2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Kuzum bende denedim ama editörün sayfayı bize vermesi lazım biz açmadıgımız için topiği yapamıyoruz
Editör u etiketledim ama cok da bakmadı 🤣
Ya tabloda bişey yok zaten kopyala yağıştır buradaki kişilerin bilgilerini gir bu kadar ama mesajı başa nasıl alıcam sıkıntı orda
İlk mesajı yazan kimse o mesajı duzelltten kopyala yapıştır yapabilir öyleyse

Geçen ay reglim az geldi ama uzun sürdü yerleşme kanamasından şüphelendim bu yüzden ilişkiden 24 gün sonra kan testi verdim negatif çıktı daha sonra kan tahlilinden sonra kasık ağrılarım akıntılarım baş dönmem mide bulantım oldu ilişkiden 50 gün sonra tekrar kan tahlili yaptırdım negatif çıktı doktor karından ultrasonla bakıp gebelik görünmüyor dedi ama ben bu ay regl olamadım yaklaşık 20 gün geçti reglim şuan adet söktürücü duphaston kullanıyorum sizce hamile olma ihtimalim var mı anksiyete krizi geçiriyorum 2 aydır nolur yardım edin

Geçen ay reglim az geldi ama uzun sürdü yerleşme kanamasından şüphelendim bu yüzden ilişkiden 24 gün sonra kan testi verdim negatif çıktı daha sonra kan tahlilinden sonra kasık ağrılarım akıntılarım baş dönmem mide bulantım oldu ilişkiden 50 gün sonra tekrar kan tahlili yaptırdım negatif çıktı doktor karından ultrasonla bakıp gebelik görünmüyor dedi ama ben bu ay regl olamadım yaklaşık 20 gün geçti reglim şuan adet söktürücü duphaston kullanıyorum sizce hamile olma ihtimalim var mı anksiyete krizi geçiriyorum 2 aydır nolur yardım edin
Yok hamile değilsiniz çok stres yaptınız yada kullandığınız bir ilaç birşey etkiledi gebelik olsa ultasondan önce kanda kesin çıkar

Bu kadar gecikmeden sonra kan tahlilinde mutlaka çıkardı. Stres yapmayın, gelmesini daha çok engellersiniz

X