2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
MErhaba arkadslar bebegi haftada bir kaka yapann var mi, doktorlar normal diyir ama cocugum cok ikiniyor

Kızlar selam, bebeğimin kuyruk sokumunda doğduğundan beri böyle bir çizgi vardı bugün bezini değiştirirken alt kısmın kanadigini farkettim. Başına böyle bir durum gelen var mı
Bizim de böyle ben 2 doktora gösterdim önemli değil dediler ama kan geliyorsa bi gösterin eğer pişik falan olmadığından eminseniz

Pazartesi oğluma tomofrafi çekildi, kafadaki yan sütürlar kapanmaya müsait dedi beyin cerrahı, bugün bir doktor arkadaşımız çocuk radyoloji uzmanına gösterdi bizim görüntüyü, raporu çocukta birşey yok demiş, yapısal demis , arkadaş yine beyin cerahina gösterecek bize d vit kesin demisiti çocuk, doktorumuz d vit kapanmaya etki etmez dedi.sali gününden beri vermiyorum, siz d vit verirken 3 damla ya kaşığa mi damlatiyorsunz

En son iki gün önce betahcg 1007 çıkmıştı bugün idrar testi yaptım bu şekilde çıktı daha koyu olması gerekmez miydi beta artmamis olabilir ki kızlar

Eklentiler

• 20230504_162814.jpg
    137,8 KB · Görüntüleme: 60
Emerken tam tarif ettiğin olay bizde de var bu ara sakın diğer memeye geçme bu kez ön sütü çok alır asıl kilo aldıran sütü alamaz benimki mızıklandı memeyi bıraktı ise asla ısrar etmiyorum biraz vakit geçiriyorum sonra aynı yeri tekrar veriyorum yok almadı uyudu uyandı öyle yine aynı arkadakini içirip yenisine öyle geçiyorum, bir ara bende öyle yaptım doymadı sanıp ikisini aynı anda verdim kustu bide kilo almadı o ara evde takip ettim, tabi bu takdiği süt bitmediğini bildiğim için yapıyorum bittiyse mecbur diğerine geçtiğim oldu onu atlamayayım

İnşallah bir şey yoktur da kalın rahat eder, ben mama kaşığına damlatıp öyle veriyorum alıştı hemen ağzını açıyor önce bi ağzına damlatmayı denedim çok saçma oldu

Çenesini tutup damlatıyorum agzına. Kafasını çevirse de hallediyoruz bi şekilde. Kaşıkla verdiğimde tükürüp çıkarıyor

İnşallah bir şey yoktur da kalın rahat eder, ben mama kaşığına damlatıp öyle veriyorum alıştı hemen ağzını açıyor önce bi ağzına damlatmayı denedim çok saçma oldu

Çenesini tutup damlatıyorum agzına. Kafasını çevirse de hallediyoruz bi şekilde. Kaşıkla verdiğimde tükürüp çıkarıyor
Bende arada çay kaşığı arada damlatma ama damlatirkrn cok mu gidiyor diyede düşünüyorum

Doğru söylüyorsunuz belki de o yüzden az kilo aldı yarından itibaren öyle deneyeyim bi de eskiden acıksa durduramazdık şimdi etrafa bakıncam diye acıktığını da unutuyor sanki

Nerde yaşıyorsunuz evin sıcaklığı kac poposuna su gelir diye biliyorum
Gaziantep. Ev iyi. Ama dışarısı genelde soğuk. Dışarı çıkarıyorum diye haftada bir banyo yaptırıyorum. Artık haftada 2 e çıkarız. Havalar daha iyi.
Kötü bir şey çıkmamasına sevindim. Geçmiş olsun. D vit. 3 damla şişeden ağzına damlatıyorum. Görümce anlayıp ağzı açıyor zaten. Probiyotik veriyorum onu da aynı şekilde. Bazen 1 damla fazla gidebiliyor.

Ben yarı oturur vaziyette karşıma alıyorum 1 puf olacak şekilde dilinin altına bırakıyorum o sırada konuşuyorum diliyle itekleyecek gibi olursa yukarı baktırıyorum öyle yutuyor

Bugün sağlık ocağında 4. Ay aşılarımızı olduk. İki bacaktan da iğne vuruldu. Geçen ay kafasına 42 demişti bu ay 40.5 dedi. Çok ilginç. Ya geçen ay ölçemediler ya da cocuk ağlarken biz yanlış anladık. Ateş yok şimdilik. Ama huzursuz, zor uyudu. Cocuk dr u söylemedi ama, sağlık ocağındaki ebe kan ilacı başla dedi. Başladım. Pek sevmedi. Çıkarmasın diye üstüne hemen emzirdim.

Bizde de çıktı alerji ne zamandır giremiyordum süt ürünleri domates yumurta bir Sürü şey yemiyorum . Doktor ne kadar süre yeme dedi sana . Benim 1 hafta oldu ishal geçti

Ayni Gün saglik ocağınin 62 cm dedigi ogluma cocuk doktoru 59 cm dedi çok yanlış olcuyorlar ya .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…