2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Aramız iyi hamdolsun bi sıkıntı yok ama benim de annem babam var hangi birinin ismini koyalım dimi ama

DİKKAT DİKKAT DİKKAT
Herkes okusun diye böyle yazdım. Kaç gecedir tam uyuyacakken aklıma geliyor kalp atışı görmeye gittiğinizde lütfen doktora söyleyin sesi duymama gerek yok diye sadece görmem yeterli şeklinde.
Çünkü ultrasondan size ses gelirken çocuğa da ses dalgaları gidiyor ve yüksek bir ısı oluşuyor. Bu bebeğe zarar verebilir.
En az 10. Haftaya kadar sese gerek olmadığını söylerseniz iyi olur. Aklıma gelmişken söylemek istedim.

Değerlerimiz cok yakın ins çarşamba gorursun

Canım benide yazar mısın
Yaş 30
Kilo 93
İlk gebelik
Hatay
Son adet tarihi 1 temmuz

Ama senin adet tarihin bana göre bir hafta önde, geç yumurtlama değilse bir hafta öndesin diye düşünüyorum.
Sat 29 Haziran benim. Şuan 5+5
Benimde bugün 5+5 bende çarşamba akşam gideceğim inş kalp atışı görünür ikimizinde
Benim komşumun kayınpederi benim ismimi verin diye biraz zorlamıştı. İnş. Aileler karışmaz kimseye

Canim bunu bilmiyordum ve şaşırdım, internetten baktığımda kimisinin bakilmis kimisinin bakilmamis, direk doktora söylemek lazım o zaman istemiyorum diye açabilir çünkü demi, daha neler ogrenecegim

Kızlar benim doktorum progestan vermedi bana neden acaba

Kızlar benim doktorum progestan vermedi bana neden acaba
Gerek görmemiştir canım ne güzel işte ben kan sulandırıcı kullanıyorum ilk gebeliğim boş gebelik olduğu için önlem amaçlı Dr um kan sulandırıcı iğne ve hap verdi. Progestanı da bu nedenle verdi sanırım

Benim daha ilk gebeliğim.neye bakıp kan sulandıcu veriyor neye baktırmak lazm bana sadece beta ve progesteron baktı

Şu an bakılması gerekenlere bakmışlar zaten. Progesteron kaç çıktı iyi çıkmış ki vermemiş sanırım
27 temmuzda 40 1 ağustosta 60 çıktı. Ben çok paniğim sürekli söylüyorum sakin ol diyorsunuz ama olamıyorm. Kese gözükmezse kalp atışı olmazsa diye perşembeyi bekleyemicm sanırım

27 temmuzda 40 1 ağustosta 60 çıktı. Ben çok paniğim sürekli söylüyorum sakin ol diyorsunuz ama olamıyorm. Kese gözükmezse kalp atışı olmazsa diye perşembeyi bekleyemicm sanırım
Canım 1 düşük 1 kimyasalım var içimde hep korku ama bebeğe bir şey olacaksa oluyor, doğacaksa ne olursa olsun doğuyor nasip. Hiç stres yapma gebeliğin tadını çıkar. Mutlu olmaya bak olumlu düşün stres sana da bebeğine de zararlı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…