2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Çok şükür sende benim gibi tiksinmişsin 😅
Ya tabikide bazen zorlamıyorum yinede ama böyle içeçek kadar değil ❤️🥰
Hamile kalmadan önce diyordum ben nasıl bırakacağım kalınca :KK70: ama şükür tiksindim. Bir daha da başlamam inşallah.
Kızlar merhaba. Benim Cumartesi kontrolüm vardı ancak yazabiliyorum 😬
Bebek iyi çok Şükür. İlk sınavımızı geçtik gibi hissettim ☺️ Kan sonuçları da iyi çıkar inşallah.
Ultrasonda ben de gördüm hareket ediyordu, çok tatlıydı ☺️Bazı organlarını doktor bana da gösterdi ve sürpriz 🤗 yüzde yetmiş cinsiyetini de söyledi. Erkek👼🏻 Ama üstüne basa basa yüzde yüz değil dedi. Ben pek merak etmiyordum açıkçası, içime erkek doğuyor zaten. Gözüm hep mavi reyonlara kayıyor 😁 İlkinde de kız demiştim kız oldu🤗
Yalnız bende biraz sorun çıktı. Diyabetten şüphelendi. Öncesinde gebelik şekerim vardı zaten ama bu gebelik şekeri olmayabilir dedi. Bugün aç karnına yine kan verdim. Bir de ezelden sorunum kansızlık. Demir kalmamış vücudunda nasıl ayakta duruyorsun, böyle ihmal olmaz dedi kızdı😬 yine kan ilaçları başlıyor 🥴
Sağlıcakla bebeğini kucağına al inşallah :) kaç haftalık

Kızlar sizinde kasıklarınızda bi ağrı oluyor mu ? Özellikle ayaktayken ve yürürken bir ağrı var ne olduğunu çözemedim. Önümüzde ki hafta doktor kontrolm var ozmana kadar bekliyorum ama önemi çeksem

Evdeyim canım. Yarın gideceğim. Kanamam zaten 1 aydır devam ediyo durmuyo. Ama şimdi yoğunlaştı ve rengi açıldı iyice. 😢😪 Rabbim hayırlısını versin. Annem kriz geçirmiş de kahroldum 😪😪😪 gurbette olmak çok acı.
Çok geçmiş olsun canım rabbim hem annene hem sana şifa versin kanamanın rengini falan takma kafana benim parlak kırmızı olduğu günler de oldu çok şükür bebeğim hala benimle tam 2 ay oldu kanama başlayalı sakin kalmaya çalış. Gidebilirsen bugün git hastaneye belki iğne yaparlar.

Öncelikle hayırla sağlıkla gelsin inşallah 🥰
Sizin bulantilariniz tamamen geçti mi ?
Ve şuan kaç haftalık bebiş 🙉
Amin, hepimizinki inşallah 🙏🏻
Tam 12 haftalık. Bulantı geçen azalmaya başlamıştı ama bu sefer de hep karnım aç gibi hissediyorum. Midem kazınıyor sanki, kraker vs atıştırıyorum yoksa gücüm kesiliyor gibi oluyorum. Şu an yalnızca sigara kokusu beni mahvediyor, açık havada bile kokusunu alsam midem fena bulanıyor

Çok sevindim canım iyi olmasına maşallah inşallah hep böyle devam eder erkekte niyeyse yanılma olmaz gibi geliyo bana da kız diyip erkek çıkar ama erkek diyip kız çıkmaz gibi. İnşallah diyabet sorunun yoktur sonuçlar iyi çıkar demir eksikliğinin çözümü var ya kan ilacindan nefret etsem de çok çabuk toparlıyo aslında bizi
Çok teşekkür ederim ☺️
O Demir eksikliği bende hiç düzelmez. Serum Demir’den direk kan nakline kadar yaşadım. 1 ay düzelse ikinci ay yine aynısı oluyorum. Kronik anemi diyorlar. Kendim böyle olmaya alışkınım da çocukta olmasın aynı şey. Çok zorlanıyorum o haplardan ama mecburum 😌

Kızlar sizinde kasıklarınızda bi ağrı oluyor mu ? Özellikle ayaktayken ve yürürken bir ağrı var ne olduğunu çözemedim. Önümüzde ki hafta doktor kontrolm var ozmana kadar bekliyorum ama önemi çeksem
bende de oluyor normalmiş, her ağrıda panikliyor insan ters giden bir şeyler mi var acaba diye :)

Kızlar hepinizden Allah razı olsun sağ olun. Şimdi geldim eve anca yazabiliyorum. Kanama alanı çok artmış. Düşük riski devam ediyor dedi. 9+6 çıktı ultrasonda. Normalde 10+1. Yaşıyor ve duruyor şuan çok şükür. Ama kanama alanı aşağı itiyormuş. Düşebilir dedi. Stresten uzak dur dedi de imkansız. 😥

Kızlar hepinizden Allah razı olsun sağ olun. Şimdi geldim eve anca yazabiliyorum. Kanama alanı çok artmış. Düşük riski devam ediyor dedi. 9+6 çıktı ultrasonda. Normalde 10+1. Yaşıyor ve duruyor şuan çok şükür. Ama kanama alanı aşağı itiyormuş. Düşebilir dedi. Stresten uzak dur dedi de imkansız. 😥
Bugun hep aklımdaydın braz dınlen lutfen hersey iyi olucak Allahın izniyle Rabbım buyuk dua edelim❤️❤️

Neyseki bebeğin güçlü, dayanacak ve Annesine sıkı sıkı tutunacak 🙏 dün uyumadan önce gördüm mesajını ve inan bi saat uyuyamadım devamlı girdim durdum siteye bi şey yazmış misin diye. Dua edicem çok. Anacığına da sana da. Bebeğin annesiyle kalacak inşallah

Be bu durumda sizi eve mi gönderdiler benim kizimda oyle kanamam oldugunda bana aynisi dendi ve beni aninda hastaneye yatirdilar serum verdiler fitil verdiler 7 gun hastanede yattim çok garip sizi eve gondermişler inşallah herşey gecer sikinti stres yapma daha cok etkiliyor canim bol bol dinenmeye bak mumkunse ozel ihtiyac haric hic ayaga kalkma

X