2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Arkadaşlar merhaba binbir uğraş hamile kaldım :) ancak öğrendiğimden önce adet olacak gibi bi ağrım vardı ve hala geçmedi uyuyamıyorum bile ağrıdan sizin de öyle mi , beta düzenli yükseldi ama biraz korkuyorum

Peki bende yerleşme kanaması olmuyor sanırım genelde olmuş sizce normal Mİ ya ben etrafa çok sakin görünmeye çalışıyorum ama korkuyorum :) alt karın ağrısı normal sanırım teşekkür ederim
Bende de regl öncesine benzer ağrılar oluyor ara ara.
İlk hamileliğimde yerleşme kanaması yaşamamıştım bunda da henüz yok canım herkeste olmuyor

Canım reglden 10 gün onceden beri benimde kasık ağrım vardı dün bat günümdü. Bugün ilk kez kasık ağrım yok. Sanırım yerlesmeye basladi bebisim. Beta hcg kac canim senin

Canim ben 3 ay önce düşük yaptım Allah tekrarını yaşatmasın. Benim ilk 3 4 damla kahverengi leke geldi. Sonra akşamına şakır şakır kanamam başladı bence senin yerlesme kanaması. Ama sen tabiki ptesi errrrkenden dr a git sakın sakın ihmal etme.

Öncelikle çok üzüldüm canım, inşallah bundan sonra sağlıklı gebeliklerin olur. Değerin düşmeye bağlaması kimyasal olduğunu gösterir. Dış gebelikte az da olsa artmaya devam eder. Yarın tekrar kan ver
Hayırlı olsun canım, kahve leke çoğu kişinin başına geliyor, kırmızı olmadıkça sorun yok ama muhtemelen doktorun progestan başlar. Yarın ilk kontrole git ihmal etme
Hayırlı olsun canım, ağrılar çok normal, hiç korkma. Çok şiddetli yırtılır gibi ağrı olmadığı sürece endişelenme

Merhaba Çarşamba günütest yaptım pozitif mide bulantısı dan anlamistim şok geçirdim oturup ağladım baya bir buçuk yaşında kızım var pcosum asla ilaç kullanmadan olmaz diyordu Dr lar ona rağmen emziren annelerin kullandığı ilacı kullanıyordum ya sadece iiki gün içmedim . psikolojik olarak bitik durumdayım . Yeni yeni kendime gelmiştim tek büyüttüm kızımı çok zorlandım şimdi düşündükçe kötü oluyorum ya . Olumsuz çok şey dedim kusura bakmayın . İçimi dökmeye ihtiyacım vardı .

Canım üzülme lütfen geleceği varmış bebeğinin. Diğeri gibi o da senin canın olacak, birbirlerine yoldaş olacaklar. Şuan düşünmek zor geliyor ama bir kolaylık verir Allah, doğana kadar diğeri de 2,5 a yaklaşır rahat edersin inşallah

Canım kaç haftalıkti bebeğin ben 2 ay önce 12 haftalık bebegimi kaybettiim

Canim öyle düşünme bende diğer bebegimi oğlum 1.5 yaşındayken korunurken hamile kalmıştım hiç sevinmedim hiç istemedim 3 ayında da kalbi durunca yerle bir oldum hep kendimi sucladim hala vicdan azabı çekiyorum

Gittim canım 5+6 haftalık gebeymişim 1 haftadır lekelenmem var diyince doktor hemen Protestan verdi günde 2 kez kullanıcam ama sadece kese gözüktü bebek varmı dedim yok şuan erken dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…