2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Hayırlı olsun :) şimdi işin yoksa sonu "ra" ile biten isim bul :)
Şaka bir yana sizin bize ogreteceginiz çok şey vardır Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin
Ben de kızıma böyle hapı bırakır bırakmaz hamile kalmıştım. İkincisi 18 ay bekletti :)
Evet isim konusunda uğraşacağız gibi.Cok teşekkür ederim inşallah yardımcı olabilirim.Allah razı olsun, evlatlarımıza hayırlı saglikli ömür versin 🌼

hemsire hemsire
Merhaba değerli anne adayları,​

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfa
sında (tıklayın)hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebileceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiye'de bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza (tıklayın) girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 24-03-2023

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebileceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından da kendiniz hesaplayabilirsiniz.

ANNE ADAYIANNENİN YAŞISON ADET
TARİHİ
ŞEHİRKAÇINCI ÇOCUKİLK KİLOİSİM
CİNSİYETİ
GERÇEKLEŞEN DOĞUM TARİHİ
B BarbieveKen
33​
22 Haziran​
İstanbul​
1​
58​
@Nare196
26​
25 Haziran​
Hatay​
1​
55​
@NastenkaAleksey
32​
27 Haziran​
Balıkkesir​
1​
55​
@ipti
30​
27 Haziran​
İstanbul​
2​
82​
@Mei-chan
30​
26 Haziran​
Mersin​
1​
67​
@cankus_
30​
28 Haziran​
3​
73​
ejce ejce
32​
29 Haziran​
Bursa​
1​
49​
@gebelikyolunda
26​
29 Haziran​
1​
56​
A AloeeVeraa
30​
29 Haziran​
İzmir​
2​
60​
Papatya0593 Papatya0593
29​
30 Haziran​
Ankara​
1​
62​
@E B R U
26​
30 Haziran​
Bursa​
1​
55​
@Hemsiree2e
28​
1 Temmuz​
Çanakkale​
1​
82​
kayramberamveram kayramberamveram
30​
2 Temmuz​
Ankara​
4​
90​
@Rprnn
26​
4 Temmuz​
1​
55​
@laviniaam
28​
4 Temmuz​
1​
60​
@sultansultan90
30​
4 Temmuz​
İstanbul​
1​
60​
@Niqu
34​
6 Temmuz​
Tekirdağ​
1​
57​
@kertenkelebekim
30​
6 Temmuz​
İstanbul​
1​
60​
25​
6 Temmuz​
Tekirdağ​
2​
65​
@manolya2909
26​
7 Temmuz​
Adana​
1​
60​
@Anne adayi48
29​
7 Temmuz​
Muğla​
1​
94​
@Z e r d e c a l
29​
9 Temmuz​
İstanbul​
1​
62​
Kuzum benim kilom 43 🥰🥰
49 girmişsin 🙈

Evet isim konusunda uğraşacağız gibi.Cok teşekkür ederim inşallah yardımcı olabilirim.Allah razı olsun, evlatlarımıza hayırlı saglikli ömür versin 🌼
Kızlarınızdan birinin adı Vera sanırım, şu an aklımızda olan kız isimlerinden biri Vera 🌺 nasıl bi kız Vera 🥰

Ama senin adet tarihin bana göre bir hafta önde, geç yumurtlama değilse bir hafta öndesin diye düşünüyorum.
Sat 29 Haziran benim. Şuan 5+5
Biz tam olarak aynıyız ama benim geç döllenme 3-4 gün geride diye düşünüyorum, bakamım çarşamba göreceğiz ne durumda

İlk kez çarşamba mı gideceksin? Ben 13. Gün yumurtlamadım bence genelde öyle oluyordu zaten 10. Gün geleceğini anlamıştım.
Geçen salı gittim ama geçen pazartesi değerim 207 ydi, çarşamba 565 oldu. Yani salı kese görünmedi haliyle. Rahim güzel kalınlaşmış kimyasalda bu kadar kalınlaşmaz genelde dedi. Aslında bugün için çağırdı keseyi görmeye ama ben çarşambaya aldım randevu garanti olsun diye

İsim deyince bugün ilk isim olayımı yaşadım 😅 kaynanam telde kayinbaban diyor ki acaba kendi adını kastederek atıyorum ahmet mi geliyor yoksa kaynanamin adini kastederek aysemi geliyor dedi dedi, bende tabi şaka kızım bu dedim kendi istediklerini koyarlar dedim diyor, ama bunu bu şekilde anlatması bana manidar geldi , demek ki bekliyorlar.

Geçen salı gittim ama geçen pazartesi değerim 207 ydi, çarşamba 565 oldu. Yani salı kese görünmedi haliyle. Rahim güzel kalınlaşmış kimyasalda bu kadar kalınlaşmaz genelde dedi. Aslında bugün için çağırdı keseyi görmeye ama ben çarşambaya aldım randevu garanti olsun diye
Bugün bence görülür yarın da görünür kesin diye düşünüyorum karından mı baktı acaba?

Sat a göre gecikme yok gibi görünüyor benim ama kalp atımı için erken mi diye evham yapıyorum 🙈🤭

Bugün bence görülür yarın da görünür kesin diye düşünüyorum karından mı baktı acaba?

Sat a göre gecikme yok gibi görünüyor benim ama kalp atımı için erken mi diye evham yapıyorum 🙈🤭
Evet karından baktı vajinal bakmadı. Hesabıma göre bugün 3500 lerde falan olması lazım değer. Çarşamba inşallah kesin görünmesi lazım.
Sat la uyumlu gidiyosa 6+1de kalp atışı duyulur canım senin büyük ihtimalle

İsim deyince bugün ilk isim olayımı yaşadım 😅 kaynanam telde kayinbaban diyor ki acaba kendi adını kastederek atıyorum ahmet mi geliyor yoksa kaynanamin adini kastederek aysemi geliyor dedi dedi, bende tabi şaka kızım bu dedim kendi istediklerini koyarlar dedim diyor, ama bunu bu şekilde anlatması bana manidar geldi , demek ki bekliyorlar.
Herkes çocuğuna istediği ismi koyar ya hemen araya kendilerine karıştırıyolar 😅

Bekliyorlar kesin nüfusa yazdırmadan yalnızca göbek adı olarak bi güzellil yapabilirsiniz aranız iyiyse tabi 😋
Öyleyse aynı olabiliriz ama doktorum bana vajinal baktıktan spnra kese görünce bir yorum yapmadı mm ile ilgili kalp atımına gün verdi direk 10 gün sonraya işte
Ben de karından da kese göründü
Vajinal daha rahat göründü dedi
Bana da özel bişey demedi aslında
Haftaya bi daha gel dedi hatta kalp atışını duycaz falan bile demedi tam, gel dedi gelcem dedim😂

X