2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
canim hic duymadim, idrar tahlilinde mi cikti? evet doktorunla konus yarin o seni bilgilendiricektir, hic bosuna uzme kendini evde okuyarak.
Ben netten bir baktım.Mac değeri düşüklüğü diye bir pdf ye rastladım sadece.İçini her zaman ferah tutup bebeğine güvenip bol bol sıvı alıp dinlenebilirsin 🤗 İnşallah Allah ın izniyle bir şey olmayacak 🙌🏼
Mcv virüsü kızlar klavye düzeltmiş farketmedim

Canim gecmis olsun oncelikle mcv kirmizi kan hucrelerinin buyuklugu degil mi yanlis mi biliyorum? Virus tam olarak ne oluyomus. Pihtilasma gibi bisey mi?
Yok virüsmüş grip gibi oluyormuş hatta grip misin falan dedi yok dedim hicbir şey yok hamile olmasan hiç farkedilmez bile ama hamilelikte risk taşıyor dedi bebeğe zarar verebilir ama kadın doğum doktoru bilir ben tam bilgiye sahip değilim dedi çok fena oldum keşke hicbir şey demeden gidip göster deseydi ama yarın öğlene aldım inşallah bir şey olmaz der çok endişeliyim

F7E621B1-875C-43B9-AE59-A6AABB76049C.jpeg

Yok virüsmüş grip gibi oluyormuş hatta grip misin falan dedi yok dedim hicbir şey yok hamile olmasan hiç farkedilmez bile ama hamilelikte risk taşıyor dedi bebeğe zarar verebilir ama kadın doğum doktoru bilir ben tam bilgiye sahip değilim dedi çok fena oldum keşke hicbir şey demeden gidip göster deseydi ama yarın öğlene aldım inşallah bir şey olmaz der çok endişeliyim
Ya evet arkadaşın paylaşıma bi bak bencede endiseye gerek yok Allahin izniyle kolay cozumu olan biseydir 🙏

Kızlar benim tahlilinde mac virüsü cıktı hamilelikte riskiymiş çok üzüldüm hemen kadın doğumdan randevu aldım yarın gidecem bakalım ne diyecek netten biraz bakınca çok kötü oldum o yüzden bakmıyorum da hayırlısı inşallah bebeğim sağlıkla gelebilir M mucizeOldu @TASUU ...hiç etrafında olan var mı
gecmiş olsun canim insallah kotu birsey degildim bende duymadim hic mac vurisini

Kızlar benim tahlilinde mac virüsü cıktı hamilelikte riskiymiş çok üzüldüm hemen kadın doğumdan randevu aldım yarın gidecem bakalım ne diyecek netten biraz bakınca çok kötü oldum o yüzden bakmıyorum da hayırlısı inşallah bebeğim sağlıkla gelebilir M mucizeOldu @TASUU ...hiç etrafında olan var mı
Nerde tahlil verdiniz sağlık ocağında mı? Geçmiş olsun inşallah bir şey yoktur. Ben Kadın doğuma ilk kez bugün gittim benden idrar testi almadı sadece kan testi alındı. Sizden neden alınma ihtiyacı duydu

Selam kızlar, öncelikle rabbim hepinize sağlıklı doğumlar nasip etsin 🤲😍 geçen sene bugün kan verip gecesinde ogrenmistim hamile olduğumu tam tüp bebeğe başlayacağım ay, 1 sene geçmiş şimdi yanımda 3 buçuk aylık oldu zaman çok hızlı 🥰 gebelikte çok güzel bir süreç her anın tadını çıkarın güzelliklerle geçsin inşallah 🤲

Canım ben hiç bilmiyorum ama dur bakayım biraz neymiş ki o ilk defa duydum

Nerde tahlil verdiniz sağlık ocağında mı? Geçmiş olsun inşallah bir şey yoktur. Ben Kadın doğuma ilk kez bugün gittim benden idrar testi almadı sadece kan testi alındı. Sizden neden alınma ihtiyacı duydu
Sağlık ocağında hem kan hem idrar testi verdim genel kapsamlı yapalım dedi bende tamam dedim bir neden yoktu yani troid vardı geçen hamileliğinde tek onu vurguladım gerisi kendi isteklerine göre yaptılar. Ve amin insallah bir şey olmaz bebeğime

Cano baktım şimdi bence korkacak bişey yok o salakların sana söyleme şekli korkutmuştur
Okuduğum kadarıyla hamilelikte normal olabilen bişey ve birde Demir eksikliğinde ortaya çıkarmış 🤷🏻‍♀️

Cano baktım şimdi bence korkacak bişey yok o salakların sana söyleme şekli korkutmuştur
Okuduğum kadarıyla hamilelikte normal olabilen bişey ve birde Demir eksikliğinde ortaya çıkarmış 🤷🏻‍♀️
Ahhh inşallah canim ve demirde biraz düşük diye ilaç verdi.aynen soylemi o kadar korkuttu ki beni ve eşimi anlatamam. Eşim yarın doktora gidelim dedi hemen..Inşallah yarın doktorda senin gibi güzel haberler verir bana

X