2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Mide bulantısı başlayan var mi gerci daha erken ama belli de olmaz
Benim dün kahvaltıdan sonra biraz midem bulanır gibi oldu ilk defa. İştahım da pek yok nedense. Oğlumda hiç mide bulantısı yaşamadım ve iştahım çok açıktı. Bu kez biraz farklı geçiyo gibi

normalde ben de bazı işlerimde kadını tercih etmem. Örnek pasaport kontrol memuru kadın polis sırasına girmem gerçekten kadın kadının kurdu oluyor
Ben ilkinde 25 kg aldım, bunda 30u bulur heralde ve iştahım çok açık, midem de bulanmıyor. Hayırlısı
Ben de de hiç yok ve aynen iştahım tam gaz devamm..
25 kg gitti mii
Benimde elektirigim tutmuyo kadın doktorlarla ön yargılı olmayayım dedim daha önce iki kadına gittim kadın doğum ama yok soru soramıyorsun kendi bildikleri baslarından savıyolar benim doktorum da suan erkek
Numarasını verdi mi? Yaa ben de mi seninkine gitsem

Mide bulantısıyla ilgili dün bişey geçti başımdan,
Tatildeyim ve tura gitmiştik. Servis aracına bindik kahvaltıdan sonra ve dağlık yerlerden geçiyor aşırı virajlı yollar. bir noktadan sonra terlemeye başladım içten ve midem bulanmaya başladı.eşim aracı durdurdu çıktım bende gastrit var afedersiniz bir ağızfan gaz çıkarınca rahatladım. Gel gelelim turdakiler hemen konusmaya başlamışlar hamile herhalde falan diye. Sonrasında o kdr çok üstüme geldiler ki itiraf etmek zorunda kaldımhenüz yakın çevremden ailemden bile 1 kişi bilmezken, ilk kez tanıştığım insanlar benim için kdeh kaldırıp bebeği kutladılar şen şakrak

Canım bende ztn numarası vardı gebelik öncesi de 4 ay gitmiştim doktoruma tanıyorum yani tahlillerin fln cıktıgında whatsuptan atabiliyorsun

Ben evden çıkınca kötü oluyorum ona kesin emin oldum..bak mesela bir yere gitsem..belim..midem..halsizlik..resmen bitmiş halde oluyorum

Ayyy ne güzel bizim duymayan kalmadı

Ayyy ne güzel bizim duymayan kalmadı
yaaa o da güzel bir şey aslında
ben perşembe günü doktora gidicem kalp atışını duyarsam, bir pasta yaptırıcam zaten babamın doğumgünüydü bir kaç gün geçti. Üstüne dede oluyorsun diye yazıp sürpriz yaparak açıklıcam ve video çekmek istiyorum tepkilerini

Evet evet öyle yapmak çok daha güze ilerde izletirsin biz ailelerden uzaktayız gece 12 de öğrendik eşim herkesi tek tek aradı ilk torun mu olacak benim tarafımda ilk torun olacak bide 4 yıl olmadı sonundan oldu kız kardeslerim annem babam uçuyordu resmen o kadar güzeldi ki onlara bu haberi vermek

4 yıl sonra gelen mucizeyi paylaşmadan durmak büyük sabır isterdi tabi ki iyi yapmışsınız
Ben tek çocuğum eşim de tek çocuk bu ilk torun olacak İnşallah onlar da çok sevinir

Sevinmek az gelir hepsi göz yaşına boğulur çok iyi ya
herkesin sevincini görerek daha da moda girmek istiyorum çünkü bana daha analık tam yüklenmediği için beni yükseltecek bazı sevinçlere ihtiyacım var psikolojide buna onay arayıcılık deniyor galiba
işte harika bi anne olacaksınlar, şöyle güzel bi bebiş gelecektirler falan havada uçuşsun isterim
sizin adınıza da çok sevindimmm pıt pıy duyarsınız inşallah sizde mucizenin kalbini

Evet 2 yılın sonunda hepsi gitti ama doğumdan çıkınca tartıldığımda 11 kg direkt gitmişti zaten

Amin amin hepimiz duyarız da kucağımıza alırız derler derler onlar bizden çok dede nene olmak istiyorlqrrr sana da en güzel şeyleri söylerler
2-3 saatte bir acıkıyorum ara öğünlerde de yoğurt meyve ceviz falan yiyorum işte
Sağlıklı beslendiğin sürece sıkıntı yok bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…