2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Daha gecem hafta doktordaydim gitmemek için zor duruyorum vallahi göğüs hassasiyetim vardı gecti bende baya tedirginim
Ben normalde İstanbul’da yaşıyorum ama tatil için yazlığa Didime geldim. Burada da kadın doğum doktoru kıtlığı var sanırım tek kadın doğumcu var çünkü. Söke’de bir hastane buldum ona randevu alıp gideceğim bugün. Yoksa çok endişeleniyorum, en iyisi gidip görmek. Bizler henüz bebeği hissedemediğimiz için böyle endişelerimizin olmasının normal olduğu yazıyor ama beynim bunu normal olarak algılayamıyor malesef

Kızlar günaydınnnnnn yine kontrol için gün sayıyorum ve vakit geçmiyor eve ultrason cihazı alcam bu gidişle Son kontrolde doktorum hiç ikili üçlü yapmayalım maddi durumun müsaitse fatal dna olsun dedi firmayı arayıp bilgi almadım ama fiyatı doktorun söylediğine göre 6000 tl. 4 ekimde kontrolüm var büyük ihtimalle oradan sonra da kan vermeye gideceğim. Aranızda yaptıran var mı yakın zamanda ne kadar ödediniz?

11 haftam doldu bu gün . Dün kontrolüm vardı. Daha bu kadar erken cinsiyet söyleyeceğini beklemiyordum ama doktorum oğlana benziyor dedi büyük ihtimal oğlan dedi. Ama tabi ileriki haftada daha da netleşir dedi. Özele gidiyorum ben de ama doktorum aldırmayacaksan ikili yapma dedi ki zaten ben de istemediğimi söyledim. Benden haberler böyle . Sık ye az ye dedi. Gaz İçin maden suyu içebilirsin dedi. Bakalım bi ay sonraya çağırdı tekrar

Kızlar kontrolden geldin ama 9. Hafta olmamasına rağmen karından göremedi vajinal baktı sizce bi sıkıntı olur mu korkuyorum bşraz bu konudan

Su kendimize söz geçirsek hersey daha kolay olcak ama bende öyleyim seni anlıyorum canım ins bugun gidince yaz güzel haberlerini bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…