2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Oh tatil yarasın . Valla bizim de öyle meyveleri yiyo . Bende sabah kahvaltıyı bulamaç yapacağım yarın . Asla yedirtmiyor. Ağlıyor vuruyor elini . Lor avokado bebe bisküvisi biraz mamayla püre yapacağım . Bana da doğru gelmiyor ama 2 haftadır asla yedirenedim sabah

Peki tahıla alerjisi yoksa gece kaşık maması versen benim doktor ver dedi bana onu yiyor

Peki tahıla alerjisi yoksa gece kaşık maması versen benim doktor ver dedi bana onu yiyor
Cumartesi memlekete evi taşıyınca ona da bir bakayım görünürde alerjisi yok gibi ama üç gün kuralı ile takiplerim, hiç araştırmadım hangi marka iyi

Ha-ri Yumurtaya alerjisi var mı anlamadım çünkü sıcaktan isilik oldu kakada kan görmedim ama buna şükür. Ben de yavas ilerliyorum ki zaten cok yemiyor ve dediğin gibi kilo almadı hic

Biliyor musun oğlumda büyük oğlumda yani nasil dikkatli davrandm ayri ayri yesin vs asla hipp filan sebze püresi vs vermedim şuanda hiçbir sey yemez anca yararsız şeyler.simdi aldim yolda yemedi ama bugün denize gitmiştik uyudu baya gelince dus filan emzirdim sanirim yanlış meme verdim sonra biz birşeyler yerken o sebze püresini verdim nasil yedi üstüne bide emdi.yalniz sabah elimle verince biraz yiyor kaşıkla almıyor büyük oğlumun midesi bulaniyor arkası dönük yemek yiyor.bulamac gibi yapinca tam sariyi yedi

Ha-ri Yumurtaya alerjisi var mı anlamadım çünkü sıcaktan isilik oldu kakada kan görmedim ama buna şükür. Ben de yavas ilerliyorum ki zaten cok yemiyor ve dediğin gibi kilo almadı hic
Bizimkinin önce de alerjik tepkisi hiç deride olmadı sadece kakada kan oldu, sıcaktan da koruduk ama bir kez sinekten koruyamadık iyi bi yedirdim benim gariban yiyecek de tadım aşaması biterse sevdiği şeyler hep alerjik bişey ile eşlikçi olunca tıkanıyoruz, yiyecek dediğim de mama kaşığında 2 3 kaşık

Simit almstim swimmtranier patladı ya normalde cok kaliteli görülüyor nasil oldu anlamdim

Eklentiler

• IMG_20230817_233334.jpg
    275,5 KB · Görüntüleme: 39
Cumartesi memlekete evi taşıyınca ona da bir bakayım görünürde alerjisi yok gibi ama üç gün kuralı ile takiplerim, hiç araştırmadım hangi marka iyi
Hip 5 tahıllı tokta tutuyor gece yatarken öğün olarak yazdı doktor . Tadını sevdiği nadir şeylerden biri. Ben içine kuru kayısı haşlayıp doğruyorum ama onu sen bilirsin alerjisine göre

Biraz içimi rahatlattın . Sanki çok yanlış yapıyorum gibi gelmişti .

Teşekkürleerrr

Ben de öyleyim ne yedircem bilemiyorum giderek küçülüyor gibi geliyor

Evet bizim katılaşmaya başladı yaparken de zorlanıyor ama yapıyor . Ek gıda ve anne sütü şeklinde
Biz de korku var artık o yüzden katı olmasada yapmak istemiyor nasıl aşacağız bu konuyu bilmiyorum

Patatesi ilk zamanlar verdim 2-3 haftadır yok sürekli semizotu, fasülye kabak mercimek kayısı ilerliyoruz canı yandığı için bir kere şimdi hep tutuyor

Alerjimiz var doktor 9. Ay gelsin o zaman bakarız dedi.. Biz menenjitin 2.dozunu 5.ayda yaptırdık son doz 13.ay her geçen gün ücret değişiyor en son hastanede 900küsür tlydi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…