2023 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    244
Kizlar bebek bakımı için önerebileceğiniz kitap var mı, özellikle tecrübeli anneler😊🌸
Çook kitap okuyan biru olarak bakım konusunda kitapların bu faydasını göremedim çünkü yaşayarak öğreniliyo ve teorik bilgiler her bebeğe uymuyo. Ama sonrası için bi kaç kitap önerebilirim sonra size. Dil gelişimi, beyin gelişimi, tuvalet eğitimi falan için :)

Çook kitap okuyan biru olarak bakım konusunda kitapların bu faydasını göremedim çünkü yaşayarak öğreniliyo ve teorik bilgiler her bebeğe uymuyo. Ama sonrası için bi kaç kitap önerebilirim sonra size. Dil gelişimi, beyin gelişimi, tuvalet eğitimi falan için :)
Evet böyle diyenlerde duydum, kitaptan öğrenilmez diye, sonrası için önerilerinizi de yazabilirsiniz aklimda bulunsun😊🌸

Evet böyle diyenlerde duydum, kitaptan öğrenilmez diye, sonrası için önerilerinizi de yazabilirsiniz aklimda bulunsun😊🌸
Otuz Milyon Kelime, Bütün beyinli çocuk, Geliştiren Anne-Baba, Tuvalet iletişimi.
Bu kitapları ilerleyen dönemlerde edinip okuyun canım, bunlar fayda gördüğüm kitaplar

Biz bugün eşimle gezdik ama bişey alamıyoruz. Kalp atışından sonra ufak tefek almaya başlayacağız. Ama kıyafetler en sona kalacak cinsiyet öğrenmeden pek bişey yapılmıyor
Ortak renklerden alırım zaten bende kalp atışını duymayı bekliyorum hayırlısyla 🙈 iyi dayanmissn almamakla 😁
Kızlarrrrr cinsiyet tahminleriniz hissedenleriniz varmı tahminler bakalım sonradan doğru cıkcak mı 🤓🤓
İkiside Lazm ama erkek olacak gibi hissediyorum 😃 tabii istediğim kız ilki kız olsun sonrası hiç önemli değil 💅❣️

Ortak renklerden alırım zaten bende kalp atışını duymayı bekliyorum hayırlısyla 🙈 iyi dayanmissn almamakla 😁

İkiside Lazm ama erkek olacak gibi hissediyorum 😃 tabii istediğim kız ilki kız olsun sonrası hiç önemli değil 💅❣️
İçim gidiyor ama çok hayal kırıklığı yaşadığım için tutuyorum kendimi

Ya gerçekten mi 😅 rüya fln mi gördün, kizlar isim fikirlerini de konusalim 😊
Yok rüya falan görmedim ama çok yoğun bi hissiyat var içimde :) bilemem tabi. Allahım sağlıklı hayırlı evlat versin de hiç önemli değil

Selam kızlar beklenmedik covid yüzünden uzak kaldım buralardan. Ruhsal ve fiziksel olarak zor geçen bi hafta oldu ama atlattım 💪🏼 Herkes gördü mü keseyi , kalp atışı duyanımız oldu mu? Ben henüz ilk muayeneme gidemedim. Yarın için randevu almak istedim ama en erken çarşambaya alabiliyorum. Çok merak ediyorum ve sol kasığımdaki şişlik yüzünden de biraz endişeliyim.

Selam kızlar beklenmedik covid yüzünden uzak kaldım buralardan. Ruhsal ve fiziksel olarak zor geçen bi hafta oldu ama atlattım 💪🏼 Herkes gördü mü keseyi , kalp atışı duyanımız oldu mu? Ben henüz ilk muayeneme gidemedim. Yarın için randevu almak istedim ama en erken çarşambaya alabiliyorum. Çok merak ediyorum ve sol kasığımdaki şişlik yüzünden de biraz endişeliyim.
Coo geçmiş olsun son adet tarihiniz nedir? Sol kasikta neden şişlik var ? Covidj atlatabildinizmi

Coo geçmiş olsun son adet tarihiniz nedir? Sol kasikta neden şişlik var ? Covidj atlatabildinizmi
Aşılamadan yaklaşık bi hafta sonra sol kasığımda gözle görülür yumru şeklinde bi şişlik oluştu. Geçen hafta biraz azalmıştı ama bugün tekrar büyüyerek kendini belli etti tek taraflı olması biraz düşündürüyor benzer bi durum yaşayan var mı diye yazmak istedim. Son adet tarihim 27 Haziran. Covidi atlattım sadece hafif bir öksürük kaldı.

Kızlar bebeğin rahme tutunması için bir şeyler yiyip içtiniz mi
Ben avakado,ceviz yiyorum. Tatlı, gazlı içecek, şekerli şeyler vs yemiyorum.
Hoşbuldum Canm 🦋 ayy hiç mi hissetmez insan 😃 hiç belirtim yok arada Ufak bel ağrıları bide yani 2 kere falan böyle alttan iğne batıyor gibi sancılar geldi kii onlar normalde de olurdu bende 🙈 ultrason da görene kadar catlarimm bennn😀😀😀😀
Benimde ilk başta kasık ağrım oluyordu kaç gündür hiçbir belirtim yok bulantı vs dahil. Çarşamba günü de keser görmüştüm. Bence belirti olmayanlar olarak şanslıyız
Arkadaslar sanırım bu topiğe bende dahil olacagım.dün hamilelik testi yaptım silik çıktı.bugun testi tekrarladım düne göre daha koyu cıktı bat 5 agustostu.Testlerimin görsellerini atıyorum.Tek olan test dünkü. 3 lü testin oldugundada alttaki testler bugunun testleri üstteki dünün.
Tebriklerrr umarım sağlıklı olarak ilerler 🙏
Kızlar ya bugün ben de hiç kasık bel ağrısı falan yok gibi, belirtisiz bi gün. Dün baya ağrıyodu, dün ağrıyo diye endişeliydim. Şimdi de bunu taktım kafaya 🙄
Bence hiç takmayın benimde hiç belirtim yok.
Alışveriş demişken 🤣🙈 şu ultasonu gördükten sonra ilk işim bı kaç parça almak 😁 nasıl hevesliyim çeyiz düzen genç kız gibi duzucem herşeyi hayırlısyla 🧿🤭
Biz de dün e bebek gezdik. Ateş ölçer aldım. Kalp atışını falan duyunca ufak ufak bir şeyler almaya başlayacağım

X