2023 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    243
Kızlar sata göre 5+1 keseyi gördük dün. Ama uyuyamıyorum benek yoktu. Boş gebelik olmasından korkuyorum
Korkma erken olabilir bu önümüzdeki hafta gözükecektir inş. Aynı dönemlerdeyiz. Benim yazışmalarımı okuduysanız bana hamile değilsin demişti doktor😅 o gün ki psikolojimi anlatmaya nefesim yetmez dün sağlık ocağındaki doktorun konuşmaları ve burada arkadaşların yazışmaları beni öyle rahatlattı ki hatta dün tahlil vermiştim sonuçlarım bugün çıktı ve değerim daha da yükselmiş inş sağlıkla alacağız kucağımıza bebeklerimizi.

Selam herkese burada takılalım hep birlikte temmuz ve hatta sonrasında da bebişlerimizi büyütürken.
Benim sat 3 ekim son 3 gündür beta vermedim ama 28 ekimde yani battan 3-4 gün önce 70 çıktı. Dr a giden arkadaşlara sorum beta dışında bi kan değerinize bakıp ilave bi ilaç falan verdiler mi ben sadece folik kullanıyorum
Ben tüp bebek ile hamileyim 5hafta 6günlük şuan keseyi 5+4te gördüm kalp atışlarını duymak için 5gün sonra gidicem tekrar progestan fitil kullanıyorum estrofem, declacortil, folik asit, coraspin, proluton iğnem var düşük olmasın DİE 5günde bir herkeste farklılık gösterebilir ilaçlar rabbim sağsalım kucagımıza almayı nasip etsin tahmini doğum tarihi 1temmuz

kizlar benim bata 2 gun kala 227 cikti nasil
saglik ocaginda doktor supheli dedi tam delirdim normalde 5 ve uzeri gebelik degilmi tekrar kan istemedi ama 2 gun arayla tekrar kan vermek istiyorum
Böyle geri kafalı doktorlar hala var kafana takma kan testini tekrarla değerin gayet güzel ikiye katlar inşallah

Böyle geri kafalı doktorlar hala var kafana takma kan testini tekrarla değerin gayet güzel ikiye katlar inşallah
zaten delirdim tekrar kan verdim yukselmişti
şüpheli demiş 227 betahcg cikmiş
bide diyor haftaya gel yeni gebelik kanlarini yeni yapalim vitamin deger falan

arkadaşlar selam bir konuda fikir rica edicem;
pazartesi günü kan sonucum 4027,97 çıktı. dün doktor kontrolüne gittim küçük bir kese var ama sağlıklı bir gebelik diyebilmemiz için bebeği görmemiz gerekli haftaya gelin dedi. 5 hafta 4 güne eşit geliyor şuan hesapmalar. bebeğin henüz görünmemesi normal mi bu değerde acaba
Normal bende 5+4te gördüm keseyi Bi pirinç tanesi kadar daha benimde bebek gözükmedi o haftasından kaynaklı korkma dedi doktor 5gün sonra gidicem kalp atışlarını duyarız dedi o zaman 6hafta 5günlük oluyor sende korkma

Korkma erken olabilir bu önümüzdeki hafta gözükecektir inş. Aynı dönemlerdeyiz. Benim yazışmalarımı okuduysanız bana hamile değilsin demişti doktor😅 o gün ki psikolojimi anlatmaya nefesim yetmez dün sağlık ocağındaki doktorun konuşmaları ve burada arkadaşların yazışmaları beni öyle rahatlattı ki hatta dün tahlil vermiştim sonuçlarım bugün çıktı ve değerim daha da yükselmiş inş sağlıkla alacağız kucağımıza bebeklerimizi.
Ya çok sevindim başta sana yok yere umut verip sonra hayal kırıklığı yaşamana sebep olmamak için temkinli yaklaştım ama doktor yanılmış olsun diye dua etmiştim. İnşallah sağlıkla ilerler gebeliğin 💕

Ya çok sevindim başta sana yok yere umut verip sonra hayal kırıklığı yaşamana sebep olmamak için temkinli yaklaştım ama doktor yanılmış olsun diye dua etmiştim. İnşallah sağlıkla ilerler gebeliğin 💕
Yaaa Allah razı olsun amin inş. Hiç tanımadığım birinden dua almak çok güzel gerçekten inş sağlıkla atlatırız bu süreçleri

Yaaa Allah razı olsun amin inş. Hiç tanımadığım birinden dua almak çok güzel gerçekten inş sağlıkla atlatırız bu süreçleri
Kese, bebek, kalp atışı şimdiki hedefler :) ben 9 kasımda gideceğim umarım herşey yolunda olur. Dün tekrar kan verdim sağlıkocağına. Doktor gayet iyi dedi. Ama ulturasona gitmeden hep kafamda tilkiler dönüyor, zaman geçmiyor :KK43:

X