etkileyebilir ben bulantıdan dolayı ekmek ve makarnaya daldım baya, bilemiyorum senin durumunu ama biraz diyet ve yürüyüşle inşallah düzene girer tansiyonun canım sıkıntı olmaz bu süreçte sana inşallah🙏🏻🙏🏻

Anladım canım, belki beslenme düzeni de etkileyebilir ben bulantıdan dolayı ekmek ve makarnaya daldım baya, bilemiyorum senin durumunu ama biraz diyet ve yürüyüşle inşallah düzene girer tansiyonun canım sıkıntı olmaz bu süreçte sana inşallah🙏🏻🙏🏻
dun gece hic uyuymadim 3 kere kustum ne yediysem mahvoldum

Belki yerleşme kanaması bile olabilir canım bende 6 ay önce düşük yaptım temmuzda. Leke bendede var 6. haftadan beri 12 haftadayım şuan inşallah bir sorun yoktur ferah tut içini ama doktora git mutlaka leke devam ediyorsa ama 6. Hafta olmuş daha hiç doktora gitmemen de iyi olmamış canım keşke ihmal etmeseydin.
Kese felan hemen görünmüyor diye girmek istemedim canım biraz büyüsün dedim, bir daha kan gelmedi çok şükür inşallah olmaz yarın sabah dr kontrolüm var

Aynı durum bende de var özellikle son bir haftadır, migrenim var benim de normalde majezik içerim anca işe yarar, ama şimdi mecburen bende dayanamayacak duruma gelince midemi çok doldurmadan tabi boşta bırakmadan bi parol alıyorum, kafama mentollü migren taşı diye geçen şeyden sürüp karanlık odada bir saat uyumaya çalışıyorum, işe yarıyor çok şükür, inşallah sizde de işe yarar🙏🏻🙏🏻

Benim de normalde migrenim var baya da şiddetli bir migren raporlu ilacım var normalde relpax diye onu içiyorum ama şimdi o tabi ki yasak. Günlerdir beni süründürüyo migren ben parol da içmiyorum ağrımı kesecek gibi gelmediği için sadece karanlık odada uyumaya çalışıyorum mentollü kremim var benim de onu kokluyorum enseme başıma buz koyuyorum öyle idare etmeye çalışıyorum

Mentollü krem alacağım ya iyi geliyorsa, böyle olmuyor çünkü. Dün gece saat 2, 2 buçuk gibi ağlarken uyumuşum. Sabah biraz daha rahattım.

X