2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Nasıl anlıyorsunuz? Ben biogaia kullanıyorum oğluma nasil anlayacam nasil etki ettiğini, hep ikiniyor yine ikiniyor. Agri. Yaptığını nerden bilirim

Kızlar Adıyaman da oturuyorum söylemiştim zaten şuan çadırda kalıyorum burda maalesef sağlık ocağı falan kalmadı kızımın 2 aylık aşısını nasıl yaptiricam
Orda saglik icin gorevli kimse yok mu sorsan belki onlar dusunmustur saglik cadiri sahra hastanesi gibi bir yer yok mu.l? Cadirda zor oluyordur cocuklarla baska yere goderme durumlari yok mu canim depremzeler icin tahsis edilen evler yurtlara falan

Kızlar Adıyaman da oturuyorum söylemiştim zaten şuan çadırda kalıyorum burda maalesef sağlık ocağı falan kalmadı kızımın 2 aylık aşısını nasıl yaptiricam
Allah kolaylık versin. Maraş yakın ama orada aynı durum var.osmaniye daha yakın orada aşı yaptırabilirsin diye düşünüyorum.

Kizlar bio gaia kullananlara sorum olacak. Damlaya başlayınca bebeği birkaç gün kaka yapmayan oldu mu aranızda? Ben salı günü başladım damlaya günde 1kere yapıyordu kakasını en son Perşembe sabah 7de yaptı ve hala yapmadı. Eşim de damlayı verme ondan olmuştur diyor. Ben öyle olduğunu düşünmüyorum enazindan 1hafta 10gun kullanmayı düşünüyorum.

Ben kullanıyorum hiç öyle bir sorun olmadı benimkinde emziriyorsan benim bildiğim doktorlar 10 güne kadar normal karşılıyor gazını falan cikarabiliyotmu

Benim mesai de başladı 5 buçukta her gün kesin uyanıyor. Sonra emip hemen uyursa ne âlâ. Uyumazsa sabahciyiz
İşte bu aynı bizim kız eğer emip uyursa tamam uyumuyorsa biliyoruz ki anamız ağlayacaksabah mesaisi başladı mesela 8 de emdi hala ayakta sessiz ayakta olsa neyse olan sesi ileeşimle dönüşümlü hoppala modundayız bina ayağa kalkıyor resmen

Gaz problemi yaşayan arkadaşlara Allah kolaylık versin canlarım, bizimde gazımız var bende bio falan kullandım doktora gittik gazı var dedi her şeyi yapıyorum dedim kendimde yemiyorum gaz yapacak şeyler dedim bazı çocuklar gazlı olur ne yaparsan yap dedi zaten şükür bizimki ağlamıyor etmiyor gazdan dolayı çıkarıyor rahat rahat ama bitmiyor gazı çocuğun sürekli osuruyor

Ben gece gündüz kavramı oluşsun diye doğduğundan beri uğraşıyorum şükür çocuk bana zorluk çıkarmıyor ama artık gündüzleri çok uyumuyor bu normal mi ? Mesela akşam 10 sa uyuyor 1-4-8 de uyanıyor daha 12 ye kadar uyumuyor
Verem aşısı için aradılar gününde gelmezsek verem savaşa gidiliyormuş artık haberiniz olsun

Bu arada doktor bana 3 aylık iğne yaptır dedi bende korunmak için yaptırdım ablamda ilk çocuktan sonra yaptırmıştı ama şuan okuyorum her şeyi çok pişman oldum ama mecbur eşim hala çocuk istiyor hemen bir çocuk da yapamam tek başıma zor yetiyorum diyorum yok anlamıyordu

Dün gündüz misafir varken bütün gün uyudu. Saat 8 oldu uykuya dalamadi artık ağlamaktan katıldı resmen en son arabayla dolaşmaya çıktık öyle uyudu. Bazen hicbirsey iyi gelmiyor gerçekten. O mu gaz yaptı bu mu demekten yoruldum valla. Gazlı bebek var gaz yapan yiyecek değil bence. Zamanla geçecek diye düşünmek en iyisi :)

Ben kullanıyorum hiç öyle bir sorun olmadı benimkinde emziriyorsan benim bildiğim doktorlar 10 güne kadar normal karşılıyor gazını falan cikarabiliyotmu
Evet bende 10gune kadar normal diye biliyorum emen bebekte de işte yine de sorayım dedim. Akşamdan beri yoğun gazı var. Çok bilen eşim damlaya suç buluyor

40 i çıkınca bizimki de çıldırdı. Gündüz başına dikiyor beni. Gece de çok geç uyuyor sürekli aglak mızmız gazı da çok yok dedi doktor yinede biogaia damla yazdı benim zorumla.
Bilmiyorum nedenbu hergun hursuzluk.
Ama tüm gün emip yatiyolar bı sekilde o enerjiyi atmak lazım sindirmek için galiba onlsrinda atma şekli bu

Sessizce bakınmiyor dimi . Benimki de öyle. Uyanık olsun sorun yok ama niye ağlıyorsun be evlat durmadan. Çiçeğe de yazdım şimdi.
Bence emip ytiyolar ya bu şekilde sindiriyorlar ağlayarak.

Yan etkisi mi varmış neymiş canım ? Ben 2 çocukta tamam im.yeter bunlar diyorum ama eşim pek ikna değil

Bende başladım salı günü ama kaka yapıyor değişmedi o konu.
Zaten prebiyotik bunlar kabız yapmaz diye dsunuyrm.peki emiyor muydu?
Bazı bebekler büyüdükçe hergun ypmazmis.
Doktor bana günde 10 kakada normal. 3 gün kaka yapmasada normal demişti ama ilk zmnlardi. Geçerli mi şuan bilmiyrm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…