2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Çok geçmiş olsun inşallah birşey olmaz sizi niye eve gönderdiler onu anlamadım. Normalde yatış yapıyorlar böyle durumlarda
Uzun süredir devam ettiği için sanırım. Bilmiyorum. Tam kesenin üzerinde keseden büyük kanama alanı. İttirmiş baya görünüyor uştrasonda da. Olumlu düşünmeye çalışıyorum yine de

Sağ ol canım. Kanama alanı keseden büyük görünüyor. Umarım biz kazanırız

Allah razı olsun canım ben de sabaha kadar uyumadım. Hepimiz için dua ediyorum sürekli. Rabbim sağlıkla hayırlısıyla bağışlasın bize

Kac haftaliksin maslalah ya

Allah razı olsun canım ben de sabaha kadar uyumadım. Hepimiz için dua ediyorum sürekli. Rabbim sağlıkla hayırlısıyla bağışlasın bize
Canm geçmiş olsun inan benimde aklimdaydin ne güzel birbirimize dua ediyoruz şuan ezan okunuyor rabbim annecigine şifa versin ama karnındaki için stres yapma olur mu rabbim inşallah evladinida sana bağışlar burdaki herkes yavrusuna sağ salim kavusur

Çok dikkat kendine üzülmemeye çalış. Zor biliyorum ama sabırlı ol dua et bizimde aklımızdan çıkmıyorsun emin ol. Elinden geldiğince hareketsiz kalmaya çalış lavabo gibi ihtiyaçlar dışında yatağından kalkmamaya özen göster. Herşey yoluna girecek inş.

Uzun süredir devam ettiği için sanırım. Bilmiyorum. Tam kesenin üzerinde keseden büyük kanama alanı. İttirmiş baya görünüyor uştrasonda da. Olumlu düşünmeye çalışıyorum yine de
Bilemedim ya devam ediyor evet de şimdi daha büyük ve aşağı ya indiğini söylemiş ama yatırmamış neyse biz olumlu düşünelim inşallah birşey olmaz da . Lütfen kendini üzme ve yat dinlen sadece tuvalete kalk rabbim yavrunu sana bağışlasın tutunsun kuzucum

Kanama kahverengiye döndü ve pıhtılar düşüyor şuan. Görünüşe göre daha kesilmez bu alan kocaman keseyi ittiriyor şekli bozmuş biraz. Rabbim hayırlısını versin
Hic kesilmez deme. Bak 9ay boyunca kızkardeşimin kanaması vardı yeğenim sapasağlam doğdu. Hic kötü düşünme rabbim sana bağışlasın

Hamile kalmadan önce diyordum ben nasıl bırakacağım kalınca ama şükür tiksindim. Bir daha da başlamam inşallah.

Sağlıcakla bebeğini kucağına al inşallah :) kaç haftalık
Bende umarım sonra devam içmem
Eşim hep bırak diyordu bende hep tek zevkimi elimden alma

Anladım canım Peki kusma oldu mu hiç ve buna karşı ne önerirsin

Merhaba kızlar, bulantılardan dolayı çok yazamıyorum ama yazdıklarınızı okumaya çalışıyorum boş zamanlarımda. Kanama alanı olan veya herhangi bir başka sıkıntı yaşayan arkadaşlarıma hep dua ediyorum. İnşallah hepimiz sağlıkla yavrularımızı kucağımıza alırız hiç kötü düşünmeyin minikleri de germeyelim olumlu düşünelim olumlu olsun Allah'ın izniyle...

İçinizde idrar yolu enfeksiyonu olan var mı? Ben kan ve idrar tahlili vermiştim de hem idrarda enfeksiyon hem de kansızlık çıktı. Bu enfeksiyon gebeliği ilk öğrendiğim zaman da vardı nasıl geçicek bilmiyorum ya

Benim kronik olarak var. Geçmiyor adam akıllı nasıl geçecek bilmiyorum geçen yıl çok ciddi rahatsız oldum tedavi gördüm ama yok tamamen geçmiyor. Cuma günü lekelenme ile doktora gittim o zaman da testler de yine enfeksiyon olduğu çıktı. Birtane ilaç verdi tek kullanımlık suya katılıp içilen dün kullandım. Tamamen nasıl geçer bilmiyorum bir arkadaş burada turna yemişi (cranberry) önermişti okumuştum. Doktora sorup öyle alacaktım ama sormayı unuttum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…