2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Aynen canim her iki doktorum da su an icin onermedi. 7-9.aydan birinde kan testi yapilacak.
Bir de keciboynuzu pekmez vs gibi urunlerin c vitaminiyle beraber verildiginde demir ve kan yaptigini biliyorum. Belki o nedenle faydali olmamistir. Bir de oglunuz o donem 1 yasina kadar rahatsizlik yasamadi mi? Demir eksikliginden oturu? Eizin gozlemleyebildiginiz kadariyla da olur.
Yoktu bişey farkedilen birkaç ay daha geç olsaydi hasta olurdu belirtiler verirdi dedi.bikac daha idare ederdi dedi. Yalnız keçiboynuzu,pekmez vs gibi şeyleri cok fazla verirsek fayda sağlar diye biliyorum bardaklarca gibi

Selam kızlar bizim ki artık pusette durmaz oldu .yol boyu kucakta.oto koltuğuna geçmek istiyorum belki onda oturur.kullandığınız memnun olduğunuz marka model var mı

uzun zamandır giremedim umarım herkes iyidir. Bizim alttan 2 dişte çıktı çok huzursuz ek gıda başladı. Oto koltuğuna geçti 😂 büyyüyor ama gala şöyle uzun uzun uyumuyor

Selam kızlar bizim ki artık pusette durmaz oldu .yol boyu kucakta.oto koltuğuna geçmek istiyorum belki onda oturur.kullandığınız memnun olduğunuz marka model var mı
Canım biz bayadır geçtik oto koltuğuna
Puseti hiç sevmemişti ve asla durmuyordu
Besafe var bizde çok memnunum ben
Ama şimdiki aklım olsaydı 360 derece dönen alırdım
Zira bebeği oturtmak zor olabiliyor koyarken

Canım biz bayadır geçtik oto koltuğuna
Puseti hiç sevmemişti ve asla durmuyordu
Besafe var bizde çok memnunum ben
Ama şimdiki aklım olsaydı 360 derece dönen alırdım
Zira bebeği oturtmak zor olabiliyor koyarken
.bizimkide çok yatmadı pusette ya genelde kucakta.koltuğa alıştırmaya çalışcam işte.Şimdi baktım ama besafeler baya fiyatı yüksekmiş ya Kraft yoyko falan daha uygun sanırım

Büyük oğlumu da joieydi kac kilo aldınız.oglumunki 9-36 kilo ama artik içine sığmıyor tabi küçüğe onu kullanacam büyük yükseltici.henuz 9 kilo olmadi kullanmiyorum.
Bizim de 9-36 9 kilo olduğu gün geçtik diyebilirim pusete sığmıyor çünkü . 9 kiloya yakınsa kullanımında sorun olur mu bilemedim

.bizimkide çok yatmadı pusette ya genelde kucakta.koltuğa alıştırmaya çalışcam işte.Şimdi baktım ama besafeler baya fiyatı yüksekmiş ya Kraft yoyko falan daha uygun sanırım
Canım evet fiyat çok yüksek
Bana da yakınım vermişti ikinci el yani
Alacak olsam yoyko alırdım onlar 360 derece dönüyor
Hemde memnuniyet seviyesi çok yüksek
İndirime giriyor hep hepsiburadada bakabilirsin canım🤗

Bizim de 9-36 9 kilo olduğu gün geçtik diyebilirim pusete sığmıyor çünkü . 9 kiloya yakınsa kullanımında sorun olur mu bilemedim
Henüz bilmiyorum kac kilo geçen ay 7900du bu ay belki 8 üstü olabilir aldıydı.bizim puset 0-13kilo şimdilik sorun olmaz ama yine doktora sorabilirim bakalım,peki emniyet kemeri nasil benim oğlumda büyüktü aldığımızda ama kemeri dikkatli takıyorduk

Bizimki Maxi Cosinin Mica olan modeli yenidoğan aparatını artık çıkardık daha rahat oldu 360 derece dönüyor memnunuz şükür

hanımlar merhaba uzun zamandır yazamadım, herkesin keyfi yerindedir umarım 🙏🏻 bir sorum olacak... İlk çocuğum olduğu için fazla acemiyim ve yazılan çizilen şeyler kafamı karıştırdı. 6-87 aylık bir bebek neler yapabilir? Gelişimsel gerilik olup olmadığını nasıl anlayabiliriz?

hanımlar merhaba uzun zamandır yazamadım, herkesin keyfi yerindedir umarım 🙏🏻 bir sorum olacak... İlk çocuğum olduğu için fazla acemiyim ve yazılan çizilen şeyler kafamı karıştırdı. 6-87 aylık bir bebek neler yapabilir? Gelişimsel gerilik olup olmadığını nasıl anlayabiliriz?
Benim de ilk çocuk bende başta bunlara kafa yordum ama yeni yeni saldım biraz bence bariz bir sıkıntı kendini belli ediyordur senin aklına ciddi takılan bişey mi var mesela

Benim de ilk çocuk bende başta bunlara kafa yordum ama yeni yeni saldım biraz bence bariz bir sıkıntı kendini belli ediyordur senin aklına ciddi takılan bişey mi var mesela
Bazen çok yukarı bakıyor, biliyorum lambayı inceliyor ama annelik delilik muessesi korkuyorum açıkçası. Onun dışında bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum bana herşey normal geliyor. Ses tepki veriyor nereden geldi diye dönüp bakıyor, herşeyi inceliyor. Destekli oturtuyorum hala ama dengeli oturuyor. Oyuncaklarına uzanıyor. 360 derece dönüyor. Yemek yerken eline kaşığını veriyorum ağzına götürüyor, suyunu kendi tutup içebiliyor. Yani aklıma gelen bunlar şuan için

Bazen çok yukarı bakıyor, biliyorum lambayı inceliyor ama annelik delilik muessesi korkuyorum açıkçası. Onun dışında bir sıkıntı olduğunu düşünmüyorum bana herşey normal geliyor. Ses tepki veriyor nereden geldi diye dönüp bakıyor, herşeyi inceliyor. Destekli oturtuyorum hala ama dengeli oturuyor. Oyuncaklarına uzanıyor. 360 derece dönüyor. Yemek yerken eline kaşığını veriyorum ağzına götürüyor, suyunu kendi tutup içebiliyor. Yani aklıma gelen bunlar şuan için
Sana sarılmak istedim şuan 😂o delilik hepimizin içinde en sakin aklı başındayım diyen bile kafasında kurar kesinlikle bence 😅bu bebe daha ne yapsın annesi Allah aşkına dile gelip bi sakin ol demediği kalmış 🥰bak benimkine bir kez bir tur tam döndü sonra bıraktı şimdi yan yan dönüyor yarım o kadar öyle döneyim vs hiç bir çabası yok zamanla olacaktır, bende ilk bi kafayı bozdum sese bakıyor mu diye hatta oyuncağa çok dalgınken dönmeyince sese kurmaya başladım sonra baktım sesimi duyup oynarken yarım ağız gülüyor ama bakmıyor yani istemli yapıyor saldım 😂

X