2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Amin amin hepimiz duyarız da kucağımıza alırız derler derler onlar bizden çok dede nene olmak istiyorlqrrr sana da en güzel şeyleri söylerler

Sağlıklı beslendiğin sürece sıkıntı yok bence
annem bebişe bakmak zorunda kalacağı için bi noktada ( 2,5 sene ücretsiz iznim sonrasında) ve kendisi de gezenti olduğu için hiiiiç torun muhabbeti yapmamıştı bana ben buna bağlıyorum
O yüzden sevinecek mi bilemedim

Kayınvalide ara sıra dile geliyordu ama o da annemden daha gezenti bizimkiler pek nene olacak kafada değiller

İşin Zor seni engelleyip gezerler artıkkk rahatına düşkün gezmeyi seviyorlar ne güzel yaa onları zorla eve tikamazsn yada bebeğinde onlar gibi gezerr gider gelir

İşin Zor seni engelleyip gezerler artıkkk rahatına düşkün gezmeyi seviyorlar ne güzel yaa onları zorla eve tikamazsn yada bebeğinde onlar gibi gezerr gider gelir
valla ikisi de normal değil :)
Ama annem kurtulamaz o bebiş ona bi şekilde kitlenecek

Kaç kişi çalışıyor grupta acaba??
Sen ev hanımı mısın?

Amin amin hepimiz duyarız da kucağımıza alırız derler derler onlar bizden çok dede nene olmak istiyorlqrrr sana da en güzel şeyleri söylerler

Sağlıklı beslendiğin sürece sıkıntı yok bence
25 kiloyu da böyle sağlıklı beslenerek almıştım ama boşver be kuzum çok takılmayın kiloya, iyi beslenin, sonra emzirirken veriliyor sıkıntı yok

Kıyamam anne ne ya ama mecbur torun bu
Evet canım ben ev hanımıyım hiç çalışmadm sen ne işle uğraşıyorsn
ben eğitim koordinatörüyüm 15 senedir çalışıyorum
bebisle ilk kez calısmadığım birkac yıl geçiricem bakalım.. evde olmak nasıl görücez

ben eğitim koordinatörüyüm 15 senedir çalışıyorum
bebisle ilk kez calısmadığım birkac yıl geçiricem bakalım.. evde olmak nasıl görücez
4 yıl boyunca evdeydim ve her gün ben yıllardır evde ne yapıyorum da Zaman geçti öyle diye sorguluyordm biraz sıkıcı oluyor ama rahat gezen arkadaş ortamın varsa evde olmak Cok güzel ve rahat. Bebek olunca da birşeye vakit kalmaz evde olmak çok daha iyi diye düşünüyorum.
Hem iş hem bebek sizi çok zorlar bide bebek anneye ihtiyaç duyar her zaman

Fetal dna dimi duydum. Ama dolarlaymış

İstanbula dönünce eşimi yollicam sağlık ocağına

Arkadaşım 8.haftada kontrole gider gitmez almış.
Ama dediğin gibi 12.haftada almak daha mantıklı gibi
Kuzum eşini yollasan da artık hamile kaldın ya aslında çok bir manası yok
Bunu hamilelikten önce yapıyorlar ki yatkinliginiz fazlaysa tüp bebekle gen secilimi yaparak çocuk sahibi olun diye

Sen ev hanımı mısın?
Ben Türkçe öğretmeniyim ama atanamamış özelde falan çalıştım, oğlum doğunca bıraktım 3 senedir evdeyim. Şu an zabıt katipliğine hazırlanıyorum. Zaten bu bebişi de klavye sınavıma ve mülakata denk gelmesin diye ince hesaplayarak yaptık çok şükür ki ilk ayda geldi işler karışmadı

Sen ev hanımı mısın?
Ben kızım doğduğundan beri çalışmıyorum. 4-5 kere dönmeye heveslendim ama bırakamadım. 4 senedir evdeyim
2. Bebisle artık tamamen calismayacagimi kabullenmis durumdayim

Herkese merhaba.Gecen ay ara vermek adına doğum kontrol hapını bıraktım.Hamilelik düşünmedim çünkü üç çocuğum var.adetim gecikti test yaptım.Sadece içimi rahatlatmak içindi
Çünkü hapı bırakınca gecikme olmasi normal daha önce de yaşadım.Amaa test sonucu pozitif çıktı.Cok karmakarisigim.3 tane yeterli geliyor ama olacaksa da Rabb'im layık gördüyse ne mutlu.

Sanırım nisan annesi olacağım.

Eklentiler

• IMG20220808123759.jpg
    60,5 KB · Görüntüleme: 30
aslında 1 arkadaşım hariç hepsi çalışıyor.
evet o yüzden 2 sene kdar ücretsiz izin almayı planlıyorum
Ekonomik koşullar el verdiği sürece
Kuzum eşini yollasan da artık hamile kaldın ya aslında çok bir manası yok
Bunu hamilelikten önce yapıyorlar ki yatkinliginiz fazlaysa tüp bebekle gen secilimi yaparak çocuk sahibi olun diye
Yine de bilmek isterim, bu çok büyük bir sorumluluk
Çok üzülüyorum instagramda görüp
Yaaaa bebiş uğuruyla gelsin inşallah
İnşallah kazanırsın
Bennn canım calısıyorum bu hafta evden calısıyorum mutluyum sonra ofise geçiçem
Sana da kolay gelsin canımm
Ben kızım doğduğundan beri çalışmıyorum. 4-5 kere dönmeye heveslendim ama bırakamadım. 4 senedir evdeyim
2. Bebisle artık tamamen calismayacagimi kabullenmis durumdayim
Bu ekonomik düzlemde tek maaşla idare etmek iyice zorlaştı ama durumu el verenler için birebir bebeklerle ilgilenmek gerçekten büyük lüks
Tadını çıkarın
Ben çalışıyorum
Kolay gelsinnn

Şaka mısınız valla helal olsun ilk ara da
3 çocuktan sonra 4.de olur bence önemli olan bir kez o denize girmek tekrardan tebrik ederimmm

Kızlar çıktım rahim kalınlaşmış gebeliğe hazırlanıyor. Beta artışında gayet iyi dedi tekrar beta ve progesteron istedi. Birde üçüz gebelik geçirmiştim ya biri boştu diğerlerinde kalp atışı falan duyulmamıştı önlem amaçlı coraspirin, oxapar iğne ve progestan başlıcam. Beta degerine gore de gün vericek keseyi görmeye gidicem inşallah kist içinde gayet normal o hatta bebeğe kan akışı mı ne sağlıyormuş zaten olan birşey dedi 7-8 haftalarda kendiliğinden kaybolcak dedi. Diğer doktor bana bide adet olunca gel diyodu dedim, güldü yok öyle birşey hic önemli değil söylemiyoruz bile onu dedi. Bide sağ yumurtaligimdan yumurtlamisim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…