2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Aynı bende 39.haftaya girince bı ağırlık geldi ekstra. Tuvalet olayına yardımcı olsun diye bugün anneme hoşaf yaptıracağım yarın dedim getiriver 2gün önceden içmeye başlayayım. Zaten dogumdan sonrada yaparız. Sende istersen yap bugün yarin içersin. Eşine bile tarif etsen yapar sen doğra meyveleri gerisini o koyar ocağa zaten

İnşallah hepiniz sağlıkla kavuşacaksınız böyle duygusal olman çok normal ben kocaman adam eşim arkada öyle hafif duygusal kalınca bile üzülecek moddayım geçtim ki evlat ama biz iyi düşünelim sen kendine gelince iki kuzun da yanında olacak mis gibi evinize döneceksiniz benim de 36. Haftam Allahım nasıl güzeldi sanki hiç hamile değişim o sayede tüm evimin işi bitti buzluğa ikramlık bile attım ama artık suyumu aldığıma şükür moddayımbari doğuma kadar ağzına ara ara kuru kaysı at belki onun da faydası olur benim o sorunum yok magnezyum kullanınca şimdilik
Sen aç git son kontrole belki kavuşursun öyle geldi içimden. İyi olur fırsat bulursam girerim. Giremiyorsam bilki fenalardayim
Zaten aç gel dedi sus fenalarda olmak yok en fazla minikler ile telefonu eline alamamış olacaksın biz böyle düşünelim

Ben sürekli kayısı hoşafı yiyorum zaten canım kabızlığimdan sebep ama dediğin gibi birazda meyvelerden yapayım yada vişne yapayım. Ben yazdan marmelat ypmistim kayısı onu sulandırıp içiyorum meyve suyu gibi iyi olur hazır elimin altında. Hastaneyr de kuru kayısı götürüyorum ıslatıp yiyip icicem suyunu iyi geliyormuş birde rezene koydum çayını yaparım

Canım şekerli su mamadan daha mi iyi, sütun eve gidince hemencecik gelir merak etme duş alirsin, rezene çayı humana vardi simdi vardir hala herlade. Hoşaf gelir onu merak etme ama çocuğa yazık şekerli su ile beslemeyin. Kaşıkla mama versen emzirsen zaten alışmaz. Olmasin tabi ama hiç sütun gelmese mama vermeyecek misin?

Bende günlük çıkamıyorum wcye ne zamandır, hani magnezyum vardi bağırsak çalıştıran ondan icsek nasil olur doğumdan sonra

Bende günlük çıkamıyorum wcye ne zamandır, hani magnezyum vardi bağırsak çalıştıran ondan icsek nasil olur doğumdan sonra
Bence içebiliriz ya. Hamileyken kullanılan sey emzirirken de kullanılır gibi geliyor. Ben de kronik kabızım daima. Magnezyum alalı güzeldi hersey.

Sizin belli oldu mu doğum tarihi? Sezeryan mi Ankara'daydiniz heralde nerde doğum yapacaktinz?
Çocuk doktoru ayarladiniz mi?
Normal dogum canım da belli değil henüz bebek azcık iri daha dogrusu kafası büyük doktorum ne derse onu yapcam medicalpark keciörende yapacağım. Ya cocuk doktoru olayını biz de düşünüyoruz daha. Doğunca sağlık sigortası yapsak diyoruz sonucta ilk yıl cok gidiyoruz ya kontrollere.

Oğlumu geçen Medicanada İbrahim sinan buğur a götürdük genel bir kontrol için iyi gibiydi. Yorumları iyiydi biraz kalabalıkti. Biz hafta sonu ilk saate aldık ama geciktik biraz cok doluydu bekleme salonu.

Oğlumu geçen Medicanada İbrahim sinan buğur a götürdük genel bir kontrol için iyi gibiydi. Yorumları iyiydi biraz kalabalıkti. Biz hafta sonu ilk saate aldık ama geciktik biraz cok doluydu bekleme salonu.
Ya biz sincanda oturuyoruz normalde uzak olsun istemiyorum biraz da. Keçiören ne alaka deme normalde gülhanede calısıyorum ben o yüzden oraya gittim .

Ya aslında gulhanede de saglam bebek polikliğini vardı. Oğlumu hep oraya götürmüştüm. Şimdi çok kalabalık diye tercih etmedim. Sincan tarafında da alife koru falan var oralardan bi doktor bakacağız artık.

Gecenlerde batıkent medicalparka da oglumu götürmüştüm doktor ismini hatırlamıyorum ama aşırıı kalabalıktı. Sanki devlet hastanesi gibiydi orayı beğenmedim bak.

Biz de yakiniz size bizde Elvankent banka bloklarında oturuyoruz. A life cok yakin bize. Siz işe giderken trenle mi gidiyorsunuz arabanizls mi:)

Allah allah canim neden oyle oluyor ki acaba .sen kv bosver bebegine odaklan . Kulak aşinaligi olarak bazen anne sutunun bebege kotu geldigini duymustum alerji gibi. Acaba oyle bir sey mi ki ? Testi ondan mi yapacaklr.
Evet canım annem 4 çocuk kaybetti bu nedenle süt zehirlemiş Banada yapacaklar

Biz de yakiniz size bizde Elvankent banka bloklarında oturuyoruz. A life cok yakin bize. Siz işe giderken trenle mi gidiyorsunuz arabanizls mi:)
Aa cok yakınız hem de banka bloklarının karsınındaki a101in alt tarafındayız biz de

Servisimiz var onunla gidip geliyorum. Ama dogum iznim bitince arabayla gidip gelirim sanırım. A life de bir doktora götürmüştüm oğlumu minyon bir bayan doktordu memnun kalmıstım. Neslihan mıydı adı tam bilemedim. Ama iste sigorta yaptırmak daha uyguna gelecek sanırım cunku muayene ücretleri cok artmıs

Normalde özel hastanelerde bir yıl çocuk ücretsiz kontrolleri olmuyor mu? Ablamda sağlık sigortası vardı özelde yaptı 1 yılda bebek o hastanede doğduğu için ücretsiz tedavi edildi hep

Normalde özel hastanelerde bir yıl çocuk ücretsiz kontrolleri olmuyor mu? Ablamda sağlık sigortası vardı özelde yaptı 1 yılda bebek o hastanede doğduğu için ücretsiz tedavi edildi hep
İşte o sigortadan yaptırmalı canım. Ben dogum paketi aldım ozel sigorta yaptırmadım cunku daha yüksek çıkıyordu hamile kalmıs olduğum için.

Kızlar nisanim geldi ebeyi aradım tanıdık acile git dedi.yatis yarındi zaten. Nasıl bir süreç bni bekliyor bilmiyrm dua edin olur mu?
Nişan dediğin nasıl bişey peki nasıl anladın, hadi bakalım ikinci doğumun o kadar güzel geçsin ki ilkinde yaşadığın ne zorluk varsa hepsini unuttursun, buraya kızlar gerçekten çok kolay geçti ikimiz de iyiyiz demen de nasip olsun bizi habersiz bırakma

Bizim anlaşma var medicanayla yani cok yerle varda en uygun orasi bize orada yaptırabiliriz suanda bende bilmiyorum.

Kızlar nisanim geldi ebeyi aradım tanıdık acile git dedi.yatis yarındi zaten. Nasıl bir süreç bni bekliyor bilmiyrm dua edin olur mu?
Nasil ki nişan , yalniz genelde sey diyorlar nişan doğumun yakin oldugunu ama hastaneye gitmeye gerek olmadığını ama tabi sen zaten yarın yatacakmişsin git bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…