2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Off kıyamam biz cok çektik ondan geçmiş olsun canım. Biz bi de günde 10 dk ılık suya oturtup ondan sonra kremlerini surduk rahatlattı tavsiye ederim
Teşekkür ederim. Sudan nefret ediyor. Hava soğuk diye haftada 1 banyo 5 6 dk içinde yıkıyorum . Bazen elini ayağını pamuk doluyor diye çeşmede uzatıyorum yıkıyorum. Sanki kesiyorum gibi bağırıyor. Ama deneyeceğim. İnşallah iyi gelir.

Yaptırmam o çalışmaları biz hiç yapmıyorduk

Aynen canim dogru.3. Ayda 550 gram alinca az dedi bana doktor ilk 3 ay 650 ve üzeri bekleniyor dedi. Ama bu 550 grami 4. Ayda almis olsaydı bu iyi derdik dedi.

Rotadan sonda vermiştim ben, bu arada menenjiti doktorunuz mu onerdi bu ayda? Merak ettim
Evet canim. İki turu varmis, rota ile agir olmayacak sekilde yapti. Nimenti
Asla kotu dusunmeyin. Bebeginiz daha cok minik her ne kadar iri olsa da :) ona ve kendinize zaman verin. Emin olun 3.ayini doldurunca farki goruceksimiz. Fakat yine de iciniz rahat degilse doktorunuzla konusin gerekirse baska bir doktora gorunun. Ama dedigim gibi bebis henuz kucuk annesi

Evet dediginiz gibi popo altina kolumu koyuyorum. Neden korkuyorsunuz peki ben cok anlayamadim kas gelisimi iyiyse dik duraniliyorsa oturtmak yinede sakincali mi yada sakincaliysa neye sebep oluyor bilginiz var mı
Ne bileyim sebebi yok korkumum erken mi diye düşünüyorum aslinda doktordan dinledim yaparım bende belki

Bebeğiniz 70gunluk 3aylik olunca yapar merak etmeyin, bekleyin cocuk doktoru kontrolde zaten farklı bişey görünce söyler

Evet artik cok almayacak kiloyu, benm bebiste 3.5aylik ve bana pek almis gibi geliyor.

Çok geçmiş olsun agrim yok benim ama içerisinin iyileşmemesi normal miymiş 3 ayda yani bizimde mi öyle şimdi? Diğer doktora gidince yaz çok geçmiş olsun

Bende kucağımda yarı oturtuyorum canım zaten kendi de yatmak yerine oturmak istiyor belden destek olduğu ve uzun süreli olmadığı sürece sorun yok denildi bana

Bugün 4 ay oldu. Benim de ağrıyor. Yüz üstü yatamıyorum hala. Gerilince ağrıyor. Ama 1 ay önce dr a gittiğimde ameliya yeri ile ilgili birşey söylemedi
İlk doğumumda 2 ay sonra geçmişti bütün ağrılarım şimdi 4 ay oldu halâ acıyor korkuttu o yüzden

Benim de 4 ay olacak içim çok olmasa da aşı hissi var aynı anlattığınız gibi bende pazartesi gideceğim kontrole
Haber vermeyi unutma olur mu bakalım sana nediyecek bende yarın gideceğim umarım kötü bir şey yoktur endişeliyim açıkcası
Çok geçmiş olsun agrim yok benim ama içerisinin iyileşmemesi normal miymiş 3 ayda yani bizimde mi öyle şimdi? Diğer doktora gidince yaz çok geçmiş olsun
Valla normal mi değil mi bir şey söylemedi zaten o doktor beni tatmin etmediği için yarın tekrar başka doktora gideceğim bence normal değil gibi çünkü ilk doğumum da 2 ay sonra hiç ağrı kalmamıştı benim karnımda yarın yazarım inşaAllah

Peki hissizlik var mı deri üzerinde doktor 1 seneye kadar anca iyileşir demişti sizin de öyle mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…