2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244

Eklentiler

• IMG_20220923_170628.jpg
    IMG_20220923_170628.jpg
    63,1 KB · Görüntüleme: 70
Kızlarrr banada tahmin yürütebilir misiniz 5. Hafta ve 11. Haftayı bırakıyorum , 2 hafta sonra netleşicek acaba tutacakmı sonrakiler içinde referans olsun.
Canım ilk haftalarda ekşi çekiyordu tatlı yiyemiyordum şuan farketmiyor ikiside var😅 iştahsızlık tavan yüzde biraz sivilcelenmeler var. Bir kez istifra ettim başka hiç olmadı. Göbek hiç çıkmadı bakalım ne gelecek 😂 varmı tahmini olan 🙈
1C07F597-6AD1-4E6D-9B93-781E5E49202C.jpeg
7854323A-5EE6-477C-8FD7-2A1AC1A25231.jpeg

Kızlarrr banada tahmin yürütebilir misiniz 5. Hafta ve 11. Haftayı bırakıyorum , 2 hafta sonra netleşicek acaba tutacakmı sonrakiler içinde referans olsun.
Canım ilk haftalarda ekşi çekiyordu tatlı yiyemiyordum şuan farketmiyor ikiside var😅 iştahsızlık tavan yüzde biraz sivilcelenmeler var. Bir kez istifra ettim başka hiç olmadı. Göbek hiç çıkmadı bakalım ne gelecek 😂 varmı tahmini olan 🙈Eki Görüntüle 3134478 Eki Görüntüle 3134480
Erkeeek bence 😁

Canım ilk haftalarda ekşi çekiyordu tatlı yiyemiyordum şuan farketmiyor ikiside var😅 iştahsızlık tavan yüzde biraz sivilcelenmeler var. Bir kez istifra ettim başka hiç olmadı. Göbek hiç çıkmadı bakalım ne gelecek 😂 varmı tahmini olan 🙈Eki Görüntüle 3134478 Eki Görüntüle 3134480
Sivilce bende de var yüzde, erkek belirtisi diye okudum internetten, bacak arası sanki hafif çıkıntı mj var bilemedim🤔

Canim benimki de önden gidiyor , erken döllenme dediler 11. Haftada detaylı ultrasona girdim, 12 haftalık çıktı ve büyük olasilikla erkek dedi detaylıda doktor, ben de kiz diyordum ama yanıldım😅 gene yüzde yüz belli değil ama detaylı fotoda cikintisi bile gözüküyor benimkinin😅
Yaa harikaa😍 detaylı kacinci haftada yaptırdın? Bana 20. Hafta dedi

Amin ins bu yüzden gitmek istemuyodum dr
neden üzülüyosunuzki . sağ salim doğsun da kız erkek ne farkeder. elbetteki gönül değişik olsun istiyo ama çocuğu olmayıp yıllarca defalarca tedavi görenler var. bi de onları düşünün üzülmeyin. benim de ilk çocuğum erkek doğal yolla hamile kaldım.şu an 2.ye hamileyim ama 2.tüp bebek denemem de oldu.bunun cinsiyeti de erkek ama hiç üzülmüyorum.aksine şükrediyorum ya bi daha hamile kalamasaydım...işte en büyük üzüntü bu olurdu benim için.

Bende 4 ya da 5. Haftamdayim adet dongum uzun olduğu için geç yumurtluyorum . Keseyi karından çok az küçük bir şekilde gördük ama bebek henüz görünmedi çok korkuyordum
4-5 haftada gorunmez zaten gorunen kisilerde buyuk ihtimal erken yumurtlamadan kaynaklidir.Bosuna evham yapiyorsunuz

Bu 11. Hafta olanda ultrason ne kadar net. Nasıl baktı?

neden üzülüyosunuzki . sağ salim doğsun da kız erkek ne farkeder. elbetteki gönül değişik olsun istiyo ama çocuğu olmayıp yıllarca defalarca tedavi görenler var. bi de onları düşünün üzülmeyin. benim de ilk çocuğum erkek doğal yolla hamile kaldım.şu an 2.ye hamileyim ama 2.tüp bebek denemem de oldu.bunun cinsiyeti de erkek ama hiç üzülmüyorum.aksine şükrediyorum ya bi daha hamile kalamasaydım...işte en büyük üzüntü bu olurdu benim için.
Ne biliyim yaaa hayırlısı buymus

Normal karından baktı fakat doktorun kullandığı ultrason son çıkan makinelerdenmiş inanın sırtını döndü ve kemikleri sayılıyordu şok oldum
Gercekten çok iyi. Detaylı ultrason gibi olmuş benim 10+4 çıktı karından baktı bugün ve böyle.

Eklentiler

• 16639444873768758765321957366127.jpg
    16639444873768758765321957366127.jpg
    93,5 KB · Görüntüleme: 76
Bakalım n bi

O kadar haklısın ki bana da tüp bebek dediler amh düşük normal yoldan hamile kaldım hamdolsun ama şimdiden acaba 2. Yi istesem olacak mı diye stres yapıyorum heralde 2. Tüp bebeksiz olmaz diyorum, insan o tüp bebek süreçlerine girince evladın ne büyük mucize olduğunu anlıyor.

X