2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kanama kahverengiye döndü ve pıhtılar düşüyor şuan. Görünüşe göre daha kesilmez bu alan kocaman 😩 keseyi ittiriyor şekli bozmuş biraz. Rabbim hayırlısını versin
Şekline de takılmamakta çalış canım ben büyük büyük pıhtıları düşürdükten sonra doktor kesenin şekli bugün daha iyi görünüyor dedi. Çok ilginç bir süreç tam bitti gidiyor bebeğim dediğin anda her şey iyiye gidebiliyor. Karanlıktan sonra gelen aydınlık gibi düşün her şey düzelecek inşallah hem siz hem annen iyi olacak 🌸

Kanama kahverengiye döndü ve pıhtılar düşüyor şuan. Görünüşe göre daha kesilmez bu alan kocaman 😩 keseyi ittiriyor şekli bozmuş biraz. Rabbim hayırlısını versin
Mesajını gördüğümden beri benim de aklımdasın. İnşallah düzelecek her şey. Bende ilk hamileliğimde benzer şeyler yaşadım miyom sebebiyle. Çok iyi anlıyorum hissettiklerini. Ama iyiye gidecek, İyi düşününce iyi olur🙏🏻

Merhaba kızlar, bulantılardan dolayı çok yazamıyorum ama yazdıklarınızı okumaya çalışıyorum boş zamanlarımda. Kanama alanı olan veya herhangi bir başka sıkıntı yaşayan arkadaşlarıma hep dua ediyorum. İnşallah hepimiz sağlıkla yavrularımızı kucağımıza alırız hiç kötü düşünmeyin minikleri de germeyelim olumlu düşünelim olumlu olsun Allah'ın izniyle...

İçinizde idrar yolu enfeksiyonu olan var mı? Ben kan ve idrar tahlili vermiştim de hem idrarda enfeksiyon hem de kansızlık çıktı. Bu enfeksiyon gebeliği ilk öğrendiğim zaman da vardı nasıl geçicek bilmiyorum ya😞
Benim de idrar yolu enfeksiyonum kroniklesti. Az bi dikkat etmesem idrarını tutsam ya da ayaklarımı usutsem nüksediyor. Ayaklarını hiç usutmemen lazim. Bol su iç. Tuvalette ıslak kalma kurulan hep. Iç çamaşırını sık değiş ve üşenmezsen ütüle. Idrarini da tutma. Bi de limonlu su da iyi geliyor. İctigin suyunun içine limon damlat devamlı. Bunlarla geçiyor canım. Cok dikkat et bebeğin için. Benim de son idrar ornegimde cıktı. Hafif yanmam vardı biraz düzeldi şimdi

Şekline de takılmamakta çalış canım ben büyük büyük pıhtıları düşürdükten sonra doktor kesenin şekli bugün daha iyi görünüyor dedi. Çok ilginç bir süreç tam bitti gidiyor bebeğim dediğin anda her şey iyiye gidebiliyor. Karanlıktan sonra gelen aydınlık gibi düşün her şey düzelecek inşallah hem siz hem annen iyi olacak 🌸
İnşallah canım 🙏 çok sağ ol ❤️

Kızlar hepinize merhaba1 Kasım son bat tarihim 17 kasımda tüp bebek transferi oldum şuan 6+6yız. Doktorum bugün tahmini doğum tarihimiz için 25-26 temmuz dedi normalde Ağustos anneleri grubundaydım ama bugün temmuzun son haftası olacağını öğrendim 😇Temmuz annişleriiii😍 inşallah sağlıkla sıhatle doğurup büyütürüz bebişlerimizi😇 hepimiz güzelliklerle geçirelim bu olağanüstü süreci 🌺❤️🥰

Merhaba anneler nasılsınız ben hormanlardan mı burçlardan mı neyden bilmiyorum ama cok sinirliyim çok bunalıyorum ufak bi sözü şakayı bile sorun yapıyorum duramıyorum öfke patlıyor bi anda kendimi kenara sıkısmıs hissediyorum hayatı sorguluyorum annemi özlüyorum ama onunla konusmak bile sinirlerimi bozabiliyor dikkat et uyarısı almak bile sanane diyesim geliyor bana hükmediliyor hissediyorum of bilmiyorum buraya içimi dökmek iyi geliyor bunu biliyorum benim gibi olan var mı yada benim yasadıklarım normal mı yada normal degilse ne yapmam lazım 😕

Kızlar hepinize merhaba1 Kasım son bat tarihim 17 kasımda tüp bebek transferi oldum şuan 6+6yız. Doktorum bugün tahmini doğum tarihimiz için 25-26 temmuz dedi normalde Ağustos anneleri grubundaydım ama bugün temmuzun son haftası olacağını öğrendim 😇Temmuz annişleriiii😍 inşallah sağlıkla sıhatle doğurup büyütürüz bebişlerimizi😇 hepimiz güzelliklerle geçirelim bu olağanüstü süreci 🌺❤️🥰
Hoşgeldin 🌸

Kızlar beni yanlış anlamayın lütfen ama ilk defa doğum yapacak bi çok insan var bu mesajlar korku ve kaygıyı artırabilir sizler deneyimlisiniz üstüne birde zaten ilk defa olacağı için çoğumuzda endişe var 🤣 bence bu acı olayını burda çok şey etmesek daha iyi. Çünkü doktor dediki doğumdan korkan o korkuyla doğuma giren bir insan ıkınamaz beynen hazır olmadığı için ve doğumu dahada zorlaşır dedi naçizane fikrim daha önümüzde 6 7 ay var kimseniin şimdiden bilinç altına o korkuyu işlememek 🌸
kusura bakamayın lütfen sen diğer okuyan ve yanlış düşüncelere neden olabildiğim herkesten özür dilerim, böyle etki yaratabileceği aklıma gelmedi. ama ben farklı bir şeyden bahsetmek istemiştim. şöyle ki benim zaten bu ikinci normal doğumum olacak ve ben herkese normal doğumun nasıl güzel olduğu insanların gerçekten ama gerçekten herşeyi abarttığını söylüyorum hep. hayatımın kurtulmayı istemediğim en keyif aldığım ve unutamayacağım anı olduğundan bahsedip dururum. hatta 10 tane çcuğum olsa 10 tanesinide normal doğururum diye ve ben gerçekten en baştan beri bunu isteyen ve kafa olarak buna hazır olan biriydim umarım buradaki herkes doğum kararı ne olursa olsun benim doğumum kadar kolay ve rahat geçer. geç yazdım çünkü telefonum arızalıydı yazmama izin vermiyordu:KK43:

Merhaba anneler nasılsınız ben hormanlardan mı burçlardan mı neyden bilmiyorum ama cok sinirliyim çok bunalıyorum ufak bi sözü şakayı bile sorun yapıyorum duramıyorum öfke patlıyor bi anda kendimi kenara sıkısmıs hissediyorum hayatı sorguluyorum annemi özlüyorum ama onunla konusmak bile sinirlerimi bozabiliyor dikkat et uyarısı almak bile sanane diyesim geliyor bana hükmediliyor hissediyorum of bilmiyorum buraya içimi dökmek iyi geliyor bunu biliyorum benim gibi olan var mı yada benim yasadıklarım normal mı yada normal degilse ne yapmam lazım 😕
Valla ben oldukça agresif oldukça kompleksliyim engel olamıyorum herşey bir anda gelişiyor çok ağlıyorum çok sinirleniyorum oğlumda böyle değildim bu sefer çok farklı duygu durum bozukluğu yaşıyorum ve bunu normal olarak değerlendiriyorlar.

hoşgeldin ve amin inşallah sağlıkla mutlulukla huzurla kucaklarımıza alalım bebişlerimizi

Kızlar merhaba ben bugün hastanemi değiştirdim başka bir özel hastaneye geçtim okadar doğru bir karar vermişim ki bu doktorum çok tatlı her şeyi ben sormadan anlatıyor üstelik gidince önce beni tarttı sonra takip dosyası hazırladı kanama alanım hala varmış ama aktif kanama yok dedi ve bebek güvende keseden uzakta dedi içimi rahatlattı açıkçası

Dün gece bende hiç uyumadım kızlar.Tam duşa girecektim iç çamaşırımda kan gördüm ilk defa zaten gündüzde adet sancısı gibi sancım vardı.Sabaha kadar acaba midem bulanmıyor mu artık diye saçma saçma iğrendiğim şeyleri kokladım.Habire lavaboya gittim.
Sabah kontrolüm vardı tekrar iğne verdi doktor birde fitil 🥹

Dün gece bende hiç uyumadım kızlar.Tam duşa girecektim iç çamaşırımda kan gördüm ilk defa zaten gündüzde adet sancısı gibi sancım vardı.Sabaha kadar acaba midem bulanmıyor mu artık diye saçma saçma iğrendiğim şeyleri kokladım.Habire lavaboya gittim.
Sabah kontrolüm vardı tekrar iğne verdi doktor birde fitil 🥹
Geçmiş olsun . devamı gelmez inşallah rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Sağlıkla ilerlersin bundan sonra inşallah.

Geçmiş olsun . devamı gelmez inşallah rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Sağlıkla ilerlersin bundan sonra inşallah.
Allah razı olsun tuubii.Buradaki bütün anne adaylarına Rabbim bebek alışverişi fikirleri paylaştığımız günleri görmeyi nasip etsin inşallah.Şu günleri aşalım hep beraber.

Allah razı olsun tuubii.Buradaki bütün anne adaylarına Rabbim bebek alışverişi fikirleri paylaştığımız günleri görmeyi nasip etsin inşallah.Şu günleri aşalım hep beraber.
Ay inşallah hepimiz için hep duam buradaki burda olmayan tüm hamilelere bebişlerini kucağına almayı nasip etsin rabbim sağlıkla. Bebek haberi bekleyenlere sağlıkla gebelik haberleri nasip etsin inşallah isteyen herkesin duası kabul olsun rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın. 🙏 o ne büyüktür ol der ve olur. 🙏 gönlümüzden geçen tüm dualarımız kabul olsun 🙏🙏

X