2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Benimde elektirigim tutmuyo kadın doktorlarla ön yargılı olmayayım dedim daha önce iki kadına gittim kadın doğum ama yok soru soramıyorsun kendi bildikleri baslarından savıyolar benim doktorum da suan erkek
Evet öyleler hastayı ciddiye almıyorlar o yüzden gitmiyorum bende erkekler daha profesyonel oluyor maalesef bu konuda

Yok ama bekliyorum sabırsızlıkla annemler daha iyi falan dio ama olsun azıcık yaşamak istiyorum

Benimde bel ağrım var adet olduğum zamanlarda ki gibi arada gelip gidiyor
Aynen bende öyle..bende 2 gün bulanti oldu..şimdi yok mesela

Bende erkek doktor ayarladım hiç düşünmeden , açıkcası iş tecrübesinden yöneticilerden yola çıktım erkekler daha profesyonel ve iyi yaklaşıyor kesinlikle
Çok iyi kadın doktorlar var elbet hani kesinlikle çn yargılı değilim ama işte benim elektirigim tutmadı 2 kadın dogumcu doktorla

Ayy benim bulanıyo 2 gündür, kahvaltıda yumurta yemeye çalışıyordum öğrendiğimden beri ama yok almıyo içim çok tiksiniyorum, muzlu yulaf lapası yiyebiliyorum ancak.
Bende ole demin hazırladım yumurta avakado ceviz süt peynir biraz yedim dolanmaya basladı midem suan yumurtaya bakmak istemiyorum hamilelik tripleri basladı tribe girdim sanırım

Bende ole demin hazırladım yumurta avakado ceviz süt peynir biraz yedim dolanmaya basladı midem suan yumurtaya bakmak istemiyorum hamilelik tripleri basladı tribe girdim sanırım
Ya inşallah bulantıyla kalır diyorum, kusma düşüncesini bile istemiyorum Bide ekmeği kestim ama olmuyor asla, yarın ekşi mayalı ekmek ile yine deneyeceğim yumurtayı

Ya inşallah bulantıyla kalır diyorum, kusma düşüncesini bile istemiyorum Bide ekmeği kestim ama olmuyor asla, yarın ekşi mayalı ekmek ile yine deneyeceğim yumurtayı
Bende ekşi mayalı ekmek kullanıyorum canım kesinlikle daha faydalı kahvaltı bir dilim aksam bir dilim yiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…