2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
yok doğru söylüyorsun hiç düşünemedim. Ve sağlıkla kulaklarımıza alalım inşallah

Canım ağrı acısı bi 10 gün kadar sürüyor diyorlar ama sezeryanda zaten çabuk ayaklanıp yürümek zorundaymışız ameliyattan sonra yoksa pıhtı atıyormuş vücuda o yüzden yürüyün diyor doktorlar kalkıp evin içinde. Hasrstanede zaten kendileri kaldırıyor.

Ameliyat olunca da aynı gün kalkıp yürüdüm hep ama o yürüyüş o an o kadar işkence gibi oluyor ki insanlar şey düşünüyo hemen ayağa kalktı bak iyileşti asla öyle bir şey olmuyo yürüyebilirken de baya acı çekerek yürüyosun. 10 günse yine çok iyi bir süre inşallah 10 günde toplarız kendimizi

Kabızlık var canım ve çok zorlandım affedersin
Suyuma dikkat ediyorum Yıne de zorla çıkıyorum
Canım doktoruna danışarak magnezyum kullanabilirsin bağırsak hareketlerini düzenliyor. Çok şükür ben magnezyum kullandığımdan beri sorun yaşamıyorum. Bir de klozet kullanıyorsan ayağının Altına mutlaka basamak koy. Bir de kuru erik gerçekten çok etkili yedikten sonra arkasından bir bardak ılık su iç kayısı falan hiç işe yaramıyor. Bunlrı denersen çok rahat ettiğini göreceksin

Hiiiç korkma. Ben de sezaryenle doğurdum oğlumu. Ve dikişli halimle oğlumu ziyarete gidiyordum hastaneye. 23 gün boyunca hem öğlen hem akşam gittim yanına o haldeyken. Otobüsle hem de. Bol bol hareket edince kolaylıkla toparlanıyorsun.

İnşallah dediğin gibi olur ya bebeğin hasta mıydı erken doğum falan mı olmuştu neden hastanede yatıyodu

Ya kızlar benim rüyalar fazla bir şidetlendi valla nasıl bu ruyalardan kurtulacağız geceydi geçtim gündüz uykularinda bile ruya goruyorum
benimde bu hafta cok ruya goruyorum hepsi birbirinden sacma
Slm kızlar benimde sat im 11 Ekim ve şuan 10 haftalık hamileyim inşallah rabbim isteyen herkese verir
yaş bide kacinci cocuk yaz listeye ekliyim canim
insallah atlatirsin bu durumu
genelde ultrasonda degisebiliyor kac haftalik oldugu

Bende hem normal doguma hem sezeryana girdim kendım dogum yapmadim hic saglıkcı oldugumdan dolayı genelde konustuklarimda gorudgum kadarıylada nrmal dogumdan sonrası ck rahat oluyor sezaryen braz acı verıyor her ıkısıde guzel bebısleimizi saga saglım dogsunda inseAllah ama bende Allah izin verirse eger bi skntı olmazsa normal istiyorum gormus oldugum halde:)

Ya canım çok teşekkürler
Su içmekle ilgili sorunum yok çok şükür en başımdan beri 2 ti bitiriyorum
Ekmek ye zaten hemen kilo aldığım için siyah ekmek alıyorum kendime beyaz severim ama şuan yesem 100 kilo olurum
Salatadan tiksiniyorum
Bide o sabah deşiğini deneyeceğim bakalım belki akşama kalmayınca daha iyi olur

Canım yürüyüş yapamıyorum maalesef ayağımda yırtılma var içten onun iyileşmesini bekliyorum hala
Ama iyileşinceye düzenli yürüyüşe devam edeceğim
Doktorum izin vermeyi bırak yürümem için yalvarıyor bazen
Biraz Tombik bir yapım var

Aynen haklısın canım
Su konusunda sorun yok da kuru kayısı evde bitti
Köyde olduğumuz için haftada bir alışverişe çıkıyoruz ancak o zaman tekrar alabilirim
Çok yoğun bir kar yağısı oldu son bir hafta yollar çok dolu ve kaygan
Onun için şimdilik kayarım veya gecen sene kaza yaptım ondan korktuğum için araba kullanmıyorum
Artık eşimin boş gününde gideriz inşallah

Bana doktorum 12. Haftadan sonra prezervatifsiz ilişki yasak demişti

Ben bunları bi denemem gerekiyor
Doktorumu şimdi arayacağım bakalım muayene çağıracak mı
Zaten 4 hafta beklemek çok gelmişti bir bahanem olur gitmek için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…