2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Merhaba 6. Hafta 6 günlük hamileyim artık midem acıyor midem bulanıyor ayağı kalkınca ve su da içemez hale geldim yatıyorum bu yüzden kasıkta ağrı olıyor yaşayan var mı acaba
Benim hamileliklerim aşırı bulantıli geçiyor şuan hafif var ama biliyorum ki çoğalacak bende çok korkuyorum inan

Bugün 189 dan 262 ye yükseldi dış gebeliğe doğru gidiyor sanırım
Dr da birşey demedi gün aşırı takibe devam dedi sadece, inşallah kimyasala döner
Ne yaptın canım verdinmi tekrar kan bur birininkini okumuştum betada düşüş yaşayıp sonra normal hamile olduğunu öğrenen insallh seninde öyle olur olmasa bile umarım dış gebelik değildir

progestan ilaçları ve diğer ilaçlar ruh halinizde değişiklik yaptımı acaba çok gergin yaptı beni sabah çok iyi olsamda akşam çok sinirli olabiliyorum herkese patlıyorum
Progestan i agizdan aliyorsan uyku sersemlik yapar dikkat et. Arac falan kullanma ayakta uyutur o derece.. haliyle hormon ruh hali değiştirir..zaten gebelik tum duygulari birden yaşamak gibi birsey..

Kızlar ben bugün 5+6 yım göğüs ağrısı dışında belirtim yok. Henüz keseyi gördük ama bebeği ve kalp atışını görmedik tedirginim hersey yolunda mı mide bulantısı falanda yok korkuyorum cumartesi doktora gidicem o zamana kadar nasıl dayanırım bilmiyorum

Benimde yok senin gibi göğüs ağrım var sadece ben keseyi görmek için perşembe gününe randevu aldım ama bende korkuyorum açıkçası çoğu kişide akıntı olur karın ağrısı falan ama ben yaşamadım hiç sadce ögrendikten sonraki 6 gün çok kötü böbrek ağrım olmuştu oda geçti şimdi ama başka bir belirti yok ben keseyi görene kadar içim rahat etmeyecek sanırım

Canim belirti yasamaman kötü bi sey degil ki demek ki hamileligin com rahat gececek. Herkesin belirtisi olacak diye bi kural yok ki

Ne yaptın canım verdinmi tekrar kan bur birininkini okumuştum betada düşüş yaşayıp sonra normal hamile olduğunu öğrenen insallh seninde öyle olur olmasa bile umarım dış gebelik değildir
Yok canım gün aşırı gel dediği için yarın gidip kan vereceğim inan canımın derdinden bebekten geçtim şu anbıçak saplanır gibi kasık ağrım bulantılarım var inşallah dış gebelik değildir kimyasalla atlatmaya razıyım sağol sorduğun için çok panikledim bana dua edin olur mu

Ben de çok korkuyorum bende de aşırı kasık ağrısı var belirti olsa dert olmasa dert:) inşallah kazasız belasız hepimiz kucağımıza alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…