2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Bizim de her bezle kaka oluyor kızım da da öyleydi ama bir şey dememişti doktor

Canim nerdeydiniz siz ay. 15 gün geçer ama ruh sağlığını bozunca kötü olur. Hergun kendini motive edici şeyler söyle sıkıldıkça yaz ama benxe kendini koyma

Hiç böyle bişey duyarım düşüncesi ile gitmeyince çok moralim bozuldu galiba hala da nedense içimden atamadım insan ister istemez ya geçmezse diye korkuyorn
Olur mu öyle sey bu usg neden çekildi erkenden öğrenelim diye. Biliyor musun Ablami=2.5 yaşında bilmişler kendi ailemiz dedem bilmiş, o zamanlar yani kelepçe takmışlar düzelms, kuzenim 6 yaşında öğrenilmiş o da iyi hic kalan bişey yok, üzülme Allah'ın izniyle tedavisi olan şeyler üzülme. Cift kat bezle bakalim inşallah gidince düzelmiş olur. Ama ne olursa olsun bozms moralini

Bugun dışarı cıktım o kadar iyi geldi ki kızlar anlatamam bebekle çıktım yanımda eltim de vardı o bebege baktı ben gönlümce alışveriş yaptım ohh rahatladım

Ha-ri ortopediye göründünüz mü canım
Kızlar ortopedi doktoru gördü baya bi hareket yaptırdı fiziki olarak bir sorun yok şuan dedi normalde değer 60 üstü olmalıymış bizim 55, 40larda değeri olup ayakları sarkan bebekler bile erken tedavi ile düzeliyor dedi sizin değer hem aşırı değil hem daha küçük belki hiç tedavi olmadan düzelecek dedi, 20 gün sonra tekrar çekilecek bakacak eğer düzelmedi ise bandaj ile tedavi edecek. Ne olur dua edin 20 güne düzelmiş olsun çünkü bandaja baktım bebeğin sabit durabileceği bişey değil çok zorlanır tabi yeterki iyi olsun ama inşallah ileri seviye şeylere gerek kalmaz

İnşallah en kısa zamanda düzelir kuzumm

Sen gönlünü ferah tut inşallah düzelir o canım

İnşallah hemen düzelir bi sonraki sonuç iyi çıkar inşallah

İnşallah canım gönlünü ferah tut Allah'ın izniyle düzelir

Böbrek kanallarına neden bakıldı canım gebelikte birşey mi vardı da takip mi demişlerdi?

Bizim de her bezle kaka oluyor kızım da da öyleydi ama bir şey dememişti doktor
Damlayı kullanalı olmuyor canım şükür ama dr 2 saatte bir emecek dedi bizimki saat başı emmek istiyor dünden beri ağlama şiddetini artırdı huyu değişti resmen sizler iki saati bekliyor musunuz yoksa bebek isteyince emiyor mu

Canim nerdeydiniz siz ay. 15 gün geçer ama ruh sağlığını bozunca kötü olur. Hergun kendini motive edici şeyler söyle sıkıldıkça yaz ama benxe kendini koyma
Canım inşallah vakit bulurum ben Sivas’tayım da annemler Kahramanmaraş’ta yaşıyorlardı Elbistan da nasıl olacak motive bilmiyorum hava soğuk olmasa dışarı çıkardık sling alayım diyorum kullanan var mı tavsiye edeceğiniz marka

Bizim hala oluyor yani emerken yapıyor. benim sağlık ocağındaki ebe saat başı emzir diyor , ben kendi uyanınca veriyorum ki zorla emzriyorum. Emzikle duruyor mu? Sen istediği zaman ver ama süt birikmede skinti oluyor mu?

Allah aşkına detaylı anlat herşeyiyle.
Mahvoldum gündüz sürekli bağırıyor gecede geç uyuyor.
Ben çocuk doğduğundan beri hep gündüzleri oturma odasında sesli ortamda uyuttum malum aile apartmanı kalabalık aile olduğundan geceleri de 10 da odaya götürdüm hep karanlık ortamda ben ilk 20 gün anca emzirebildim emzirirkende böyle yaptım aldım emzirdim asla konuşmadım asla ses yapmadım asla oynamadım bakmadım bile sadece emzirdim altını değiştirdim ilk zamanlarda 5 -10 dakika ağladı odaya gidince uyumak istemedi sonra oda alıştı sonra benim sütüm ne yapsam da kesildi mama verdim saatlerini ayarladım hep düzenli olmasada asla geceleri ağlamıyor sadece ıkın ıkın ediyor mama yerken bir yandan altını alıyorum gazını da yerken yada bittikten sonra kendi çıkarıyor şükür emzirirken kucağıma alıp gazını çıkarıyordum bir süre sonra oda yatak odasında olduğundan uyanmadan gazını çıkarmaya başladı ama ben gündüzleri yatak odasına götürmedim hiç sadece akşamları götürdüm ama ne kadar doğru yaptığım ne kadar yanlış bilemem mesela dün gündüz oturma odasında ağlıyor diye yatak odasına götür dedi küçük Eltim böyle böyle durumu anlatınca çok saçma yaptığın şey uyusun yeter dedi bilemiyorum yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…