2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Ben 3 gündür mide bulantısı ve kusma ile savaşıyorum.Ne yesem 10 dk sonra çıkarıyorum.Fakat sabah bulantısı değil benimki yemekten sonra oluyor.Dr um Primal önerdi.Bakalım bu akşam deneyeceğim
primal iyidir canim etkisi var insallah sende ise yarar

Muhtemelen 17 temmuzu sen kendin mi ayarladın canım? Doktora gitmedin henüz sanırım.

Son regl tarihin neydi acaba?
11ekim sat canım muhtemel doğum tarıhı uc asagı beş yukarı aynıdır zaten henüz doktora gıtmedım 16 sında gıdecegım inşallah yarın sağlık ocağında kan vereceğim, 2 gün önce öğrendim bugün 3.günüm bat 7-8 kasım

Canim sen hangi ulkedesin? ben de yurtdisinda yasiyorum. sana iyi yine bak igne vurmuslar, Norvecte oyle hap falan vermiyorlar asla bebek sagliklaysa yasar tutunur zaten diyorlar, hani dusuk yaptiysan zaten bir seyler yolunda degilmis gibi vs. dusunuyorlar
Demek ki yurt dışında her yer aynı sıfır sağlık sistemi 😒
Kızçeler cok mutluyum degerim bu sefer cok güzel arttı iki günde artık kalbimde bi süphe kalmadı 1499 dan 3187 de arttıı 🙏🙏🙏😂🌸🌸🌸🫶🫶🫶🫶🫶🫶🫶 inşallah dış gebelik falan kalmadı artık inşallah suan 5+2 yim bende
ayy maşallah süper haber bu 😍😍😍 sana diyorum kalbini ferah tut stres yapma 😍🤣😍🍀🙏

Ay cildiricam artik vallahi, sat 12 ekimdi ortalama 25-26 gün sürüyor. Bugün adetim gelmesi gerek sabah test yaptim negatif gösteriyor ama tüm belirtilerde var anlamadim. Bende yurtdisinda yasiyorum burada öyle kanda bakmiyorlar testde cikarsa anca dr randevu veriyor. Aglicam..

Ay cildiricam artik vallahi, sat 12 ekimdi ortalama 25-26 gün sürüyor. Bugün adetim gelmesi gerek sabah test yaptim negatif gösteriyor ama tüm belirtilerde var anlamadim. Bende yurtdisinda yasiyorum burada öyle kanda bakmiyorlar testde cikarsa anca dr randevu veriyor. Aglicam..
Canım benimde kanda pozitif testte negatif çıkıyordu.Belki sende de öyledir bilemeyiz.Biraz daha bekler şöyle 2-3 gün geçsin öyle baktırırsın o zaman.Zor ama biraz daha sabır🤗

Kızlar benim de henüz çok yeni ama kanda değerim iki katına arttı, o yüzden çok mutluyum. 💃 ben de nasip olursa temmuz annesi olacağım 🤭 henüz doktora gitmek için erken. ilk zamanlar neler yiyorsunuz ya da hangi yiyeceklerden kaçırıyorsunuz?

Kızlar benim de henüz çok yeni ama kanda değerim iki katına arttı, o yüzden çok mutluyum. 💃 ben de nasip olursa temmuz annesi olacağım 🤭 henüz doktora gitmek için erken. ilk zamanlar neler yiyorsunuz ya da hangi yiyeceklerden kaçırıyorsunuz?
ben avokado, ceviz, yumurta, ispanak, balik yemeye ozen gosteriyorum. hemen hemen bir sey yemeden once google a soruyorum guvenli mi diye ilk :KK70: takviye olarak da folik asit, b12, D vitamini iciyorum. Bir de bu gunlerde icine D vitamini takviyesi yapilmis sut icmeye basladim bir bardak

X