2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Canim bunu bilmiyordum ve şaşırdım, internetten baktığımda kimisinin bakilmis kimisinin bakilmamis, direk doktora söylemek lazım o zaman istemiyorum diye açabilir çünkü demi, daha neler ogrenecegim😅
Evet söylemek gerekiyor canım :)
Kullanıcı adınız neden ipti acaba merak ettimm benim ismimin kısaltılmışıda :) ismimde bayağı değişik
Kızım bebekken ıslak mendile ipti diyordu tek sebebi bu 😂😂

Kızlarınızdan birinin adı Vera sanırım, şu an aklımızda olan kız isimlerinden biri Vera 🌺 nasıl bi kız Vera 🥰
Kayra ile Bera erkek ,Vera kız evet.Tam adı Zeyneb Vera.Cok akıllı ama bi o kadar uyanık ve hareketli.Bazen şımarık bazen uslu🤭 Bi şekilde hedefine ulaşır ve aslan burcu olduğu için yonlendirilmez yönlendirir 🤣

Kayra ile Bera erkek ,Vera kız evet.Tam adı Zeyneb Vera.Cok akıllı ama bi o kadar uyanık ve hareketli.Bazen şımarık bazen uslu🤭 Bi şekilde hedefine ulaşır ve aslan burcu olduğu için yonlendirilmez yönlendirir 🤣
Benim oğlum da aslan burcu katılıyorum 😂 şimdi bide koç geliyor Allah'ın izniyle bi aslan bi koç beslicez evde 😂

Canım 1 düşük 1 kimyasalım var içimde hep korku ama bebeğe bir şey olacaksa oluyor, doğacaksa ne olursa olsun doğuyor nasip. Hiç stres yapma gebeliğin tadını çıkar. Mutlu olmaya bak olumlu düşün stres sana da bebeğine de zararlı 🌸
Eğer canınızı sıkmayacaksa kimyasal nasıl olmuştu belirtiler süreç vs

Kızlar bu kan sulandırıcı iğne bana inanılmaz baş ağrısı yaptı nasıl geçecek bu 🥺🥺 catlicak gibi

X