2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Cok geçmiş olsun benim de oluyor ara ara. Fitil kullaniyorum. Dikkat et çok ağır iş yapma. Yorma hiç kendini

Amin cnm çok saol su kulak ağrılarım da gitse rahatliyacam ama yok zonk luyolar resmen oksururken beynim cikicak gibi hissediyorum
kulak ağrısına karşı soğanı beze sarıp birşey yapılıyordu sanki
İnternette bi bakarsan belki sana yardımcı olur

Kızlar bana acil yardım edin
Az önce çok ama çok afedersiniz büyük tuvaletimi yaptım ve silerken arkadan kan geldiğini fark ettim
Bu durumu yaşayan oldu mu ne yapmam gerekiyor çok panikledim
Hakkınızı helal edin iğrenen olduysa

İlk haftalarda benim de olmuştu çok ince ama tuvalete zor çıktığımdan kaynaklı.Hamilelikle alakası yoktu.

Benim kan gelmemişti ama birkaç gün yaparken aşırı zorlanmistim. Direkt ağrı oluşmuştu ve baya kötü durumdaydim. Siz de zorlandiniz mi tuvaletini yaparken? Büyük ihtimalle zorlanmadan olmustur

Amin cnm çok saol su kulak ağrılarım da gitse rahatliyacam ama yok zonk luyolar resmen oksururken beynim cikicak gibi hissediyorum
diş ağrısından sonra kulak ağrısı da dayanılmaz
1 diş sarımsağı ocakta kozleyin çok kötü kokuyur. Sonra peceteye sarıp kulağınıza sokun çok bastırmayin. Kesiyor ağrıyı.

Aa ben de sorayım doktora birkaç gün sonra randevum var, buraya da yazarım öneriyorsa hepimiz faydalanalım. Bende önceden hiç yoktu böyle bir durum çok sinir oldum. O suya atılan ilacı gebeliğin başında enfeksiyon var denince vermişlerdi bana da monurol diye bir şey dimi? İçtim ben de iyiyim artık sanıyordum ama lökosit 12-19 adet yazıyor normalde en fazla 5 çıkması lazımmış.

Of evet benim de en çok ayaklarım üşür zaten. Sıcak su torbası yaptım bugün hep. Bir de gebeliği ilk öğrendiğimde günde 2 litre su içiyordum ama mide bulantıları bir başladı günde 1 litreyi zar zor içer oldum ondan da oluyordur tabi ama bugün kan alan hemşire düşük riski yapabilir deyince yine korkudan 2 litreyi geçmişim çok su içtim hala da içiyorum. Midem bulansa da zorlayacağım artık kendimi ne yapayım her şey miniklerimiz için... Limonlu suyu da denerim çok teşekkür ederim bu arada sizin lökosit kaç çıktı?

Evet bebek icin iyi degil idrar yolu enfeksiyonu. Sanirim benim 5ti lökosit

diş ağrısından sonra kulak ağrısı da dayanılmaz
1 diş sarımsağı ocakta kozleyin çok kötü kokuyur. Sonra peceteye sarıp kulağınıza sokun çok bastırmayin. Kesiyor ağrıyı.
Deniycem inşallah düzelir yürürken ağrı bildiğin giriyor çıkmak bilmiyor oksururken hiç geçmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…