2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Öyle oluyor sanırım yani gözümde dediğin canlandı yatsrkende öyle belli oluyor. Ne zamandir aklımda dikişin kapandı mi?

Kızlar alakasız bir soru olacak ama doktorum bugun dedi ki kırkın cıkınca kontrole geldiğinde spiral takalım istersen dedi. Daha önce kullanan var mı. Ya da düşünüyor musunuz siz de
Ben düşünmüyorum. Benm hep eşim korundu bir sıkıntı olmadı.gerci 2 yil bebek olmadı istediğimizde belki olmama sebebi bu ama en azından ilk doğumdan beri korunuyor bişey olmadı. Ben ilaçta içmek istemiyorum, sprial da doğurdum zaten onuda o yapsın haja

Öyle oluyor sanırım yani gözümde dediğin canlandı yatsrkende öyle belli oluyor. Ne zamandir aklımda dikişin kapandı mi?
Batikon değil de rif diye bişey sürmeye başladık ampülden 2 gündür giderek o iltihap azaldı bence perşembe doktor kontrolüne kapanacak gibi duruyor açıkcası ama ne olur bilmiyorum, acısı da hafifledi

Tam olarak bunu yasiyordum burayada bakayim ben gibi olan var mi diye soracaktim. O serlio disinda birde agri var

Ablası öyle bir sahiplenmiş ki mesela annem bebeği kucağına alınca ağlıyor anneme geri ver diye iyi mi kötü mü bilemedim
Benim kizimda oyle babasinin almasini pek istemiyor genelde ama diger turlu agladi mi hemen anne sut ver diyor aglamasin agladiginda çok üzülüyor

Kızlar kanamalarınız ne durumda. Benim dün kahverengiye döndü. Bugün çok az sarımsı geldi ve bitti gibi. Devamı gelir mi acaba

Kızlar kanamalarınız ne durumda. Benim dün kahverengiye döndü. Bugün çok az sarımsı geldi ve bitti gibi. Devamı gelir mi acaba
Benim bi bitti gibi olup sonra bir bakmışım yine geliyor çok takip de etmiyorum açıkcası çünkü kürtaj olduğum zaman nerdeyse 35 güne kadar leke gelmişti sonra da adet olmuştum düzen aynıdır herhalde mantık olarak diye düşündüm

Kızlar merhaba. Bebeğim 21günlük olmasına rağmen hala emzirme nedeniyle ağrı, acı çekiyorum. Meme ucum emzirmenin ilk 1dakikası çok acıyor. Bebek emdikçe acı azalıyor. Bu yine dayanılabilir bir acı. Fakat emzirmeden 10dk sonra tüm göğsüm sızlıyor, ağrıyor. Emzirdikten sonra kalan sütü sağmamı söylediler ama asla sağamıyorum, acısına dayanamıyorum. Sizlerde durum nedir? Bana öneriniz var mı?

Bize doktor 15 gün geçince göz için randevu alın dedi 2. Ayı içinde de kalça için randevu alın dedi ona göre aldık bundan sonra bir yerde yine göz randevusu var galiba zaten

Banada 1 aylık olunca göz muayenesine getireceksin dediler bugün 1 ay oldu bende yarın götürücem bu arada kalça ultrasonu için de 1 aylık olunca bakılacak dediler bana onun için size 2 aylıkken getir demişler mesela bende anlamadım neye göre söylüyorlar bunları herkese farklı söylenmiş şaşırdım açıkçası

Göğüsleriniz yara mı oldu? Yani yara olduğu için ağrıyor ve sızlıyorsa ayva çekirdeği ve beyaz lahana çok iyi geliyor diyorlar deneyin isterseniz. Ben göğüs ucu koruyucu silikon göğüs ucu kullanıyorum yaralar geçti ve bir daha da yara olmadı çok şükür onun sayesinde emzirirken acı sızı da yok.

28 gün oldu. Benim de hala ağrıyor emzirme ilk 15 20 sn. Sağarken hiç ağrımıyor. Uçlar yarıldı, hatta yanık gibi oldu kabuk bağladı. Bazen sağdığımdan biberonla veriyorum. Ama biberonu hiç istemiyor zorluyorum. 3 gündür de göğüslerim sızlıyor. Üşütüyorum diye kalın giyiniyorum ter içindeyim yine de göğsüm sızlıyor anlamadım.

Ne kadar da sessiz . Ocak ayı bitişi ile grupta doğurmayan kalmamıştır heralde herkes sağlıkla bok temizliyordur inşallah bebem kaka yapınca mutlu oluyorum. Artık osuruğu da kokuyor
Yediklerimden etkilenip bazen bizimkininde fena kokuyor fenalık geliyor hele gecegerçekten birde temizlerken bezi evir çevir incelemesi var sarı mı içinde başka renk var mı diye neye göre olduğunu anlamadığım peşimizi bırakmayan bir sarı içinde yeşil oluyor mesela bazen

İşte bak çok değişik ama neyse sonuç sağlıklı olsunlar da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…