2023 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    226
Maşallah güzel geçmiş sağlıkla kavuşmuşsunuz bundan sonrada güzel gunleriniz olsun inşallah hep

Sezeryan ağrısı geçti mi rahat misniz?
Benim ağrı esigim biraz yüksek canım. Ben eve gittiğim de sezeryan ağrısı değil başka sorunlar beni mahvetti benim ameliyatı baya problemli geçti. Sadece sizi var hafif sezeryan bolgesin de onun dışında iyiyim. Ben bol bol yürüdüm ilkinde de bunda da. Belki de o yüzden biraz daha hızlı iyileşmiş olabilirim

Takipte olman iyi canım insallah ikinizde sağlıkla çıkarsınız evinize

Ay yerim yaaa,kıskanmış çok.
Benimki daha kucukken kardes ister misin dedigimde daha duygusal seyler soylerdi. Mesela gozleri dolarak bi de surekli memeni emerse demisti,meme cok onemli onlar icin
Simdi anasifi kendi sosyal ortami var,arkadaslarinin hep kardesi var normal geliyor o yuzden surekli dogsun istiyor bakalim dogunca tepkisi nasil olucak
Insalah seninki de krese baslayinca farkli olucak. Ama bu sene baslamadigi iyi olmus canim. Ilk basladigi zaman cok hastalaniyorlar cok yipranirdin hem de bebege de gelirdi.
Etkinliklerde diger cocuklarla sohbet et senin de kardesin var mi bak onunda kardesi varmis cok seviyormus felan gibi belki kafasinda normallestirir durumu

Bize anlst canım rahatla neyi tsktin kafaya ilk doğum dimi senin

Öyle yapıyoruz canım valls zaten maddi olarak bu yıl kaldıracak gücüm yoktu bir de hastalik olayını düşündüm... en azından seneye bebekte büyümüş olur biraz. Benim oğlan 4 ay emdi sadece beni o yüzden meme onda çok önemli değil ama benin paylaşmak istemiyor çok kıskandı çok. Zamanla alışır inşallah ya

Biliyorum kuzum o acı ayilma süreçlerini. Ama malesef kötü bı hikayem var spinalde de tutmadı bende sonrasında omurilikte sıvı kaybı oluşmuş eve çıkınca çok zor günler geçirdim o yüzden travma bıraktı spinal diyince bile elim ayağım titriyor ama kimseden böyle bı hikaye duymadim ben malesef aneztexi doktorunun gazabına uğradım.
Genelde olan biksc kişi ile konuştum onlarda gayet iyiydi diyorlar bende ikiside zor oldu yada ikiside biraraya geldi diye öyle oldu bilmiyorum iyi şeyler duymak istiyorum o yüzden burdada herkes çok memnun ne güzel

Kesinlikle yatış verilmesinden memnun oldum insan kendini daha güvende hissediyor. Bir bebek kilo almadan devam edebilir mi anne karnında? Bunu merak ediyorum. Doktora sorucam. Insallah tek istegim bu su anda..cok teşekkürler
Bebek hic kilo alamiyorsa eger bekletmeden almalari daha iyi diye biliyorum ben. Hastanede oldugun surece doktor bunu takip edecektir diye dusunuyorum. Neyse ki alsalar bile kritik haftalar coktan gecti, disarida guzelce buyumeye devam eder.

Gozun aydin canim bol bol helva ye ve sutunun olmadigini nerden biliyorsun elinle sagmaya calistiysan gelmez bebek cektikce gelir elbet ve asla stres yapma cok etkiler. Sut masaji yap bol bol goguslerine cok az geliyordur belki ondan boyle hissediyorsun hem olmasada mama var ikinci secenek gelene kadar idare edersin

Opmeyin suan cok hassas diyin bu senin en dogal hakkin kimsenin kucagina bile vermeyin istemedikce ve bunu kibar bir dille soyleyinalinan alinsin bence

Anladım canım hayırlısı olsun hakkında tabii ki senin için en sağlıklısı ne ise o şekilde olsun

Canım sakın dinleme onları mama da ver, sonra benim bebiş gibi doğdugunun 2. Günü 5 olan sarılık değeri 10 a yükseldi. bebeğim 3 gün olmayan sütü emeceğim diye yorgun düştü , %10 dan fazla dogum kilosu kaybetti. Kocam beni dinlemediği için çok pişman ama olan oldu işte. Çok şükür evde toparladık

Oksapar zaten ayrı ama coraspirin 7 gün önce kesilmesi lazım her atışta Allahım ne olur 7 gün aksiyon olmasın diyorum resmen sen de oksaparı doğumdan sonra 15 gün daha kullanacak mısın peki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…