2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Merhaba arkadaşlar.
Oncelikle bir bebegi olmasini isteyen herkese, rabbim bu duyguyu yasatsin insallah. Bebegi olanlari da rabbim korusun. Yardiminiza deneyiminize ihtiyacim var.
Ovulasyon takibi yapıyorum. 27 nisanda yumurtladim, pik gördüm. 28-29-30 nisan normal gecti. 1 mayısta akşama doğru kahverengi leke geldi. Peçete ile silince geldi. 2-3-4 mayistada devam etti. 5 mayista hic gelmedi, kahverengi leke durdu. Sadece kahverengi ve peçete ile silince geliyordu. 27 nisanda yumurtladigim için 27 nisana +14 gün eklersek 11 mayısta regl olmam lazim. Bu yaşadığım yerleşme kanaması olabilir mi? Deneyimlerinizi paylaşırsanız cok memnun olurum. :)

Yani kesin bişey soyleyemeyiz ki canım oladabilir olmayadabilir en iyisi regl günü olmazsan test yapmak 2 gün kalmış zaten bnce varsa şimdi bile çıkabilir inşallah gebesindir

Yani kesin bişey soyleyemeyiz ki canım oladabilir olmayadabilir en iyisi regl günü olmazsan test yapmak 2 gün kalmış zaten bnce varsa şimdi bile çıkabilir inşallah gebesindir
İnsan bir umut kendi gibi birisini arıyor. :) daha önce böyle bir ara kanamam hiç olmadı. O yuzden bilemedim:) teşekkür ederim.

Amin inşallah dualarımız kabul olur anlattığın kadarıyla yerleşme kanaması işin erken gibi geldi bana, ben de öyle bi kanama olmadığı için bilemedim . Birkaç gün sabredip erken gebelik testi almam en doğru sonuç olacaktır . İnşallah hayırlısı ile hamilesindedir

Insallah canim. Hiç böyle ara kanama yaşamadım. O yüzden tuhafıma gitti. Insallah allahim.isteyen herkese nasip etsin :)

Ben de doktorla yumurta takibi yapıp öyle ilişki yaşadım sonrasında 12.Gün regl olmama 1 gün kala ve regl olmam gereken günde kahve lekeler geldi 2 gün kadar sürdü ama miktar çok azdı. Çok şükür hamileyim inşallah sizinki de yerleşme kanamasıdır da hamilesinizdir

Benim ağrılarım geçmiyor normal Mİ uyuyamıyorum bazen hala regl olacak gibi bir ağrı, boş kese korkusu da içimi sardı allahım delirmeden sağlıkla doğururum inşallah

Kardeşi olması güzel ama benim psikoloji çok kötü durumda şuan
Çok üzüldüm cnm içim isinamiyor kabul edemiyorum . Sürekli doğurmak istemiyorum diyorum biliyorum çok zor olacak kızım bana düşkün sürekli ilgi bekliyor . Emmesi onun dünyası bırakmıyor da .
Eşimi görebilsem destek omaya çalışırdı çok yoğun bir dönemde doğum yaptım işten çok geç gelirdi kızımda kolikti yemek yiyemez banyo yapamazdim . Evin işini izin günlerinde yapardık . Sezeryandi bide aslında sezeryan kolaydı ama bende tansiyon düşüklüğü vardı bir kaç kez nöbet geçirdim . Evde bir oda da ısıtma vardı mutfağa gidemezdim inanın anlatamıyorum cok zordu hala unutamiyorum .

Kızlar merhaba dün ve Elik testi yaptım silik çıktı bugün de yaptım yine silik çıktı dün kav verdim bu sabah sonucu çıktı ve değerim 2.56 negatif mi şimdi ya da kimyasal felan mi geçiriyorum ki adetimi tam olarak bilmiyorum bu hafta içinde olabilirim. Ama bugün yumurtlamadan 12 gün. İyice strese girdim ben Bu da testlerim

Eklentiler

• IMG_20220510_090107.jpg
    105,6 KB · Görüntüleme: 37
  • IMG_20220509_170956.jpg
    23,1 KB · Görüntüleme: 37
Daha 1-2 haftalık hamileyseniz beta değeri öyle olabilir tam bat bilmeden çok zor şöyle yapabilirsiniz 2 gün sonra tine kan verin değer artıyorsa gebeliktir büyük ihtimal

Canim topiginde hamileliğin de hayırlı olsun Ocak anneleri için güzel sağlıklı gebelikler olsun inşallah

Rabbim elimize sağlıklı bir şekilde almayı nasip etsin

Merhaba 6. Hafta 6 günlük hamileyim artık midem acıyor midem bulanıyor ayağı kalkınca ve su da içemez hale geldim yatıyorum bu yüzden kasıkta ağrı olıyor yaşayan var mı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…