2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Ameliyat olduktan sonra hemen sağdın mı peki

Ameliyat olduktan sonra hemen sağdın mı peki
Evet canım sağdım zaten birikmesinden korkuyorum.bide emzirememiştim parol yoktu başka ağrı kesici vermişlerdi o yüzden direk sağdım.düzeliyor canım bugün kontrole gittim hatta baya kabuk bağlamıştı.dikkat etmemiz lazım ama tekrarlamaması için ben rahatım biraz arada sağmıyorum falan.ama şu an normale döndü.o ateş şişlik falan çok kötü ya geçti şükür

Benim çok sütte yoktu aslında nasıl mastit oldum bilmiyorum o göğsüm yara oldu sonra mantar oldu yara iyileşti derken mastit oldu mantar hâlâ azda olsa var ordan belki de iltihap kaptı ateşim olmadı ama göğsüm fena oldu inşallah tekrarlamaz

Herşeyi Yiyorum ama arada gaz sancısı atakları oluyor ıspanak mesela gaz yapar yazmıyo ama ikidir yediğimde huysuzlandı dokundu galiba anlamadım
Burda birine diyet verilmişti. Ispanak da yasaktı. Gaz değilse alerji için olabilir diyordu. Belki alerjisi vardır. Akşam misafirlikte humus yedim 3 5 çatal. Sonra nohut ezmesi olduğunu hatırladım. Resmen unuttum

İçin rahat edecekse göster tabiki . Ay insallh o bandajdan da bir an önce kurtulursunuz

Burda birine diyet verilmişti. Ispanak da yasaktı. Gaz değilse alerji için olabilir diyordu. Belki alerjisi vardır. Akşam misafirlikte humus yedim 3 5 çatal. Sonra nohut ezmesi olduğunu hatırladım. Resmen unuttum
Aslında bende kurufasulye nohut falan direk yemiyorum ama portakal falan onları yiyorum ya .hatta İnstagram şu emziren anne diyeti varmış bi gruba katılcam sanırım kendim yapamıyorum

Ben herşeyi yiyorum zaten gazlı bebe sonuç değişmiyor yemesem de ağlama krizine çözüm yok vitaminsizlikten ağız yaradı falan başlayınca pes ettim

Grip değil sadece hırıltı var gece ve sabah kalktığında. Hmn temizliyorum burnunu birşeyde cikmiyor
İzimde aynı şekilde ben burnunu temizlediğini sarı çıkıyor ve öksürüyor öksürdüm 10 kere filan arka aramaya öksürüyor doktora götürdüm şimdilik ilaca gerek yok dedi ama sanırım tekrar götürücem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…