2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Benimde ortada gozukuyor bide bana asagida gibi geldi ama doktor bisey demedi
İlk 3 ay hepsi aşağıda oluyo canım 3 aydan sonra yukarı çıkıyolar, ama düşük riski olanların ekstra baya bi aşağıda oluyo. Doktor böyle bi şeyden bahsetmediyse sorun yoktur

Süper ben de yarın gidiyorum ve aynı gündeyiz 🎈🎈
Erken gittiğimi düşünüyordum ama umut oldunuz 🌈
Insallah guzel haberlerle geliriz 🙏🙏 mart annelerine de yazdim duyabilirsiniz ya da duyamasaniz da doktor kalp atisini gorebilir dediler biraz cihazin kalitesiyle de alakaliymis

Kızlar bir şey sorabilir miyim

Özel hastanefe muayene sonrası 10 gün içinde kontrol hakkı var ya, mesela yarın 9.gün ve ben o kontrol hakkını kullanıcam diyelim yarın duyamadı ertesi gün gel yine dedi (10.gün oluyor) ikinci kez kontrol hakkı kullanabiliyor muyum?

Kızlar bir şey sorabilir miyim

Özel hastanefe muayene sonrası 10 gün içinde kontrol hakkı var ya, mesela yarın 9.gün ve ben o kontrol hakkını kullanıcam diyelim yarın duyamadı ertesi gün gel yine dedi (10.gün oluyor) ikinci kez kontrol hakkı kullanabiliyor muyum?
Hayır canım 1 defa kullanabiliyorsun

bebeğin boyutu 17-18 mm olunca kalp atışı duyulur yazmış ya arkadaş, hesapladım yarın 15,5 oluyor benim her gün 1 mm artıyorsa demek duyamıcam yarın
Bi gün sonrasına al randevu canım. Bi de cihazdan cihaza değişebilir bence. Kaliteli bi cihazsa daha bile önce duyulabilir

Bi gün sonrasına al randevu canım. Bi de cihazdan cihaza değişebilir bence. Kaliteli bi cihazsa daha bile önce duyulabilir
Eşime diyorum ama aradaki 1 mm ne fark edecek gidelim işte yarın diye tutturuyor.
Bilmiyorum ki cihaz iyi mi inşallah öyledir 😝
Sen öyle yazınca bi endişe aldı beni
Bakalım bu akşam gidenler duyacaklar mı

X