2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Canim allah senin de yavrunun da yardimcisi olsun. Sakin olmaya calis. 35 hafta bitmis, en kotu senaryoda bile bebisi alsalar Allah’in izniyle buyuk oranda kurtarmis kendini. Duaciyiz, sen de dua etmekten vazgecme
Amin Canım. Hep dua ediyorum sağlıklı olsunlar. Zor günler su gibi geçsin gitsin anı olarak kalsın biz büyüdüklerini görelim insallah

Allah yardımcın olsun canim ne yapacaklar peki ne kadar böyle takip tansiyonun şekerin kaç cikiyor
Arkadaşlar ben de doğurdum, herkes dağlıkla kucağına alır inşallah .
Gözün aydın cabimm

Bence de rahat hissediyorlar.
Bende oksapar kullanıyorum. Doktor eğer normal doğum düşünüyorsan 12 saat önce kesilmesi lazım, sancın olur, bebeğin hareketleri azalır, suyun gelir. İğneni yapmadan gel saat kaç olursa olsun dedi.
Bende her gün evde oksapar yapsam mı yapmasam mı tedirginliği yaşıyorum. Sonra yap gitsin bugünde deyip yapıyorum

Allah yardımcın olsun canim ne yapacaklar peki ne kadar böyle takip tansiyonun şekerin kaç cikiyor
Sağol canım. Tansiyon genelde 13 8 ama 14 9 15 9 da oluyor. Şeker ise sınırda insulinle ..Esas sorun bebeğin gelişiminde geriye düşmesi. 3 4 gun buradasin dedi doktor. Gidişata göre karar verecekler sanırım.

Sağol canım. Tansiyon genelde 13 8 ama 14 9 15 9 da oluyor. Şeker ise sınırda insulinle ..Esas sorun bebeğin gelişiminde geriye düşmesi. 3 4 gun buradasin dedi doktor. Gidişata göre karar verecekler sanırım.
En azından gözetim altindasin acil bişey olsa müdahale edilir. Buraya kadar geldik hayırlısıyla sonunda hepimiz bebeklerimize hayırlısıyla kavusalim

Doğum yapan anneler, bebeğin el yüz ayak ateş ölçümü normal 36.5 ama alnı kafası 38 derece. Battaniyeye çok sarmışız, ev kaloriferli, kundak yapılmıştı 2 şer kat giyilmişti. Eskiler böyle görmüş heralde. Ben de karışmamıştım.Vücudu 38.3 ten 2 saat sonra 37 e sonra 36.5 a düşürdük ama kafası hep 38 olması normal mi. Kafayı yicem. Sabah olsun dr a götüreceğim. Gece acilde kan almaktan başka bişe yapamazlar. O sırada daha çok hasta olur diye götürmedim. Saat başı emziriyorum ateş olmasın diye. Başına gelen var mı

Selam arkadaslar 4 ocakta acil sebebi ile sezeryanla dogum yaptim 39+4 gunluktuk masallah yavrum 4.300 kg dogdu. Sorun su ki hala sutum gelmedi mama veriyoruz ve cok uzuluyorum. Doktorlar hemsireler bebegi emzire emzire sutun gelecek sabret diyorlar, biberon, mama kullanma taraftari degiller. Anne sutunun faydalarini anlatip duruyorlar ya tamamda sutum yok sutum dedikce emzir diyorlar napacam bilmiyorum emziriyorum bos memeyi sonrasinda mamayi veriyorum kafayi yiyecem piskolojim bozuk agliyorum Varmi bi oneriniz anneler?

Önceden bu saatlerde mide yanması ya da dış ağrısı yüzünden uyanırdım şimdi de iposu emzirmeye uyanıyorum sanırım kaderim uykusuzluk benim
İpegimizi sabırla çok bekledik dileek o yüzden mecbur herşey yapılacak onun için naptın kardeslerin arası düzeldi mi ipeği kabullendi mi

Stres yaptıkca daha cok gelmez sutun canım rahat ol. Hem bebişin kilolu dogmus sutun olsa da takviyeye devam etmelisin sarılık ihtimali bitene kadar

Hayırlı olsun. Hemşire de cocuk dr u da gelip görünce, emzir üzerine de mama ver dedi. Hatta oraya sıcak su ve mama koydular (aptamil), 2 saatte bir yaptım. benim emzirerek, hoşaf çorba su kahve meyve suyu ile 3. Günümde geldi. Ama bebeğim ateşli bu gece. Mama vermedim sürekli süt içti, emdi. Vücut iyi ama kafa 38 derece. Ne yapacağımı şaşırdım. Ateş ölçerle yanlış mı oluyor anlamıyorum. Oysa rahat görünüyor, emiyor, nefes alıyor.. Hiç uyumadım benim de psikolojim bozuk

Hafif enfeksiyon geciriyor olabilir canım bol bol emzir. Oglum 20 günlükken babasından grip kapmıstı. Doktor hicbirsey vermemişti sadece emzir burnunu temiz tut demişti

Hafif enfeksiyon geciriyor olabilir canım bol bol emzir. Oglum 20 günlükken babasından grip kapmıstı. Doktor hicbirsey vermemişti sadece emzir burnunu temiz tut demişti
Bebeğim 3 günlük Eşim hasta 4 gündür, evde maske ile geziyor. Saat başı emziriyorum. Başka yapacak birşeyim yok. Çaresiz kalıyorum. Burnu açık nefes alıyor, emiyor, rahat uyuyor, ama ateş alnında yüksek çıkıyor.

Kızlar merhaba ben Mart annesi olacağım inşallah.. Bebek doğunca insanların gelip öpmesine nasıl karşı koydunuz var mı bir yöntem. Aşırı duyarsız olanlar var bu konuda. Malum her hastalık var şuanda :/

Ben bile açık bir yerinden öpmedim. Gelene direk söyledim. Doğumdan önce de söylüyordum. Gülüyorlardı. Olsun onlar için tehlikeye atamam. Buna rağmen ateşli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…