2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Kizlar bi daha mi kan versem ya belirti de yok ya tedirgin oldum gecen pazartesi ve çarşamba verdim artış normaldi
İçin rahat etcekse ver canım ama belirtilere takılma onlar bi geliyo bi gidiyo. Böyle olucak yani artık. Kontrolün ne zamandı. Ben de zor bekliyorum

Kızlar saat 18:00 da randevum var dua edin kese için gel demişti doktor , daha öncesinde kesenin şekli bozuk boş gebelik diyip almışlardı o yüzden çok tedirginim.
İnşallah hayırlı güzel haberlerle geliceksin. Stres yapma hep olumlu düşün ve bol dua et canım. Güzel haberlerini bekliyoruz

Benim sağda ama böyle bir şeyin gerçek olacağını sanmıyorum

Aynen canım sağlıkla gelsinler de başka bişey istemiyoruz ilk zamanlar çok ağrıyor sonra yavaş yavaş alışıyorsun
Sana progestan verdi mi ? Bana verdi ama cok baş dönmesi yaptığı için fitil olarak alicam yatmadan önce 3 tane

Sana progestan verdi mi ? Bana verdi ama cok baş dönmesi yaptığı için fitil olarak alicam yatmadan önce 3 tane
Evet verdi canım ben fitil olarak kullanıyorum yan etkilerini biliyorum çok fena başta fitil olarak kullanmak çok zor gelmişti halbuki oral alımdan daha basitmiş :))) ben iki tane 200 mg kullanıyorum bir sabah bir akşam şeklinde yarın Dr a gidicem unutmazsam sorucam ikisini bir anda kullanabilir miyim diye

32, 29 Haziran
Bursa
İlk bebek
43 benim de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…