2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Nasıl anlıyorsunuz? Ben biogaia kullanıyorum oğluma nasil anlayacam nasil etki ettiğini, hep ikiniyor yine ikiniyor. Agri. Yaptığını nerden bilirim
Ağrı yapsa aşırı ağlar bence.
Bende geçen hfta bsladim biogaia ya .günde kaç kullanıyorsun.
Doktor bunlar pek işe yaramaz eğer gazlı ise beklicez ,3 ayın gecmesini dedi

Evet bende 10gune kadar normal diye biliyorum emen bebekte de işte yine de sorayım dedim. Akşamdan beri yoğun gazı var. Çok bilen eşim damlaya suç buluyor
Yaa kıyamam yediklerine çok dikkat et bisey dokunmuş olabilir bitkisel çaylar var gazı için iyi gelen onlardan iç birkaç gün. damladan olduğunu düşünmüyorum ben 1 aydan fazladır kullanıyorum kullananlarda böyle birseyden bahsetmediler

Normalmiş 10gune kadar emen bebeklerde. Bende damladan olacağını hiç sanmıyorum tam tersi düzenler bence o.

Bitkisel çaylar bağışıklık yaptı galiba artık içiyorum devamlı :) süt ürünlerini birkaç gündür tuketmiyordum dün misafir gelince hadi dedim her şekilde gazlı zaten peynirli poğaça yedim ondan şüpheleniyorum bakalım tekrar kestim bugün hatta korkumdan

Senin takvimde 31 günlük yaziyor neden? Saatine göre mi çıkaracaz. 10.08 de doğdu. Yarin çıkacak Allah izin verirse. Nasil çıkaraksin sen ?
Ya ben kimsenin takvimini göremiyorum malesef kendikimimde once kendim banyo yapicam dua ederek son tasi dokucem. Sinra oglumu yikayip sin maşrapa ya 41 bugday (kizda arpa kullaniliyor bizde) bir tanede tarak tasa koyup lefrni arkama alicam oglumu giydirdikten sonra kucagima alip basimizin ustunden leğene suyu aticam inşallah

Bu ocak bebejlerinin geneli boyle anlasilan uyuyorsa uyuyor uyumuyorsa bagirip duruyor dalamiyor resmen

Bende ayni gececek diyorum oyle kandiriyorum kendimi

Ağrı yapsa aşırı ağlar bence.
Bende geçen hfta bsladim biogaia ya .günde kaç kullanıyorsun.
Doktor bunlar pek işe yaramaz eğer gazlı ise beklicez ,3 ayın gecmesini dedi
Doktor bana eklediğimi verdi ama ben onu almadım. Eczaneden aldım 4 damlaya kadar veriliyor ama 1 verin eğer iyi olirsa böyle devam edin yoksa 2 diye artırın dedi. Hala ikiniyor ,inliyor. Birde emerken surkeli memeyi çıkarıyor sütler hep dökülüyor

Damlayı alınca bizimki cok rahatlamıştı. Hatta alır almaz osurup uykuya dalıyordu. 2 hafta sorun olmadı ama şimdi yine çok gazı var. Nurse Harvey e geç dedi dr. Fitil yaptı rahatladı. Üstüne de nurse Harvey i verdim. 1 saatte 3 defa çok fazla kaka yaptı. Günlük 5ml. Sabah akşam 2.5 kullan dedi. Hep deniyoruz işte. Ne iyi gelir diye. Biraz bunu biraz onu kullanarak bakacağız.

Kızlar Adıyaman da oturuyorum söylemiştim zaten şuan çadırda kalıyorum burda maalesef sağlık ocağı falan kalmadı kızımın 2 aylık aşısını nasıl yaptiricam
Netten çevredeki sağlık ocaklarını arayarak sor canım. Sağlık ocakları Antepte açılmış diye yazmıştı burda bir arkadaş. Gidebilirseniz yakın yer. Ama gitmeden önce aşı var mı diye ara belki ellerinde yoktur. Ben Dr uma sordum. Demem dolayısıyla ellerinde 2
Ay aşısı olmaz ise geç yaptıysam sorun olur mu dedim. 3. Aya kadar yaptırabilirsin dedi.

Ben 1 aylık kontrole gidince doktor artik sik kaka yapmayack dedi..bazen 3 gün yapmaz korkma dedi ama sorun şu her altını açtığımda yapms oluyor bazen değişince bile yapıyor. Bizde aynen devam ediyor. Bazen bir pirtla yapıyor bazen dolu dolu her açmada var

Kızlar Adıyaman da oturuyorum söylemiştim zaten şuan çadırda kalıyorum burda maalesef sağlık ocağı falan kalmadı kızımın 2 aylık aşısını nasıl yaptiricam
Sizi ordan Antalyaya göndermiyorlar mi?en az geçici (((çoğu kişi buradaki otellerde kalıyorlar .yoksa siz gitmek istemiyorsaniz??Allah yardımcı olsun

Evet bizde artık az uyuyoruz gündüz 3 saat beraber uzadık YouTube izledik ara sıra süt içtik)))şimdi uyudu gobemde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…