2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Canım benim bı hafta kaldı doğuma bende de gece uykusu yok dün 4 de uyudum. kahvaltıdan sonra bı uykum geliyor tatlı tatlı uyuyorum o zmn
Ay hic uyumadim daha ama moralim cok bozuldu.
Annem yurt dışında yaşıyor cuma günü geldi, neyse ben kvdelere doğum tarihini dedim doğumda olmak isterseniz dedim. Neyse sabah geldi. Ama baya baya annem varken kalacak bu sacma geliyor. Ben ilk hamileliğimde çok stresli geçirdim bunda güzel ve mutlu hamilelik yaşadım ama lohusa şeyim pis olacak sanirim.. ben annemdem isterim herşeyi ne gerek yani eşim evde olack,annem olack yani cok şaşkınım düşünememesini anlayamiyorum. Annem yemek yapmaya kalkti,o da geldi aynı yemeği yapmaya çalışıyor, dedim siz ikiniz neden birlikte yemek yapıyorsunux hemej biter diyor ama saçma çünkü annem taa nerden gelmiş bakmaya ve ben bütün yaz dedm böyle biri değildi ne oldu anlamadım ya. Strese girdim. Annem yapma olsun diyor. Ama olmuyor

Canım bence bi git gözük bebek susuz falan kalmasın Allah korusun, tedbirini al içinde rahat eder

Kizlae buraya güzel haberi vermeye geldim çok şükür kızımın enfeksiyonu düşmüş baya solunum cihazından da ayırmışlar sadce oksijen veriyorlar onuda 2.3 güne kaldıracağız yarın mama ya da anne sütüne başlatacağız dediler dua eden herkesten Allah razı olsun 6 gundur ağlıyordum şimdi sevinçten ağlıyorum

Keşke farklı şehirde olsam, zırt pırt gelmezdi. Evi 15 dk uzakta ama 1 hafta kalmaya gelmiş. Alıştık bakıyoruz biz dedim ama git diyemiyoruz. Allahtan sabır diliyorum..
Hey Allahım yakinsa siz demeden kalmasına ne gerek var ki . Bizimkiler Cook uzakta o yüzden gormezden geliyorum bende .yakin olmak zor ya
Uzaktan bile bazı laflar dokunuyor insana

Benimki yabancı damat o yüzden bilmiyorum ama sanmıyorum böyle bir adet olduğunu

Bir de aklıma takılan Ha-ri tırnak o kadar erken kesiliyor muydu ya unuttum ben yanlış mı hatırlıyorum hemen kesilmiyordu sanki
Bazı bebekler çok uzun tırnaklı doğuyorlar, yüzünü incitmesin diye mecbur kesmek lazım ya da eldiven bizde sadece makas var iki kişi yaparız bu işi, minik parmakları acımasın birimiz tutar birimiz keseriz gibime geliyor

Yaaa çok sevindim canımmm
Zaman hızlıca gecer artık bu güzel haberden sonra hemen kavuşursun inşallah yeter artık hamilelikte yeterince tedirgin oldun mutlu son gelsin artık

Canım yakinsa eğer kayınvaliden kalması çok gereksiz. Mesela benim kayinvalidemler uzakta onlar kalacak bizim evde annem kalmicak evi 150 metre ötede annemin gider gelir.
Eşin söylese anne ihtiyaç yok kalmama yorma kendini biz hallediyoruz desesimdi kayinvalideni tanımıyorum belki kakışmak için kalıyordum belki gelin kalmazsam alınır, bakmadı der diye kalıyordur.
Eğer ikinci ihtimalse söylerseniz boşa kalmamış olur.
Mesela benimkiler tam doğum yapcagim zaman gelcekler zor olacak diyordum geç gelirsek ben alınırım diye düşünüyorlarmis

Yaaa çok sevindim canımmm
Zaman hızlıca gecer artık bu güzel haberden sonra hemen kavuşursun inşallah yeter artık hamilelikte yeterince tedirgin oldun mutlu son gelsin artık
Ay amin amin hiç deme kızım dünyaya gelmeden çekme başladık yine de buna da şükür attalattik çoğu seyi simdi eve gelmesi kaldı mutlu sonu bende sabırsızlıkla bekliyorum inan

Bende öyle sancı sıfır doktor yürüyüş yap dedi yoksa suni sanci yaparız çok yakında dedi. Sana özel tavsiye de bulundular mı? Gerçi senin iki haftan var daha
Benimde hiç sancim yoktu son 2 hafta hurma 1hafta kala merdiven inip çıktım çok baya ondan sonra sancilarim başladı ama ben yine açılma az oldu diye suni sancida yedim onun sayesinde doğurdun yoksa gelmiyordu

Kızlar hastanedeyim sabahtan beri ( çok sıra oluyor burada, önce nst yaptılar sonra doktor gördüm, sonra ikinci doktor açılma var mı baktı ve yoktu) , tam herşey yolundayken, sonra tansiyonumu ölçtüler, yüksek olduğu için arayla 4 kere ölçtüler.. Şimdi bu yüzden hastanede yatış verdiler, tansiyonu sıkı takibe alıyorlar. Bugün yarın doğum olucak, önce suni sancı deneyecekler. Dualarınız bizimle olsun çok ağladım şimdi karışık duygular içerisindeyim.

Kızlar bugün 39+3 de 4 kiloyu geçmiş doktor sezeryan kararını bana bıraktı .bi kaç güne gelcek gibi görünmüyo dedi.bi hafta daha beklesem hem 40 ı geçecek hemde kilo artçak.bende yarın için sezeryana gün aldım.doğru mu yaptım bilmiyorum.normal gelcek gibi bekledim hep ama artık dayanamadım .şimdi biraz heyecan biraz endişe dualarınızı bekliyorum

Biz ankaradayiz onlar 50 km ilçedeler. Şuan cok tuhaf hal ins görür gider. Esim demeli ama bilmem. Dua edin güzel geçsin lohusalık

Allahım çok şükür inan sana bişey yazmaya bile elim varmadı bol bol dua ettim yoğunluktan sürekli de giremedim şuan bunu okudum ya nasıl keyfim yerine geldi binlerce şükürler olsun Rabbim kimseyi bekletmesin öyle valla evde ikinizde sağlıklı olup geldi diye yazdığını da göreceğiz hadi bakalım geçiversin şu zaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…