2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Yok ne zamandır oje sürmüyorum çamaşır suyu falan da ellemiyorum artık ondan şaşırdım acaba bişey mi eksik vücudumda diye
Yakın zamanda doktora gidecekseniz sorun isterseniz, yoksa ben cumartesi gideceğim inşallah sorarım sizin yerinize :))

Kuyamam ya(( evdede uzanmakdan surekli bisilere bakmakdan psıkolojım bozuldu Allah yardımcımiz olsun
Bende neyse işte vakit geçer demiştim ama şuan dakikaları sayıyorum mesai bitsin diye. Bide nerden rapor alacağımı şaşırdım cidden kendi doktorum 10 günlük verdi zaten sen nasıl alcaksin

Cok oynuyor benim tansiyonum biz de anlayamadik tam, 12/8 geldigi de olur 15/10 da, artik napsam bilemedim, doktor sen de tansiyon yok diyo, bol bol su iciyorum baska elimden bir sey gelmiyo
15/10 yüksek bir değer en azından takip etsin aile hekimi biseyin yok demekle olmazki

Çok çok geçmiş olsun canım umarım bir daha yaşamazsın ve yukarı çıkar

Kızlar ben birkaç gündür çok huzursuz hissediyorum. En son 8+4 iken gitmistim doktora bir sorun yoktu. Bir sonraki randevum da bu cumartesi günü. Yani ortalama 1 ay sonraya denk geliyor. Allah'a şükür olumsuz bir belirtim vs yok ama acaba bir şey olmuş mudur gibi düşünceler içerisindeyim. Allah korusun olumsuz bir şey olsa belirti.olur muydu

bende de sürekli bir kaygı oluyor, sanırım ilk olduğu için. hareket etmeye başlasa rahatlıcam :) ama doktorum kırmızı kan olmadığı sürece bi sıkıntı olmaz demişti, kendimi öyle rahatlatıyorum. sen de olumlu düşün <3

15/10 yüksek bir değer en azından takip etsin aile hekimi biseyin yok demekle olmazki
Olcmuyo bile artik oyle diyim sana. Kenara not almis, halterde normal cikti degeri, tek olculunce yuksek cikiyo diye. Ebe de yuksek buldu tansiyonunu ana doktor aksiyon almadigi icin kaldi oyle, acil doktoru da ciddiye almadi

Olcmuyo bile artik oyle diyim sana. Kenara not almis, halterde normal cikti degeri, tek olculunce yuksek cikiyo diye. Ebe de yuksek buldu tansiyonunu ana doktor aksiyon almadigi icin kaldi oyle, acil doktoru da ciddiye almadi
Hangi ülkede siniz bilmiyorum ama bizimkinden kötü bı sistemi varmış. Umarım düzene girer

Evet heralde o yüzden olabilir. Allah'a sukur oyle bir durum yok ama ben galiba akşam doktora gideceğim. İçim rahat etmeyecek gibi

Benim tam bir ay oldu devam ediyor canım. Kanama alanı gittikçe büyüyor. Ben de anlamıyorum.

Merhaba hanımlar Allah nasip ederse bende 2023 temmuz annesi olucam hamilelikte zaman geçmiyor diye burayı buldum sohbet etmek iyi gelecek diye düşünüyorum ☺ miniğim şuan 12+6 suanlik her şey yolunda gibi haftaya tekrar randevum var inşallah hala iyidir ve benimledir bebişim sizlerde durum nedir acaba kaç haftaliksiniz cinsiyetini öğrendiniz mi acaba ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…