2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Geçmiş olsun canım kuru incir isla ye suyunu iç bol yürü gaz için tavsiyem bunlar

Eriyen dikiş atıldı sanırım. Dikiş yerinin sonunda dikişin bağlanma kısmı varmış. En sonda düğüm atılırmış. Yani orası daha şiş olur ve diğer taraflara göre daha çok ağrır demişti. O yüzden daha sert ve şiş gibi. Benim de öyle normalmiş.
Kızlar bebeğin yüzünde minik minik sivilceler çıkıyor neden oluyor acaba ve nasıl geçer
Sütten kaynaklı. Normal . Kendiliğinden geçecek. Ben ara sıra zeytinyağı sürüyorum

Cok tesekkurler yarin bir sorayim korseyi. Doktor hicbir şey söylemedi bilseydim kullanırdım. Inşallah bu saaten sonra ise yarar

Çok teşekkürler. Aynen öyle ve agri da yapıyor. Baştaki ağrılar geçmişti yeniden ağrımaya başladı rahatsızlık veriyor. Korse denicem. Doktor randevusuna daha 2 hafta var.

Gaz için yapılacak en iyi şey yürümek diye biliyorum her ne olduysa çok geçmiş olsun. Allah anneli babalı büyütmeyi nasip etsin bebeğinizi

Geçmiş olsun canım kuru kayısı yemiştim

Kızlar 2 den beri durmadan yürüyorum su, kayısı komposto tükettim, no gaz, çişim bile gelmedi. Oturunca iç organlarımdan rahatsız oluyorum. Gazdan dolayı mı oluyor bu durum.

Kızlar 2 den beri durmadan yürüyorum su, kayısı komposto tükettim, no gaz, çişim bile gelmedi. Oturunca iç organlarımdan rahatsız oluyorum. Gazdan dolayı mı oluyor bu durum.
Geçmiş olsun ve hayırlı olsun. Ameliyat sonrası aynı gün ayağa kalktım yürüdüm ancak 2 gün boyunca gaz çıkaramadım. Cok rahatsiz ediciydi. Bol su tükettim. Incir ve üzerine içilen su beni rahatlatiyor. 2 hafta gecti hala gaz sancisi agri yapiyor makata dogru igneler batiyor. Hatta idrar kesesine bası var agriyor .

Pişik geçmiyor daha kötü oluyor ne yapacağımı şaşırdım. Sleepy , Prima kullandık olmadı simdi molfix aldim. ıslak.mendille siliyordum ilk olduğunda sonra pamukla silmeye başladım. Bez değiştik dun eczacı hametan vermiş. Olmuyor, popoyu 2 dk bilr acik bırakamiyorum dün yatak örtüsüne çiş yaptı yani sıçradı, suyla silince iyice kuruluyorum neden geçmiyor pişik anlamadim. Oğlumda olmamisti böyle bişey hassas mi alerjik mi anlamadim

Senin yediğin birsey de dokunuyor olabiliyor canım. Yediklerini bi kontrol et bakalım. Alerjik asitli vb birsey var mı içlerinde

Senin yediğin birsey de dokunuyor olabiliyor canım. Yediklerini bi kontrol et bakalım. Alerjik asitli vb birsey var mı içlerinde
Valla asitli düşündüm ama yemiyorum asitli mandalina ,portakal canım istiyor yemiyorum. Ama tahin ve tahin helvası yiyorum süt olsun diye bir tatli kaşığı 1defa sadece, salatada limon ama kac gündür yemedim.sut ürünleri dedi arkadaşım ama kakada mukus olurdu dedi.

Bu arada sen çocuk doktoruna nereye götüreceksin. İlk 5 günlük olana koruda götürdüm ama 1 aylik muyanesine doktor ariyorum

Ucu iltihaplı değil ama şöyle kızarıklık var göz pınarları çenesi dai yüzün birçok yerinde var sütten mi oluyor canım

Eklentiler

• IMG_20230131_093434_edit_36102993332510.jpg
    105,3 KB · Görüntüleme: 71
Ucu iltihaplı değil ama şöyle kızarıklık var göz pınarları çenesi dai yüzün birçok yerinde var sütten mi oluyor canım
Bundan benim kızımında vücudunda çıkıp geçiyordu. Doktora resmini gösterdim sorun yok bunlar çıkıp geçer dedi canım. Uzun süre kalmıyor. Yüzünde hiç çıkmadı ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…