2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Selam kızlar, öncelikle rabbim hepinize sağlıklı doğumlar nasip etsin 🤲😍 geçen sene bugün kan verip gecesinde ogrenmistim hamile olduğumu tam tüp bebeğe başlayacağım ay, 1 sene geçmiş şimdi yanımda 3 buçuk aylık oldu zaman çok hızlı 🥰 gebelikte çok güzel bir süreç her anın tadını çıkarın güzelliklerle geçsin inşallah 🤲
Ne tatlısın❤️ Güzel bir motivasyon oldu benim için.Yavruna da sana da maşallah 🧿

Kızlar dün sağlık ocağında kan verdim bugün öğleden sonra çıkacağını belirttiler. Tabi aile hekimine kaydımızı aldırmadığımız için randevusuz gittim E nabızdan görme ihtimalim var mı yoksa tekrar sağlık ocağına gitmem mi gerek

Merhaba benim de 55 çıktı bugün 🥰 doktora ne zaman gideceksin
Kızlar dün sağlık ocağında kan verdim bugün öğleden sonra çıkacağını belirttiler. Tabi aile hekimine kaydımızı aldırmadığımız için randevusuz gittim E nabızdan görme ihtimalim var mı yoksa tekrar sağlık ocağına gitmem mi gerek
Görürsün e nabızdan

Günaydın kızlarım
2 kasımda beta verdim 689 çıktı
Bugün tekrar vereceğim
Tahlil verme saati aynımı olmalı sizce ?

F5D38DA9-01B6-4FEE-ACB7-D2385FE96B86.png
Kızlar bhcg değerlerim beklenen adet tarihim 27 ekimde 110 du 1 kasım da 539 du 3 kasım da 1270 olmuş sizce artış değerleri nasıl

Günaydın kızlar.Dün gece mide bulantısıyla uyandım ve 3 kez ara ara istifra ettim.Çok erken değil mi ? Sizde bulantı var mı ?

arkadaşlar selam bir konuda fikir rica edicem;
pazartesi günü kan sonucum 4027,97 çıktı. dün doktor kontrolüne gittim küçük bir kese var ama sağlıklı bir gebelik diyebilmemiz için bebeği görmemiz gerekli haftaya gelin dedi. 5 hafta 4 güne eşit geliyor şuan hesapmalar. bebeğin henüz görünmemesi normal mi bu değerde acaba

X